MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Çavuş
19 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
6 yıl
Müthiş Pişmanlık
Merhaba beyler,

Öncelikle ağır şuursuz bir tercih yaptım ve açıklandığından beri kendimde değilim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Beyler öncelikle sıralamam mf4'te 670 mf3'te 890 idi. Odtü e.e istiyordum ve ailemle uzun tartışmalar sonucu tercihi yaptım. 1'e Hacettepe ingilizce tıp, iki üçe boğaziçi bilkent e.e ve 4'e odtü e.e yazdım. Zaten gelmeyecek diye yazdım Hacettepeyi hem bizimkilerin gönlü olacaktı.

Ve geldi Hacettepe ne yazık ki. Okul birinciliği denen sistem yüzünden. Şimdi ne yapsam ne etsem bilmiyorum arkadaşlar. Büyük boşluktayım. Ben hariç herkes mutlu. Bölüm ve üniversite hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir de mümkünse geçişler hakkında bilgisi olan varsa, çok lazım.

Teşekkürler.
I
6 yıl
Kitap Yardımı
Evet beyler kitap alacak olan, ihtiyacı olan veya durumu olmayan arkadaşlarımız vardır illaki. Bugün olanca nefretimle evdeki sayısal kitaplarımı toplayacağım ve büyük kısmını vereceğim kimse yok. Tertemiz kitaplar var içlerinde, o yüzden mümkün olduğu kadar kargo veya elden(Kırıkkale) vereceğim. Büyük ihtimal bir liste çıkartırım ama önce kargo kısmı ne kadar mümkün beni aydınlatırsanız memnun olurum.
(

Beyler sınav geçti, gitti. 3-4 güne açıklanır. Ne ise yaptığımız onu göreceğiz zaten. Fazla kasmadan şu birkaç günü geçirmeye çalışın. Sonuçlar açıklanınca her şey daha net olur. Kendinizi heba etmeye gerek yok. Üzülmeyin, sonuçlar şaşırtıcı olacaktır bence bu sene, yine YGS gibi.)
I
6 yıl
Sıralama Tahmini(Troll İçermez)
Beyler mühendislik istiyorum yani mf4 önemli. Odtü hedef şimdilik.
Ygs:1.100
Mat:45
Geo:27.5
Fizik:26 ve üstü
Kimya:28 ve üstü
Biyoloji:25 civarı.

Fen sorularında tartışmalı olanlar olduğu için net bir şey diyemiyorum ama 3 aşağı 5 yukarı dediklerim gibi gelir. Sizce sıralamamda kalır mıyım? Trol değilim, cidden. Teşekkürler.
I
6 yıl
Denge Sabiti
Beyler H ve I giriyordu. 0.1 0.1 ve 0.04 çıkıyordu. Soruda doğru cevabı bulamadım, ben 0.16 buluyordum. Biri açıklayabilir mi cevap 0.25 miş sanırım.
I
6 yıl
Türev ve Grafikleri
İki sorunun cevabını merak ediyorum. İlki hangisinin 1'de türevi yoktur. Ben yalnız 2 dedim ama 2-3 diyorlar.
Bir diğeri ise aralıkta mutlak maksimumu yoktur'lu olan soru. Ona da 1-2-3 diyorlar siz ne diyorsunuz arkadaşlar?
I
6 yıl
Bir Senenin Gidişi
Beyler 45 civarı mat ve 25 civarı geo bekliyorum. Ama geometri sınavı dağıtılır dağıtılmaz optiğe kodluyordum kitapçık numarasını. Adam başlayın der demez bıraktım ve sınav telaşı ile unuttum. Geometrinin okunmaması durumu var sanırım, bilgisi olan, ne yapabileceğimi bilen biri yardımcı olursa memnun olurum. Şu an bildiğiniz ölmek istiyorum. :(
I
6 yıl
Kombinasyon
Evli çift seçme soruları nasıl çözülüyor arkadaşlar yada eldiven çifti falan yapıyorlar. Ufak bi anlatım yapabilir misiniz?
I
6 yıl
Karekok Mat
Lys soru bankasını almış arkadaş yapamadığı soruları cozerken gerçekten beğendim kitabı. Ama lanet Kırıkkalede hiçbir yerde yok. Mps olan değil.
Ankara veya buraya yakın olup kitabı yollayabilecek var mı acaba yada netten alsam ne kadar sürede kargoyla kaca gelir acaba?
I
6 yıl
Parlak Bir Gelecek
Okul puanım 97.5 ve siteye göre yerleştirmede beni geriye atıyor. İlk binde bu ne kadar mümkün arkadaşlar?
I
6 yıl
Boun Bilkent
Hedefim Boun yada Bilkent idi arkadaşlar. Ygs 1-2 1k Ygs 3-4 300 geldi.
Okul birincisiyim obp gayet iyi. Sizce Boun Bilkent hayal mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.