MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
19 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
İsmini hatırlayamadığım film
Merhaba Arkadaşlar,

Bir film izlemiştim ama ismini hatırlayamadım. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum :)

Film Alice Harikalar Diyarında filminin günümüze uyarlanması. Devam filmi ile birlikte toplam iki film aslında. Şehirde yaşayan bir kız sihirli bir taş ile (veya buna benzer bişey ile) aynadan geçip harikalar diyarına giriyordu. Tabi beklenen harikalar diyarı değil burası, vs.. giden bir film. Daha nasıl detay verebilirim bilemedim.
8 yıl
Açıköğretim Öğrencileri Forumu - Acikogretim.us
Domain adı : Acikogretim.us

İçerik-Başlık : Açıköğretim Öğrencileri Forumu - Acikogretim.us

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2013

Tanıtım, Açıklama : Acikogretim.us adı altında faaliyetlerine başlayan açıköğretim forumuna hoşgeldiniz. Bu forum, açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenciler için hazırlanmış bir forumdur. Forum üzerinde çok sayıda açıköğretim ders notu kendine yer bulmuştur. Bu ders notlarına gözatan her aöf öğrencisi, sınavlarda kesinlikle başarıya ulaşacaktır.

Acikogretim.us sitesi vasıtasıyla aöf öğrencileri kendi aralarında sohbet edebildikleri gibi, Açıköğretim fakültesi hakkında akıllarına takılan soruları birbirlerine sorabilirler. Aöf öğrencilerinin aktif olarak bir arada bulunduğu bu forumda, eğitim adına birbirinden değerli içerikler yer almaktadır. Sitede Kpss, Dikey geçiş sınavı, ales sınavı ve S.M.M.M sınavı hakkında bölümler de hazırlanmıştır.

Bütün açıköğretim öğrencilerini acikogretim.us forumlarına davet ediyoruz.

Sevgilerimizle
9 yıl
Klima ve Soğutma Firma Rehberi sitesi
Domain adı : www.sogutma.net

İçerik-Başlık : Klima ve Soğutma Firma Rehberi sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Kasım 2004

Tanıtım, Açıklama : Sogutma.net adı altında yedi yılı aşkın süredir faaliyetlerini başarıyla sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile soğutma sektöründe hizmet veren Türk firmalarını bulabileceğiniz gibi, soğutma hakkında çok değerli yazıları takip edebilirsiniz.

Soğutma, nemlendirme, mühendislik ve ısıtma gibi sektörlerde faaliyette bulunan bir firmanız mevcut ise, siz de Sogutma.net adresinden, Firmanızı ücretsiz bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Site üzerinde ayrıca, klima Hesaplamaları isimli bir bölüm mevcuttur. Klima hesabı isimli bu bölüm sayesinde, ihtiyaciniz olan klima türünü kolayca belirleyebilirsiniz. Sayfada yer alan gerekli formu doldurup odanızdaki ısı kaybı ve soğutma yükünü hesaplayabileceksiniz.

Reklam - Sponsorluk ve diğer konularla ilgili her türlü soru ile sorunlarınız adına sitede yer alan iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
12 yıl
Açıköğretim Sınavlarına Az Kaldı - Çıkmış Sorulara Çalışın
Açıköğretim final sınavlarına sayılı günler kaldı. En etkili çalışma yöntemlerinden biriside önceki yıllarda çıkmış sorulara çalışmak. Bu sorulara bilgisayara kaydetmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz.www.sozel.org sitesi soruları kaydetmek için sistem geliştirmiş. Sadece linki kopyalayıp soruyu indirebiliyoruz.
Açıköğretim öğrencilerine tavsiye ederim.
www.sozel.org
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.