MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
22 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
112 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Forumu Geliştirirken Düzgün Çalışan Özellikleri Bozuyorsunuz..

Ben daha çok 2. el bölümüyle ilgileniyorum ve "Son Güncelleme" adlı tarih sıralamaları benim için çok önemlidir. Yaklaşık 1.5 ay önce gayet sorunsuz olan ilan güncelleme sıralaması sitede yapılan çalışmalar sonrasında bozuldu hem mobilde hem de bilgisayarda. Tarihler yakından uzağa düzgünce sıralanmıyor

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/89/f1/19/89f119c97031a5fde01dc42d4f7a0c6d.jpeg&t=0&width=480&text=1

. Eskiden hiç böyle bir sorun yoktu lütfen düzeltmeler yapınız, gerekirse sitede yaptığınız tüm değişiklikleri geri alınız; diğer saçma sapan özellik eklemeleri beni ilgilendirmiyor.

8 ay
Çok Rica Ediyorum şu problemlere bir çare artık..
Engellediğimiz insanların konularını forum ana sayfada görmeyelim. Başka öneriler:
*Konu açanların isimleri sağ tarafta yazsın bizler o isimlerin konularına girmeyelim.
*Açılan ve açılacak ölçüsüz konuların devamlı denetlenmesi
*Konu dışı ve troll konuların sadece kendine has alt forumlarda öne çıkmasını ve forumun ciddiyetini bozacak şeylerin ana sayfaya düşmemesini isterdim. Veya sadece "Popüler konular" başlığına düşsün, "Güncel konular" kısmını ciddi ve rahat bırakın.

Allah aşkına şöyle ve benzer konuların donanım, yardım, teknik ağırlıklı bir forumun güncel konularında ne işi vardır. Her gün onlarca benzeri o başlık altına düşüyor.


9 ay
Yardımseverlerden Tavsiye İstiyorum VGA veya HDMI çıkışlarını USB yapma
Arkadaşlar laptopun USB portları sorun vermeye başladı. Boşta duran Vga ve Hdmi girişlerini değerlendireyim istiyordum.
VGA veya HDMI çıkışlarını USB yapma (HDMI to Female USB / VGA to Female USB) gibi bir ürün var mıdır? Yardımcı olacak herkese teşekkürler.
2 yıl
Türk Telekom'dan Vodafone Hatta Geçiş Sonrası Bakiye Sorunu
Arkadaşlar hattı 8 ay önce aldım uzun zaman kullanmadım geçen hafta 50 TL yükledim içine. 17 TL telsiz ücreti kesmiş sıkıntı yok. Hattı kardeşim kullanıyor Vodafone paketleri için 4 gün önce taşıma yaptım. Beni arayıp "Hat bugün taşındı ama içindeki 33 TL bakiye yoktur, gelmemiş." dedi. E-devlette alacak sorgulamaya bakıyorum alacağım 0,05 TL yazıyor.
Yarın Türk Telekom bayiye gideceğim ancak tavsiyelere de ihtiyacım var neler yapmalıyım? Hattı Çanakkale'den almıştım iadeyi o bayiden almak zorunda bırakılmam inşallah. Yol masrafı 250 lirayı bulur
5 yıl
silinebilir.
yanıt alınamadı. silinebilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.