MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
20 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
407 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 gün
i am afraid ile i am scraed farkı nedir?

i am afraid ile i am scraed farkı nedir?

4 hafta
Trakyalı dayıların çöken köprüden geçme macerası
geçen ay
Ordu'da savcının aracına bırakılan not tehdit sayıldı.

Ordu’nun Ünye ilçesinde Cumhuriyet Savcısı E.T.G'nin aracına "Arabayı koyduğunuz alan yol geçişi. Bilginize” notunu bırakan şahısa 'mala zarar verme ve tehdit notu bıraktığı' gerekçesiyle gözaltına alındı. Şahsın avukatı, "Nazik bir not tehdit sayıldı" dedi.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ac/36/eb/ac36eb6a305b53402f0df27ce725ef4d.jpg&t=0&width=480&text=1

30 Ocak Cumartesi günü yaşanan olayda iddiaya göre, sitenin otoparkına park edilen aracın diğer araçların geçişine engel olduğu gerekçesiyle Süleyman Uysal “Arabayı koyduğunuz alan yol geçişi. Bilginize” diye bir not yazarak aracın sileceğine bıraktı.

Aracındaki notu gören Cumhuriyet Savcısı E.T.G sitenin WhatsApp grubuna, "Bu notu yazan bana bu numaradan ulaşsın" diye yazdı. Notu yazan Süleyman Uysal gruptaki numarayı aradı ve notu kendisinin yazdığını beyan etti. Bunun üzerine savcının şikayeti üzerine siteye gelen polis ekipleri, Süleyman Uysal’ı gözaltına alıp emniyete götürdü. Nöbetçi mahkemeye sevk edilmek üzere işlemler yapıldı. Ancak nöbetçi mahkemenin "Ertesi gün getirin, bu gece nezarette kalsın" dediği iddia edildi.


Araya birilerinin girmesi neticesinde gece saat 22.00'de emniyetten salıverilen Süleyman Uysal, 31 Ocak Pazar günü nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Süleyman Uysal’a "mala zarar verme ve tehdit notu bıraktığı" gerekçesiyle dava açıldı.


Süleyman Uysal konuyla ilgili sessizliğini korurken, avukatı Yiğit Küçükoğlu açıklamalarda bulundu.


Avukat Küçükoğlu, “Olayın bu boyutlara ulaşmasını istemezdik. Müvekkilim her zamanki gibi aracını otoparka çektiği sırada yabancı plakalı aracın ya misafir ya da yeni gelen bir kiracıdır diye düşünerek geçişi engellediği için bir not bırakır. Bu gayet normal iken araç sahibi olan yargı mensupları durumu sitenin WhatsApp grubundan bu notu kimin bıraktığını araştırırlarken Süleyman Uysal yazıyı kendisinin yazdığını beyan eder ve kolluk güçlerince emniyete alınır. Olaya müdahil olduk ancak yazılan notun isim olmadığı için bir tehdit unsuru olduğu ve silecek kırıldığı gerekçesiyle mala zarar verme riski olduğundan şahsa dava açıldı. Nazik bir not 'tehdit' sayıldı. Ancak ben konunun ilk mahkemede kapanacağına inanıyorum” dedi.


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/turkiye/orduda-savcinin-aracina-birakilan-not-tehdit-sayildi,3KknmbX1OUW_1C3hXQOgYw

geçen ay
Virüstotal sonuçları güvenilir mi?

Tarattığım programı kullanmanın bir sakıncası var mı?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d0/34/2e/d0342ed5c2f15a028cf1966ecbe33e0f.png&t=0&width=480&text=1
2 ay
Koronavirüsten kurtuluş yok! Japonya'da Kovid-19'un mutasyona uğramış başka bir türü tespit edildi
2 ay
Bazı mesajlarımızda sil butonu çıkmıyor. Neden?

Bazı mesajlarımızda sil butonu çıkmıyor, bazılarında çıkıyor. Bu neye göre oluyor.

2 ay
Program üzerinde icon çok küçük kalıyor.

Elimdeki resmi programa icon yapmak istiyorum fakat program üzerinde boyutu küçüldüğü için gözükmüyor. Bu resmi düzenleyip, daha görünür hale getirebilecek var mı. Resimde demir parmaklıkları daha belirgin ve adamın ellerini daha belirgin yapmak lazım. Adamın kenar çizgilerini daha kalın yapmak lazım. Bu işlerden anlayanlar arkadaşlar daha iyi bilir. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.

2 ay
Tamer Karadağlı ve kendinden 30 yaş küçük sevgilisi.

Tamer Karadağlı 53 yaşında usta bir oyuncu. Tanıtmaya gerek yok.

Sevgilisi Iraz Yıldız. 23 yaşında. 1997 doğumlu. Başarılı, tanınmış bir piyanistmiş. Günde 10 saat piyano çalışıyormuş.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fd/18/08/fd18083fa2512d5b8427f4e0e57d8a17.png&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/26/bf/8a/26bf8ab654a0440816dce1fc2b8a9d3a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Youtube kanalından iki tane bilinen parça koyuyorum. Dinlemek isteyen olursa güzel çalıyor.


2 ay
Yöneticinin mesajını şikayet ediyorum, şikayeti aynı yönetici cevaplıyor.

Yazılım ekibinin gözünden kaçmış sanırım. Şikayet edilen kişi aynı şikayeti cevaplıyor. Normalde iş ahlakı olan bir yöneticinin şikayeti görse bile kendisi hakkında olduğu için işlem yapmaması lazım. Demek ki olabiliyor. Bu tür durumların önüne geçmek için, yazılımsal olarak buna bir engel getirilmesi gerekir. Tarafsızlık adına kendisi hakkındaki şikayete işlem yapmasının engellenmesi gerekir. Eğer ki yöneticiler hata yapamaz, yöneticiler robottur şeklinde bir algı varsa, o zaman yöneticilerin üzerindeki "şikayet et" butonunun kaldırılması gerekir.


@Citizen @nikony @injuxsanct @ferhatcandas

2 ay
Facebook account has been disabled. Çözümü Var mı?

Oyuna üye olmak için kullandığım sallamasyon bir hesap vardı. Hesap devre dışı bırakılmış. Hesaba hiç giriş bile yapmadım. Hesabı açıp bıraktım. Bu hesabı geri alma imkanım var mı?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f7/f4/46/f7f4466a1e2ca1a83feff9f21ad75c1f.jpeg&t=0&width=480&text=1
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.