MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
12 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
İmza
Merhabalar Android için yayınlamış olduğunuz uygulamanızı yükleyip giriş yaptım fakat burda imzalar gözükmüyor sanırsam. Ayarları kurcaladım ama imzalar için bir seçenek veya herhangi bir şey görmedim. Acaba bu eklenebilir mi veya varsa nasıl açılır açıklarsanız çok sevinirim.
3 yıl
Sağlam bir sistem lazım
Merhabalar arkadaşlar

Arkadaşım eski bilgisayarı bozulduğu için yeni bir bilgisayar toplamak istiyor. Oynadığı oyunlar LoL, Pubg, CS Go vb.

Bütçe olarak 2.500 lira civarında az çok oynamalar yapılarak güzel ve sağlam bir sistem düşünüyoruz.
Aklımızda bir takım şeyler var fakat tam emin olmak için sizlerede danışayım dedim. Şimdiden teşekkür ederim.
3 yıl
DH HIZLANDI!!!
Arkadaşlar DH hızlandı mı yoksa bana mı öyle geliyor. Artık 2 saniyede açabiliyor konuları falan. Önceki sayfaya geri gitmem de 2 saniyemi alıyor.
Umarım hızlanmıştır arkadaşlar.
3 yıl
Thresh OTP'yim
Herkese merhaba

Sezon 4ten beri LOL oynuyorum. Sezon 4'te sıkıla sıkıla zar zor 30 lvl oldum ve bu yüzden sezon sonu bir lige yerleşemedim. Sezon 5'te tam anlamıyla başladım ve o zamandan beri mainim Support o sezonuda Silver olarak bitirdim. Sezon 6'yıda Gold olarak bitirdim. Bu sezon oyunu bıraktım ve bu yüzden oyun bilgim ve reflekslerim düzelmesi zaman aldı. Heralde bu zamanlar Champion Mastery geldi öyle hatırlıyorum. Sezon 7'yi Plat 5 olarak bitirdim. Dereceli maçların çoğunda support oynarım ama her lane ve çoğu heroya yatkınımdır. Şuan Plat 3'üm 2 tam çıkıcaktım ki toxic adamlar geldi bildiğiniz üzere.

Neyse şuan galiba 760K Threshim var. Tr. kaçıncıyım tam bilmiyorum ama zaten Tr'de bronz adamlar 1.5m thresh yaptıkları için pekte iyi olduğunu düşünmüyorum. Kısacası OTP'yim her sorunuza açığım ve hepsini cevaplamaya çalışacağım.
4 yıl
Sarıyer'de Türknet
Arkadaşlar baya bir süredir TürkNet'in kullanıci yorumlarina vb. şeylere bakiyorum ve gecmeye kadar verdim acaba Sariyer cevresinde kullanan var mi ?

Hiz,ping değerleri nasıl ? Haberdar ederseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.