MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
01 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
668 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
BKM Express Kapatılıyor
4 yıl
ŞAHİN Son Sucuk Oyna ve Kazan
Merhaba,

Sucukolog’dan birbirinden lezzetli 3 oyun!
Formu doldur, oyunlardan ister sadece
birini ister hepsini oyna. Birbirinden
güzel hediyeleri kazanma şansını yakala.
Şanslı 50 kişi hediye paketi kazanma
fırsatını yakalıyor. Haydi, oyunlar seni bekliyor!http://sonsucuk.sahin724.com

Son sucuğu kap oyununu oynadım ve x2 altın kavurma verdi,telefonla kayıt olunduğu için arayarak adres teyidi yapıyorlar sanırım.

ÖDÜLLER NELER?
4 yıl
Yapı Kredi’de emeklilerimize özel 450 TL’ye kadar hediye bizden!
Merhaba,Yapı Kredi’de emeklilerimize özel 450 TL’ye kadar hediye bizden!(Ödüller puan olarak değil nakit TL olarak yapılacaktır)36 ay boyunca emekli maaşınızı bankamızdan almayı taahhüt edin, 450 TL’ye kadar nakit TL kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından da faydalanın.Detaylar :https://www.yapikredi.com.tr/m/kampanyalar/detay/74425 adresinde ve 444 0 444'te.
4 yıl
YKB CÜZDAN İNDİR ve GİRİŞ YAP 10 TL PUAN KAZAN
Merhaba,YAPI KREDI CUZDAN'A OZEL EKSTRA 10TL WORLDPUAN! YAPI KREDI CUZDAN UYGULAMASINI INDIRIP, 10-28 SUBAT'TA UYGULAMAYA GIRIS YAPIN BU AY KAMPANYALARIMIZDAN KAZANACAGINIZ PUANLARA EK 10 TL PUAN DAHA KAZANIN! YAPIKREDI.COM.TR SMS ALMAMAK ICIN H YAZIP 4944'E GONDERIN. MERSIS:0937002089200741 B016
4 yıl
YKB CÜZDAN 4×25 MOBİL ÖDEMEYE 25 TL WP
Merhaba,7 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemine 25 TL Worldpuan!Lütfen,bu maddeye dikkat ediniz,cihaz ve son oturum şartı bulunuyor;

Bir cihazdan yalnızca bir müşteri numarası altında kayıtlı kredi kartlarından yapılan işlemler ödüllendirilecektir. Ödüllendirmede müşterinin kullandığı son cihazın NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir. Müşteri mobil ödeme yaptıktan sonra iOS işletim sistemli ya da farklı bir Android cihazdan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına giriş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz.
5 yıl
☞TLcard ile Gıda marketi sektöründe 15 TL puan!
Merhaba;

Gıda marketi sektöründe 15 TL puan!TLcard ile gıda marketi sektöründe 3 adet 50 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL puan hediye!

Katılmak için AGUSTOS yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı 4454’e (uzun numara:0532 752 4434) göndermeniz yeterli.Kampanya Koşulları

Kampanya 1 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında tarihleri arasında gıda marketi sektöründen tek seferde 3 adet 50 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL puan kazanılacaktır.

Kampanya World Üye İşyerleri’nden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir ve bir müşteri kampanyadan en fazla 15 TL puan kazanabilir.

Kampanyaya katılmak için AGUSTOS yazıp bir boşluk bırakıp kart üzerinde yazan müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Harcamaların tamamı bir sektörden veya ayrı ayrı sektörlerden olabilir.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel banka kartları, TLcard, Play TLcard ve Nuvo TLcard dahildir. Business TLcard dahil değildir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

İptal, iade işlemleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İnternet harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan puanlar 9 Eylül 2016 tarihine kadar yüklenecektir.
5 yıl
☞Nuvo TLcard'ın ile harcamalarında Şubat'ta 25 TL Puan!
Merhaba;

Nuvo TLcard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye!Nuvo TLcard’ın ile Online Alışveriş, Giyim, Kafe-Restaurant, Kültür-Sanat ve diğer sektörlerde yapacağın harcalamalarında toplam 25 TL Puan seni bekliyor!Katılmak için NUVO yazıp bir boşluk bırakıp 11 haneli TC Kimlik numaranı 4470’e göndermen yeterli.Nuvo TLcard'ın ile internetten alışveriş yapabilmek için 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) sistemine kayıt olman gerekmektedir, kayıt olmak veya kayıtlı bilgilerini değiştirmek için hemen tıkla!Kampanya Koşulları

Kampanya Nuvo müşterilerine özel olup, 1 Şubat – 28 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir takvim ayında, Nuvo TLcard ile tek seferde 25 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde her sektör için 5 TL, tüm alışverişlerde toplam 25 TL puan kazanılabilir.

Kampanyaya online alışveriş, giyim, kafe- restaurant, kültür-sanat ve diğer sektörlerde gerçekleştirilecek harcamalar dahildir.

Giyim, kafe-restaurant, kültür-sanat ve diğer kategori harcamaları fiziksel POS üzerinden yapılmalıdır. İnternet ve Sanal POS üzerinden yapılan tüm harcamalar "Online Alışveriş" kategorisi içinde sayılır.

Online alışveriş, giyim, kafe- restaurant, kültür-sanat sektörlerine girmeyen sektörler “diğer sektör” kategorisi altında tek bir sektör olarak değerlendirilecektir.

Katılmak için 1 Şubat - 28 Şubat 2016 tarihleri arasında NUVO yazıp bir boşluk bırakıp 11 haneli TC Kimlik numaranı 4470’e göndermen yeterli.

Kampanyadan kazanılan puanlar bir sonraki ayın sonuna kadar yüklenecektir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya World Üye İşyerleri’nden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

İptal, iade işlemleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İnternetten yapılan fatura ödemeleri, okul, yurt taksidi, vergi ve benzeri ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

İndirimden faydalanabilmek için yükleme tarihinde Nuvo TLcard’ın açık ve müşterinin Nuvo üyeliğinin devam ediyor olması gerekmektedir.

Nuvo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.