MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
22 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 ay
Bartu Küçükçağlayan ve Eser Yenenler'den skandal yayın
3 yıl
Ucuzabilet Worldcard kampanyası (15.08-15.09.2018)
15 Ağustos – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında ucuzabilet.com internet sitesi ile IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden Worldcard ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL worldpuan hediye edilecektir. Üsütelik vade farksız taksit fırsatı ile...

· Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL worldpuan kazanabilir.

· Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard’lar ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Wıorldcard’lar dahildir.

· Kampanya kapsamında kazanılan worldpuanlar 20 Eylül 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Kullanılmayan worldpuanların son kullanma tarihi 1 Ekim 2018’dır. Kullanılmayan puanlar 2 Ekim 2018 itibari ile geri alınacaktır.

· Mail order üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

· Ticari kartlar, puan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri ve iadeler kampanyaya dahil değildir.

· Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

· Yalnızca ucuzabilet.com web sitesi ile IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen internet alışverişleri kampanyaya dahildir.

· Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ya da SMS ile gerçekleşmektedir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının indirilmesi ve uygulama içindeki “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

· Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e gönderilmesi gerekmektedir. Yapıkredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e gönderilmesi gerekmektedir.

· SMS gönderim bedeli (KDV ve ÖİV dahil) Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
https://www.ucuzabilet.com/kampanya/ykb-world-puan
5 yıl
Carrefoursa.com'dan 150 TL Alışveriş Yapan Herkese 30 TL Değerinde Puan HEDİYE!
“Kampanya 25 Mart – 31 Mart 2016 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com’dan 150 TL ve üstü teslimli alışverişlerde 30 TL değerinde puan kazanılacaktır. Kampanyadan bir kullanıcı sadece 1 kez faydalanabilecek ve 150 TL ve üstü alışverişlerde tutara bakılmaksızın maksimum 30 TL puan kazanabilecektir. CarrefourSA Kart sahibi olmayan ve kampanyadan hak kazanan müşteriler için CarrefourSA Kart’lar müşterilere siparişleriyle beraber teslim edilir ve sonrasında teslim edilen kartlara puan yüklemesi yapılır. Kazanılan puanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde kartlara yüklenecek ve karta yüklendiği tarihten itibaren yüklendiği gün de dahil olmak üzere 15 gün süre ile geçerli olacaktır. Kazanılan puanlar CarrefourSA marketlerde, Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişlerinde kullanılmamaktadır. Detaylı bilgi 444 10 00’da. “BKM ekspress konusunu da buraya ekleyelim ;http://forum.donanimhaber.com/m_115559367/f_//tm.htm#115559367
9 yıl
Plazma ekran temizleme
ya bizim çocuk ekran sıcakken herhalde, tahminimce ıslak mendili plazmanın ekranında gezdirmiş. şimdi dalgalı dalgalı izi çıkmıyor. bazı yerlerde de parmak izleri var. dün nemli bezle sildim fakat sabah baktığımda yine aynı gibiydi. tv açıkken belli değil de kapalıyken ekranın o siyahlığını bozmuş gibi. nasıl düzeltebiliriz bunu?
9 yıl
hd kanallar normal kanallarin numaralarinda da izleyebiliyoruz
Bunun icin kolay kurulum yapmaniz lazim
9 yıl
Müzik yayın prizi için jak lazım
9 yıl
Cihaz değişti sinyal bozuldu
Digiturk 2 hafta önce yeni sistem nedeniyle cihazı değiştirdi. Fakat kanal geçişlerinde bazen ilk başta sinyal problemi çıkıyor. Sonra kanal açılıyor. Eski cihazda böyle bir problem yoktu. Artı aynı antenden başka cihaza da kablo geliyor. Onda da bir problem yok. Cihaz mı bozuk acaba? İlk başta diseqe suç buldular hemen.
11 yıl
Orta halli ses sistemi
Plazmamızı aldık. Şimdi ses sistemi araştırmalarına başladım. Daha önceden philipsin kompak sistemi vardı. Ama onu eski tv'de bıraktım. Yeni tv için yeni ses sistemi lazım. Hep avr sistem düşünürdüm ama onlar da çok tuzluya gelecek gibi. Şu sistemle ilgili hiçbir yorum göremedim. Güzel birşeye benziyor ;http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=48451Veya sizlerin önerebileceği başka sistemler var mı? Ayrı ayrı almak istesek 2000 tl'ye nasıl birşey olabilir. Bir ara Mediamarkta gidip bakmam da lazım.
14 yıl
20bin YTL'ye dizel hb ne önerirsiniz?
yardımlarınızı bekliyorum işin içinden çıkamadımNot : 2. el olacak
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.