MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
20 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
vize ödevi yaptırılacaktır (ücretli)

evet arkadaşlar, tıbbı biyoloji ve genetik vize ödevi yaptırılacaktır. ilgilenen varsa fiyat bilgisi pmden yazsın.

5 ay
ortaöğretim kpssye girecek misiniz?

arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu salgın iyice yayıldı bildiğiz gibi. benim okul online olduğu için evdeyim temel ihtiyaçlar için dışarı çıkıyorum. artık çok yakınlarıma bulaştı virüs biraz korktum açıkçası. üni sınavına girerken bir nebze rahatlamıştı ve sınava giren yaş ortalaması düşüktü. kpss sınavına yaşça daha büyük insanlar girecek ve sınav merkezim acayip uzak şansıma. şansımı da denemek istiyorum ama bir şeyde çıkmaz diyorum.

sınava başvuru yapmış arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

6 ay
yönetim bilişim sistemleri açık öğretim okunur mu?

soru başlıkta auzefe kayıt yapayım diyorum ikinci üni olrak son tarih 16sı?

12 ay
Bu gün tramvayda suriyeli taş gibi türk kızını götürdü
Hemen hepimizin toplu taşımada beğendiğimiz, gözümüze kestirdiğimiz kızlar olmuştur.

Şahsen ben hiçbir girişimde bulunamadan ineceğim durakta inerim, kız öyle bir kaç dakikalık fantezi olarak kalır...Bugün tramvayda, 25-30 yaşlarında, Suriyeli olduğu görünüşünden belli, kara tenli, sakallı, orta halli giyimli eleman birden elindeki telefonu göstererek

"-wazzap, wazzap" diye birine seslendi... Sonra biraz geriye çekildi.Çaktırmadan baktım, en fazla 20 yaşında olan beyaz tenli minyon bir Türk kızı! Eleman arada dönüp bakıyor, kızdan bi tepki yok.Birkaç dakika sonra kız kendi telefonu elemana doğru elinde tutarak uzattı... Kız birkaç satır bi şeyler yazmış, herife gösteriyor okuması için (ingilizce yazmış olabilir, tabi ki göremedim ne yazıldığını)Eleman baktı okudu, sonra kafasını sallayıp geriye çekildi... 10 dakika sonra ikisi de aynı durakta indiler! Kız hemen yanına gitti, yan yana yürüyerek uzaklaştılar...Velhasıl kelam elin Suriyelesi bile çakma İngilizcesiyle tapteze Türk kızını götürüyor! Benim denk geldiğim kızlar ise hemen "araban var mı" diye soruyorlar! Adam toplu taşımada götürdü taş gibi kızı!Tahminimce kızın erkek arkadaşı da vardır, o yüzden telefonun vermedi Suriyeliye... tek vuruşluk bir fantezi yaşayacak büyük ihtimalle...

Ya da kızın erkek arkadaşı yok, libidosu yükselmiş, verecek eleman arıyordu...Herneyse arkadaşlar, anlattığım olaya bugün şahit oldum. Bilginize sunarım...
2 yıl
Istanbul Mimar Sinan erkek öğrenci yurdu nasıl?
Arkadaşlar bu yurt çıktı. 668tl ilk kayıt ücreti var oda kar filan nasıl bilgisi olan var mı? Şuan bir akraba yanında kalıyorum ne yapsam bilemedim.
2 yıl
Sözelden ilk 500 ve üzeri
Evet arkadaşlar 2018 de 1,3b yapmıştım ve ne gittiğim bölümden memnundum ne de bu yıl geçiş yaptığım okuldan. Yeniden çalışmak istiyorum ama geç mi kaldım acaba.

Bu ayın 3 hafatası memlekete dönüp en baştan çalışmaya başlamak istiyorum.

Yaşta 21 oldu arada nesil farkı oluştu artık 😂 ne yapsam bilemedim.

İngilizce'de yok anasını satayım özel okullara tam burs istiyorum ama hep İngilizce eğitim var bounda en fazla 2 ay barına bildim çok zor geldi 🤣 Özyeğin Yeditepe de durum nasıl bilmiyorum.

Düşünceleriniz neler beyler ?
2 yıl
İst. Medeniyet Üni. Orhanlı Kap. Gidenler Nerede Kalacaksınız?
Merhaba arkadaşlar ben turizm fakültesine yatay geçiş yapmıştım 2 Eylül'de sonuçlar açıklanacak bir sıkıntı olmazsa yerleşeceğım. Ayın 9da okul başlıyor. Yakınlarda yurt filan yok galiba çok sapa bir yer. Kalacak yer hakkında bilgisi olan var mı ?özel yurt filan o bölgeye gidip araştırma yapan bilgi verirseniz çok sevinirim. Yakınlarda kalacak bir yer bulana kadar Sancaktepe den git gel yapacağım mecbur ama 1.30 saat sürüyor çekilecek gibi değil.
2 yıl
Türkçe dublaj ses dosyalarını nereden bulabilirim?
Özellikle game of thrones ses dosyası lazım beyler bir yardım edin kardeşinize.
2 yıl
Yatay geçişte tam burs veren özel/vakıf üniversitesi var mı?
Evet arkadaşlar bilgisi olan var mı? İyi bir puan ile geçiş yapsak gel kardeşim sen diyen bir yer.
2 yıl
Medeniyet üniversitesi gastronomi nasıl?
Evet arkadaşlar geçiş yapacağım bir sıkıntı olmazsa yerleşirim diyorum. Ama işte okul çok yeni Google maps ile şöyle turizm fakültesine baktım pek iç açıcı değil. Maalesef İstanbul'da tek devlet okulu olarak bu üniversite var, özel okullarda yatay geçişte burs vermiyor mecbur kaldım. Başka bir şehre gitmek gibi bir durum yok maalesef. Neyse bu okulda okuyan eden var mı şöyle tarafsız bir şekilde yorumlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.