MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
03 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
OPEL ASTRA CLASSIC III vs GOLF V
Ortalama 30.000 (çok temiz denk gelirse belki 32.000 e kadar çıkabilirim) TL civarı bir bütçem var. Öncelikli olarak aklımdan geçenler Golf V ve Astra Classic III modelleri. Tabi iki model de otomatik olacak.Golf'ü düşünmemdeki sebep öncelikle dizaynının hoşuma gitmesi ve Volkswagen markasının kalitesi. Ama çekincelerim de yakıt sarfiyatının çok olması ve DSG şanzımanın çıkarabileceği olası problemde maliyetinin çok yüksek olması.Diğer alternatifim Astra Classic III (otomatik) yakıt sarfiyatı olarak Golf'e göre daha düşük ancak onda da Easytronic şanzımandan çok hoşlanmıyorum.Açıkçası çok kararsız kaldım. Bu modellerin yakıt sarfiyatları hakkında bana kullanıcı olarak net bilgi verebilirmisiniz ? Çünkü fabrika verileri genelde pek tutmuyor. Ayrıca bu iki marka ve modelin dışında da bu fiyata alabileceğim bir alternatif söyleyebilir misiniz? Fakat sadece marka ve model değil yazdığınız markanın artılarını ve eksilerinizi de yazmanızı rica edeceğim. Çünkü inanın çok kararsız kaldım ve belki yazacağınız yorumlardan sonra ne olursa olsun gözümü karartıp gidip alacağım :)Şimdiden teşekkürler..
12 yıl
TELEFONA GELEN MESAJI NETTEN GÖREBİLİRMİYİM?
Arkadaşlar bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var, cep telimiz kapalıyken super şifremizi kullanarak internet üzerinden mesaj gönderebiliyoruz malum, fakat aynı şekilde tel kapalıyken (veya açıkken) gelen mesajı netten görebilme imkanımız varmı? Turkcell kullanıyorum ve bu konu benim için oldukça önemli bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
13 yıl
R 405-S DVD-ROM SORUNU
LG R405-S MODELİNİ KULLANIYORUM. BİR SÜRE VISTA KULLANDIKTAN SONRA MAKİNANIN GERÇEK PERFORMANSINDAN FAYDALANMAK İÇİN XP YÜKLEDİM. TÜM DRIVERLARI SORUNSUZ YÜKLEDİM FAKAT DVD-ROM'U SANKİ HARİCİ BİR CİHAZ GİBİ GÖRÜYOR. YANİ DONANIMI GÜVENLE KALDIR SEÇENEĞİ ÇIKIYOR SAĞ ALTTA. BU SORUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM FİKRİ OLAN VARSA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDERİM.
14 yıl
INTERNET EXPLORER GİTTİ !!!
IE7 İngilizce vardı ve bunu Türkçeye çevirmek için setup programını başlattım, fakat setup programını flash diskten çalıştırdım yüklemenin sonunda yeniden başlattığı zaman flash disk te şifre girmeden açılmadığı için yüklemeyi tamamlayamadı ve şu anda IE açmaya çalıştığım zaman kum saati iki kere dönüyor ve hiçbişey yok !! Uzun lafın kısası ne yaptıysam IE geri gelmedi, şu an firefox yükledim ama IE'yi nasıl geri getireceğimi bilemiyorumiLütfen bilen arkadaşlar yardım etsin.
15 yıl
MOVED: Biraz da geyiq...
15 yıl
Biraz da geyiq...
İçimiz dışımız bilgisayar oldu artık. Biraz mola verin de geyik yapalım. Kafanızı dağıtın, havadan sudan karıdan kızdan futboldan arabadan falandan filandan herşeyden atış serbest :)Mesela nolcak bu memleketin hali diyerek geyiin boynuzlarının temelini atıyorum. Hayırlı uğurlu olsunnnn$$$
15 yıl
MAKİNANIZA PUAN VERİN (AMA DÜRÜSTÇE)
Arkadaşlar herkes makinasına bir puan versin (10 Üzerinden)İlk olarak ben başlıyorum ve imzamdaki makinama 7 veriyorum. Hem aynı makinaya kim kaç puan verecek göreceğiz böylece herkesin beklentilerini de görmüş olacağız.
15 yıl
Acer CAFE (Acer kullanıcıları muhabbet mekanı)
Cafemiz açılmıştır çaylar şirketten, nescafe ücrete tabidir :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.