MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
SPOTİFY PREMİUM HK

Millet selam. Yaklaşık bir senedir spotify premium kullanıyorum ancak iptal etmeye karar verdim. Premiumu iptal ettiğimde hesaptaki şarkılar siliniyor mu? Tekrar premiuma geçiş yaparsam geri gelirler mi?

5 ay
AIPODSLARIMIN SÜREKLİ BAĞLANTISI KESİLİYOR
Millet selam. AirPods 1.nesil kullanıcısıyım. Geçen ay garantisi biten airpodslarımın 2-3 haftadır sürekli bağlantısı kesiliyor. Oyun oynarken yada müzik dinlerken bu durumu yaşamaktan usandım artık. Defalarca sıfırladım,aygıtı unut dedim sonuç yine aynı. Giderek daha da sık kesilmeye başladı. Kulağıma takıyorum beş altı dakika sonra kesiliyor bağlantısı ve tekrar kutusuna koyup tekrar takmam gerekiyor. Pil ömrü bittiği için olabilir mi diyicem aldığı senesinden beri kullanan arkadaşım var. Çözümü bilen var mıdır?
7 ay
AMERİKADAN TR KREDİKARTIYLA TAKSİTLE CİHAZ ALMAK
Amerikadan kuzenim haftaya gelicek ve abdden bir macbook almak istiyorum. Şu anda kendisi alıp getiremez ücreti benim ödemem gerekiyor. Kendi türkiye kredi/banka kartımla apple pay yoluyla taksitli bi macbook alabilir miyim? Aldığımda kuzenim apple store a gidip benim yerime alabilir mi?Macbook klavyesinde herhangi bir donanım arızası oluşur mu?
7 ay
Yurtdışından apple pay ile macbook almak
Amerikadan kuzenim haftaya gelicek ve abdden bir macbook almak istiyorum. Şu anda kendisi alıp getiremez ücreti benim ödemem gerekiyor. Kendi türkiye kredi/banka kartımla apple pay yoluyla taksitli bi macbook alabilir miyim? Aldığımda kuzenim apple store a gidip benim yerime alabilir mi?
2 yıl
Silinebilir.
Silinsin.
2 yıl
Hala yurt dışından ipX alabilir miyim?
Millet selam. Yeni iphone fiyatlarını biliyorsunuz malum çok yüksek. Az önce baktım 8 plus 700 dolardı amerikada. İphone X in satıştan kalktığını biliyorum ama yurt dışından ipX alma imkanım yok mu? 800-850 dolar civarı verebilirim. Bu arada kapalı kutu cihazın türkiye uyumlu olup olmadığını nerden anlıyacağım?
Sağolun.
2 yıl
Yeni iphone'lar
Millet yeni çıkan modeller şu an ki fiyattan mı çıkıcaklar yoksa yeni dolar kurundan mı? 800 dolarlık ip8plus 6k civarındayken 800 dolarlık yeni model 6k civarında mı olur aşar mı?
3 yıl
TELEFONCUDAN TELEFON ALMAK??
Selam millet iki üç gündür aklıma takılan bir soru var. Iphone 8 plus almak istiyorum. Mağazalara ve internete baktım sırasıyla. Özellikle sahibindende ki telefonculara bakıyorum. Yurt içi kayıtlı 64gb kapalı kutuları mağazadan 500₺ daha ucuz. Sizce telefoncudan almak riskli mi? Kapalı kutu için söylüyorum. Telefoncudan alırsam normal mağazadan ne farkı var??
3 yıl
Avatar the last airbender devamı
Selamlar millet. Demin Avatar the last airbender' i bitirdim ve yorumları okurken devam çizgiromanları olduğunu söyleyenleri gördüm. Biraz göz attım fakat bulamadım. Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz? Okumaya nerden başlıyacağımı ve çizgiromanları nerden temin edebileceğimi söylerseniz çok memnun olurum. Teşekkürler
3 yıl
Avatar devam çizgi romanı
Selamlar millet. Demin Avatar the last airbender' i bitirdim ve yorumları okurken devam çizgiromanları olduğunu söyleyenleri gördüm. Biraz göz attım fakat bulamadım. Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz? Okumaya nerden başlıyacağımı ve çizgiromanları nerden temin edebileceğimi söylerseniz çok memnun olurum. Teşekkürler. (Umarım yanlış yere yazmamışımdır :/ )
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.