MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Er
07 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
T
4 gün
Kilo nasıl alınır dellenecem ya

5 gündür kendimi zorluyom 4 öğün tam yiyom gece yatmadan 2 hamburger yapıp yiypm veya pizza yiyom tatlı kurıyemiş yiyom ara öğünlerde 5 gün önce 53.7 idim şimdi 54.3. Dün 55.2 yi görmüştüm bugün izinli olmama rağmen evde olmama rağmen düştüm gene. 8 saatte 600 gram veriyom kafayı yicem 5 günde 200 tl harcadım ama yok olmuyor 1.84 boy 54 kg

T
geçen ay
Böyle biri ne hastası olabilir?

Ne zaman görsem aynı yerde takılıyor insanların fazla kullanmadığı ağaçlık otoban kenarı bölgede. Yanına gittim İkişer tane bira aldım içtik konuşurken hiçbir soruma düzgün cevap vermedi şu tarzdaydı hep. Mesela daha önce bir yerde çalıştınmı diye sordum çalışıyorum şuan dedi arabayı götürecem işyerine dedi sonra arabalarla vinçlerle ilgili saçmaladı şu geçen arabalar birbirleriyle konuşuyor gibi geliyor dedi çok ses çıkartıyorlar ya dedi sence arabalar hızlı mı ilerliyor yavaşmı dedi. Bmw mercedeslerle ilgili konuştu ama çok anlamsızdı. Arabalar otobanda geçiyor bu arada. Sonra ağaçlarla sorunum var dedi iletkenlikletine değindi otobandaki köprüyü gösterip o demir iletkendir felan dedi😀 Niye böylesin yakınını kaybedince felanmı böyle oldun dedim bu seferde hayvanlarla ilgili konuşmaya başladı koyunları tavukları yetiştiriyorlar sonrada onlar et oluyor felan dedi. Ne yiyon felan diye sordum akşam hallediyom dedi. Bir tek 3 kardeş olduğunu ve babasının emekli olduğu haricinde 1.5 saatte başka hiç bilgi vermedi. Ne olabilir hastalığı?

T
geçen ay
Ziraat bankkart üniversite bitince?

Okul bitince gene 1000 tl harcama limiti 250 tl nakit avans kalıyormu yoksa sadece öğrencilere özelmi?

T
geçen ay
Okul bittiğinde bankkart genç?

Hala kullanılıyormuş 1000 tl harcama borç yapma limitin var 250 nakit avans bu özellikte aynı şekilde duracakmı acaba?

T
geçen ay
Bir ağrı kesici icat edemediler

Bir ağrı kesici olacak sürekli hastalar ağrısı olanlar alacak bağışıklılıkta kazanılmayacak 5 6 saat kessin yeter ağrıyı. Beyindeki ağrı yerine tamamen bloke edecek. Çokmu zor yani uzaya çıkacağınıza bunu icat edinsenize.Bilerek yapmıyorlar çünkü o kadar ilaç markası çöpe gidecek sade bu satılacak diye.

T
2 ay
Kısasa kısas neden gelmiyor?

Bumu modernlik insanların psikolojisi kalmadı artık şiddet ölüm haberlerinden. Cinayet işleyeni çıkarın tvye sizde öldürün sakat bırakanı sizde sakat bırakın yakanı sizde canlı yayında benzin döküp yakın herkeste izlesin tvden bak bakim bir daha oluyormu böyle şeyler. Çocuklarada izletecenki bilinçli olsunlar emin olun babalarının annesine vurmasıyla daha çok psikolojileri bozuluyor. Ama yok illa o kalın kalın kitaplarda yazılanlara uyulacak...

T
2 ay
Asgari ücret altına bile çalışacam ama iş yok

2 bin tlye çalışmaya razıyım nasıl iş bulabilirim gerçekten evde bunalıyorum varsa adanada iş ayarlıyacak ulaşsın lütfen...

T
2 ay
Ülke genelindemi internet yavaşladı?

Akşama kadar birşey yoktu sonra birden çok yavaşladı online oyuna girdiğimde bağlantı yok diyor nedem böyle? Telefonun mobil verisinde sıkıntı yok.

T
2 ay
Saat 9dan sonra yasak saçmalığı

Kafeler zaten 7de kapanacakmış ee 9dan sonra neden yasak bir tane mantıklı açıklaması varmı? Haftasonu yasağı bile kalktı.

T
2 ay
Bankkart limit arttırmak

Öğrenciyim ziraat bankkartım var geçen mesaj geldi 1300 tl olacaktı limit ama ret yazdım artmadı. Yarın bankaya gitsem artırabilirlermi?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.