MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
22 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Dolandırıldım, şikayet için nereden başlamam lazım

Facebook dan hiçbi gruptan telefon almayın.

geçen yıl
scenic2 aracın radyo ekranına yazı yazdırmışlar
Arkadaşlar scenic-2 aracım var. Benden önceki sahibi orjinal teybi söküp radyo bilgi ekranına da yazı yazdırmış araç çalışınca bu yazı hareketli halde dönüp duruyor. Bu yazıyı nasıl silerim yada değiştirebilirim? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
3 yıl
Astra F için hangi bobin alınır?
Arkadaşlar Astra F aracımda tekleme var. Buji ve kabloları değişti. Benzinde de devir almıyor hızlanmıyor. Teklemeler yapıyor. Bobinden olabileceği söylendi. Delphi marka için yan sanayi diyorlar diğerleri de nasıldır bilemiyorum. Var mı bi bilen?
3 yıl
Astra F tekleme sorunu
Selam arkadaşlar aracım 97 model sıralı sistem ASTRA F GLS
Aracımda tekleme sorunu var bir süredir. Buji, buji kablosu değiştirdim çözülmedi. Önce sadece lpg de yaptığını düşünüp lpg filtrelerini filan değiştirdim. Değişim esnasında ustaya lpg enjektörü sağlam mı dedim. Göz kararı sağlam dedi.

Benzine alıp tekrar tekrar denerken fark ettim ki benzinde de tekliyor ama daha belirsiz ve vites yükseltirken araç benzinde gaz yiyip devirlenmiyor, hızlanmıyor. Ustanın birine götürdüm bobin denenmesi lazım ama elimizde yok. al takalım dediler. 250-300 TL bobin fiyatı ve sorun ondan kaynaklı mı , o da belli değil. bir de araştırırken oksijen sensörünün de bu türlü hata verdiğini okudum.

TECRÜBELİ arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.
3 yıl
Astra F bu kapağı nasıl sökerim?
Astra F gaz kelebeğini kendim temizlemek, öğrenmek kendimi geliştirmek istiyorum. Ekipmanım var. Ama fotoğrafta gösterdiğim ağır döküm demir kapağın sağ tarafında tutan biseyler var. Çıkaramadım. Bilen, Anlatabilecek kimse var mı?3 yıl
Evde sigortadan gelen ses
Evde tasarruflu ampul yaktığımda en baştaki büyük sigortadan tık tık sesi geliyor ve ışık yıpırdıyor yani saliselik sönme yanma yapıyor. Sarı eski ampullerden yaktığımda herhangi bi sorun olmadan yanıyor. Var mı bi fikri olan. Sadece sigorta değişimi mi gerekir başka bir sorun mu var?
4 yıl
İşlemci yere düştü çalışmıyor, anlarım diyen buyursun
Başlık saçma gibi dursa da aslında değil. Notebook ısındığı ve fan yüksek hızda döndüğü için termal macun yenilemek istedim. İşlemci elimdeyken 50-60 cm yükseklikten seramik zemine düştü. Ayaklarını mercekle iyice kontrol ettim. Kırılan ayağı yok. Kendi de zaten sert bi malzeme. Ama yinede takınca pc çalışıp fan dönüyor ama ekran gelmiyor. Başka işlemci takınca görüntü geliyor. Daha önce yere düşen işlemci ile çalışıyordu.Var mı bir fikri olan?
4 yıl
Telefonun arka kapağındaki metalik kısım
Arkadaşlar elimde bir telefon var arka kapağını kapatınca telefon kapanıyor. Muhtemelen bir yerden kısa devre yapıyor.

Telefonun arka kapağındaki metalik kısım yerine oturduğunda kapandığını farkettim. Bu kısımlar ne işe yarıyor. Hata nerededir yardımcı olabilecek var mı acaba?
4 yıl
benzin pompasına gelen boruyu uzatmam gerekiyor?
Arkadaşlar, astra F kasa 97 model aracım var. Bir süredir benzin pompasından kaynaklandığını düşündüğüm bir sorunum vardı. Henüz sorunu aşabilmiş değilim ama başka bir sıkıntı daha eklendi. Benzin pompasına gelen boru çok aşınmış ucu saçaklanmış ve çok kısaydı. Benzin akıtıyordu biraz da.. çekiştirirken elime geldi. 15 cm bişeymiş. ötesinde daha ince bi boruya kelepçelemişler.. şimdi yenisini takmak istiyorum ucuna ama benzin pompasının olduğu delikten boruya yetişmek imkansız. sanayide de depoyu indirip yaparız diyorlar. 150 lira istiyorlar. Durumum da yok zaten.. kendim depoyu alttan sökemez miyim? Anlayan kimse yok mu?
5 yıl
Bu işlemcinin yerine şu olur mu? Anlayan?
Arkadaşlar eski bir Notebook var elimde ve sadece biraz verimli çalışmasını istiyorum.Hp NC8430 bilgisayarın modeli ve şuanda üzerinde T5600 işlemci mevcut. T7700 işlemci ile çalışır mı bu bilgisayar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.