MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
27 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
EDIFIER S330D mi ALMALIYIM YOKSA LOGİTECH Z623 MÜ?
Arkadaşlar tv'ye bağlamak için büyük olmayan 2+1 bir ses sistemi almak istiyorum, EDIFIER S330D ve Logitech Z623 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Ağırlıklı olarak film izlemek için kullanılacak, birde z623 200W, EDIFIER S330D ise 72W ses çıkışına sahip sizce küçük bir odada bu değerler çok fark eder mi?
10 yıl
SİLİNEBİLİR...
SİLİNEBİLİR...
10 yıl
HTC WİLDFİRE MARKET EKLENEBİLİR Mİ?
Arkadaşlar forumda Wildifire hakkında yazılmış başlıkların tamamına baktım ama market uygulamasının eklenip eklenemiyeceği ile ilgili bir konu göremedim, bu cihazı almaya karar verdim, sadece market işi kafamı karıştırıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
11 yıl
SIFIR DACİA SANDERO BLACKLİNE MI HYUNDAİ GETZ Mİ...SIFIR GETZ ALINDI..
Arkadaşlar 4 seneye yakındır forumun özellikle elektronik kısmının sıkı takipçilerindenim, 1 aya yakındır araba bakıyorum ve sayfalarca yorum okudum. Araba almaya karar veren diğer forumdaşların çoğu gibi bende ikinci el düşünerek başladım ama ikinci el piyasasının çok tutarsız olması ve benim hiç mi hiç arabadan anlamamam sebebiyle sıfır araç almaya karar verdim. Bugün bayii gezdim ve bütçeme uygun Hyundai Getz 1,4 benzinli ile Dacia Sandero Blackline 1,4 arasında kaldım. İkisinin donanımı birbirine çok yakın ve fiyatlar neredeyse aynı 22.500 tl gibi, amacım bir araç alıp uzun süre kullanmak, ustalardan yardım istediğim konu hangisi bana daha sorunsuz ve uzun süre kullanım sağlar.
13 yıl
...
Yanlıs yer
14 yıl
400 YTL'ye HANGİ DİGİTAL MAKİNAYI ALMALIYIM???
Salı günü digital kompakt bir makine alacağım ve 400 ytl bütçem var, benim için manuel ayarlar gerekli değil arkadaş arasında hatıra amaçlı çekimlerde kullanacağım, o yüzden kullanımı kolay kaliteli bir makina istiyorum. Bana karar vermem de yardım ederseniz çok mutlu olurum. Aklımda 3 model var;
1- Olympus Fe-190,
2- Casio Z60,
3- Sanyo E6 ( aslında bu cihaz hoşuma gidiyor, forumda kullanan arkadaşlar memnun ama çoğunlukla makro çekimde ki başrısından bahsedilmiş, birde kırmızı göz önleme konusunda başarılı değilmiş diye okudum, kullanan arkadaşlar portre çekimlerden mennun mudur? )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
14 yıl
EOS 300'mü YENİ BİR DİGİTALLE ALDATMAYA KARAR VERDİM...YARDIM
Bu hafta yeni bir digital makina alacağim yıllarca bana büyük bir sadakatle hizmet eden Canon Eos300'ün yanına bir digital bir kardeş almak istiyorum ama bu mevzuudan hayli uzak olduğum için sizin fikirlerinize başvurmak istedim. Öncelikli olarak hesapli bir model düşünüyorum, 350 ytl gibi bir bütçem var, bir de fazla yer kaplamayan küçük bir alet olursa hiç fena olmaz, Forumu araştirinca aklıma bu modeller yattı ama karar veremiyorum;
-Nikon L3,
-Pentax Optio M10,
-Samsung S600,
-Sanyo S60,

Siz ne dersiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.