MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
11 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Stabil Koin
Merhaba arkadaşlar,

Stabil koin adı üstünde adını stabiliteden alan bir koinmiş. Geçen bir yazıda rastladım da paylaşmak istedim. stabil nedir arkadaşlar tam olarak. Dolarla bağlantılı olduğu yazıyordu okuduğum yazıda. Yatırım yapan filan var mı buna? Akıbeti ne olur? Sizler benden daha iyi takip ettiğiniz için sizlere sormak istedim.
2 yıl
Pickup Aksesuar
Pickup aksesuar ile ilgili yaptığım araştırmada ARP.com.tr'den bulduğum parçalar ilgimi çekti. Tüm araç türlerine uygun parçalar bulunmakta. Sizlerin tavsiye ettiği başka bir kaynak var mı?
2 yıl
Anatolia Hayvan Hastanesi
1994 yılında kurulan Anatolia Hayvan Hastanesi, faaliyet alanında tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri takip ederek kurum içerisinde uygulanma ve kullanımı ile değerli dostlarımıza hizmet vermektedir. En doğru tanı, tedavi ve cerrahi araştırmalar için titizlikle çalışılmaktadır. Üniversiteler ile eğitim alanında sürdürülen iş birliği sayesinde bilgi paylaşımı yapılmaası ve deneyim iki taraflı olarak aktarılması bizler için önemlidir.Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz staj eğitim programları ile meslek adayı veteriner hekimlerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktayız.

Anatolia olarak, hayvanlarınızın emin ellerde olduğunu garanti ederiz. Onların sorunları için biz buradayız. Evcil hayvanlarınızla mutlu ve huzurlu günler ve hayvanlara da nice uzun ömürler dileriz.

Bize ulaşmak için hayvan hastanesi bağlantısını kullanabilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.