MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Teğmen
02 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
6 yıl
ONE M8'ime LOLLIPOP 5.0.1 GELDİ :)
ONE M8'ime LOLLIPOP 5.0.1 GELDİ :)
R
8 yıl
HTC ONE X JELLY BEAN UPDATE FORMULÜ :)
Merhaba arkadaşlar,

dün akşam HTC_001 CID değerine sahip One X teleofnuma jelly bean güncellemesini alabildim.Güncelleme için ;http://d-h.st/XsNadresinde 1.2 MB zip doyasını teleofna indirin, içinde 2 tane apk dosyası var (Bunlar HTC nin ana güncellemeden önce yüklediği güncelleme paketi)

Bu 2 apk dosyasını telefona kurun,

Daha sonra telefonu kapatıp açoın ve güncellemeyi bulacaktıkBende işe yaradı.Not: Oluşabilecek her türlü hata ve sorun sizin sorumluluğunuzdadır.Herkese keyifli jelly beanlar :)
R
12 yıl
istanbul : Satılık i550w (3g - GPS - Wifi -Wireless -radyo - mp3 -bluetooth - GPRS)
Arkadaşlar 15 ay hala garantisi devam eden, faturalı ve tüm aksesuarları mevcut (HepsiBurada'dan aldım.) i550w telefonumu satmak istiyorum. istanbul içi elden satış tercihimdir (Alan arkadaşta telefonu inceleyip alsın), telefon son derece temiz kullanıldı, kasası üzerinde her hangi bir deformasyon ya da çizik yok, tamir ya da teknik servis yüzü görmedi. Şu ana kadar hiç sorun yaşamadım, açıkcası en çok sevdiğim yönü 3.5 mm kulaklık girişi ve radyosu oldu. istediğim fiyat 350 TL, pazarlik düşünmüyorum, üzerine fark vererek sadece HTC Touch Diamond ile takas düşünürüm. Telefonun özelliklerini anlatmaya gerek yok, almayi dusunen arkadas zaten biliyordur, bilmeyen de almaz sanirim zaten.Alana hayırlı olsun...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.