MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
07 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Htc one m9 sprint android 7 güncellemesi
Arkadaşlar iyi akşamlar. HTC serilerine güncellemeler bir bir gelirken sprint cihazlariyla ilgili bir bilgi bulamadım. Güncelleme ile ilgili bilgi sahibi olan var mı acaba?
5 yıl
4 aylık yavru köpek sahiplendirme
arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce sokakta bir yavru bulduk rus finosu olduğunu söylüyorlar (jack russel diyende oldu) köpekten zerre anlamam ama ufak cins olduğu belli.. yaramaz zıpır bir hayvan ama malesef evde 8 senedir baktığım kedim durumdan hoşnut değil.. istanbul içi bu tatlı hayvana sıcak yuvanızı açmak ister misiniz?
not: köpek tecrübesi olan bir hayvansever olmasına önem gösteriyorum sorumluluk işi bir heves alıp atılacak değil sevgiyle büyüten mutlu edecek yuvasını açaçak biri olmalı... edit: minik yaramazımız sahiplenmiştir ilginiz için teşekkürler.. bahtı açık olur umarım.
5 yıl
kulaklık kalitesinde hangi htc cihazi iyi
Arkadaşlar bir müziksever olarak telefonumda ilk önce ses seviyesine bakıyorum htc m7 ve htc 8x ile ilgili olumlu yorumları okudum ama mesela m8 ve m9 bu konuda nasıldır? Özellıkle m8 ve m9 arasında kaldım.. hangi cihaz daha iyidir kulak sesi kalitesi ve yüksekliğinde?
6 yıl
casper laptop mavi ekran hatası
Hayırlı geceler forum sakinleri.. öncelikle 2010dan beri kullandığım cihazımda ilk başlarda hard disk ses çıksrmayınca pc açılmıyordu bir sinyal benzeri mekanik sesi duyunca açıldığını anlıyordum ama artık kullanırken devamlı mavi ekran hatası alıyorum ve içinde gerçekten çok önemli hatıralarım var bunları kurtarma derdindeyim ilk etapta yardımlarınızı bekliyorum.. ek olarak arada tüm dosyalarımıda ulaşabiliyorum 5dk içinde mavi ekran veriyor ama kopyalayamıyorum..
sistem hard diski görmeyince şu ekran çıkıyor karşıma iki üç dakika dinlenince yine diski görüyor sistem
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.