MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Çavuş
03 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
A
4 ay
Akbank Fav ile bedavaya Netflix , Spotify ve 30 chip para kazanma

Akbank Fav ile 23 aralık - 31 ocak 2020 arasında yapacağınız Netflix ve Spotify harcamlarınız her biri 20 TL (toplam 40 TL) %100 iade.


18 TL 'lik netflix paketi kullanıyorsanız 5 gün sonra ekstrenize 18 TL indirim yansıyor.


Ayrıca halihazırda axess ile 750 TL'lik harcama yaparsanız Spotify ve Netflix harcamalarınızın her biri için 15 TL chip para (toplam 30) yatan bir kampanya var.

(ininal açıp kredi kartı ile 750 TL yükleyip banka hesabınıza çekin sadece 2 TL aylık kullanım ücreti kesiyor kredi kartından hesaba para yükleme ve banka hesabına yönlendirme bedava artık)


Akbank Fav için 18-26 yaş aralığında olmanız ve hesabınıza tek seferde 250 TL para girişi olması gerek (yüklediğiniz 250 TL yi sonra havale de yapabilirsiniz fav üyeliğiniz devam ediyor)

Fav'a katılınca Fav'a özel kampanyalara ekstra katılmanıza gerek yok 2. olan chip para kamapnyası axsess mobil üzerinden katılıyorsunuz.

A
2 yıl
Hatalı Tercihim Varmış
Arkadaşlar son anda fark ettim ama sistem kapanmış birazda benim aptallığım bir bölümü burslu diye ücretlisini tercih listesine eklemişim ama gelme ihtimali çok yüksek çünkü başlarda ösym ye başvursam düzeltirler mi

Güncelleme :

Arkadaşlar okulumdaki hocalar ile vs konuştum ösym nini basitçe redetmiyeceğine etseler dahi bau nün yardımcı olcağını (bahçeşehir mezunuyum) söylediler gelişmeleri yine yazarım okulumuzdan birisi normalde başvurular bittikten 1-2 gün sonra yabancı dil sınavına da girmek istemiş ösym yardımcı olmuş hatta eskisi kadar gaddar değil dediler (tabiki para içinde olabilir bu örnek)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.