MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
Y

Yüzbaşı
08 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
2 ay
Trendyol Ürünümün Faturasını Bulamadığından Teknik Servise Gönderemiyorum

Arkadaşlar 2019 Temmuz ayında Trendyol üzerinden satın aldığım telefon Pazar günü yere düşürmemle ekranı bozuldu. Bende parası neyse yaptırmak için ürünümü teknik servise göndermek istiyorum ancak Trenyol üzerinden faturamı mail adresime gönderin dediğimde fatura bulunamıyor hatası vermesi üzerine fatura isteme talebinde bulundum ve daha sonra satıcıyı aradım. Satıcı benden mail adresimi istedi ve gün içerisinde buraya göndereceğini söyledi ancak gelmedi. Ertesi gün konuştuğumda Trendyol'a gönderildiğini, onların bana ileteceklerini söylemeleri üzerine Trendyol'u arayıp faturamı sorduğumda bana sistemde gözükmediğini, kısa sürede bana ulaşacağını söylediler. Bugün tekrar satıcıyı "Ürünü size göndersem muhasebe kayıtları ve sistemde satın aldığım göründüğü için siz teknik servise iletemez misiniz?" diye sormak için aradım ve böyle bir şey yapamayacaklarını, Trendyol'un bana faturayı ileteceğini, benim kendi mail adresime direkt gönderemeyeceklerini belirttiler. Daha önce benim mail adresime göndereceğinizi söylemiştiniz dediğimde böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyleyip Trendyol'a pasladılar. Bu olaydan sonra aynı soruyu Trendyol'a sormak için aradığımda faturasız teknik servise gönderemeyeceklerini, kısa bir süre bekleyip faturamın elime ulaşacağımı söylediler. Bu sorundan dolayı boş yere telefonsuz günler geçirmek zorundayım. Beklemek dışında yapabileceğim bir şey var mı? Gelecek yardımlar için teşekkür ederim.

Y
4 ay
5k tl ye bundan daha iyi laptop yok ama bu marka kim
Y
5 ay
Monster,Amazon çakallığı mı?
Evet şimdi 6k civarı notebook arıyoruz ve amazonda 6.5kya linkini bıraktığım notebooku görüp arkadaşa ilettim takip edelim prime indirimlerinde 6kya düşer belki diye. Bugün bir baktık 1 günde , evet sadece bir günde 8.5 olmuş amazon fiyatı ; monsterın sitesinde 6799. Amazonsa 6.5 iken de kendi sitesinde 6799 du. Hadi fiyatı 6799 a çekte 8.5 nedir ? Tahminimce prime da indirim ayağına 7kya fln kitlemeye çalışacaklar.https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-4/
https://www.amazon.com.tr/dp/B08KTR2VK9/
Y
6 ay
Ankara Universitesi 2020 Girişliler
Toplanalım beyler burada nereye yerleştiniz ? Ben 32072 ile ankara eee deyim .
Y
7 ay
Sayısal 32k civarı ne düşünüyorsunuz?
Hangi bölümü tercih etmeyi düşünüyorsunuz?
Y
7 ay
15k-20k bekleyipte 30k-35k şoku geçirenler toplanın .
Eee beyler ne yapmalı , ne düşunmeliyiz ?
Y
12 ay
Turkcell 12.3 mbps hıza 4g ortalaması hızlı dedi ciddi ciddi
Evet bugün twitter da gezerken bir arkadaşın Turkcell hattında aldığı 4g hızın düşüklüğüyle ilgili şikayetini gördüm . Arkadaş çoğu zaman 5 mbps aldığı söylemiş Turkcell e . Turkcell de arkadaştan hız testi yapıp fotoğraf göndermesini istemiş . Arkadaş speedtest atmış ve 12.3 mbps çıkmış hızı 4g de . Sonra Turkcell müşteri hizmetleri ciddi ciddi adama : " Hızınız ortalama 4g hızından yüksektedir . Ortalamayı arttırmak için yatırımlarımız devam etmektedir . " diye cevap yazmış .Turkcell bunu yazarken acaba ne düşünmüş çok merak ediyorum . Rahat rahat yalan söyleyebilen bir müşteri hizmetleri ekibine sahip İlgili tweet in linki :https://twitter.com/BarisKutluca/status/1242706221121101824?s=19
Y
geçen yıl
Sms hakkım bitmek üzere kız arkadaşımla mesajlaşmam gerek
Evet beyler 3 gün önce yeni sevgili yaptım . Sıkıntı şurda sınav senesinden dolayı kendisi akıllı telefon yerine tuşlu kullanıyor ve sms kullanmak zorunda kalıyoruz . Her ay sms kullanmadığım için sms konuşmalarinı harf harf atarım hep . Bu ay ay başında saçma saçma yedim hakları . Paketin yenilenmesine 17 gün kalan sms hakkım 17 . Hat vodafone . Nasil hallederim yardımcı olabilecek var mı ? Ek sms paketi içinse dhcıyız biz ek sms paketine para kaptıracak göz var mı bizde ?
Y
geçen yıl
Yerli Oto ve Vestel Venus Arasındaki Benzer Olay
Venus z40 ı Bold N1 e logo basıp satıyor diye yerden yere vuran kesim yerli otonun Pininfarina K350 konsept tasarımını satın alıp logo basmasına ne diyecekler merak ediyorum . 2side benim için önemli olan paranın kimde kalacağını düşündüğümden ordan burdan almış benim bir derdim yok ama bu kitlenin yorumlarını merak ediyorum . Bu kitle yorumlara bekleniyorsunuz .

Edit 1 : Bizim yerli oto K350 değil K550 imiş .
K550 makalesi :https://www.ototeknikveri.com/haber/10240/pininfarina-hkg-sanghay-da-iki-hibrit-suv-konsepti-tanitiyor
Y
geçen yıl
Oppo Ekran Altı Ön Kameralı Telefonu Videolu Görüntülendi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.