MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Fiyatları düşürürsek yakın zamanda alan müşterilerimizde küskünlük yaratır saçmalığı?

Yanlış hatırlamıyorsam Opel'in Türkiye'deki bir yöneticisi idi. Hemen hemen şöyle bir şey diyordu: "Kurdaki düşüş direkt indirim olarak yansımaz ancak çeşitli kampanyalar yapılabilir."

Yüksek fiyattan alanlar küsebilirmiş. Hatta aman Allah korusun araba düşük ötv dilimine girerse firmanın yanından geçmezler artık. Allah aşkına böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Aldılarsa aldılar zorla mı aldılar? Kurda düşüş var; ona göre fiyatlarını düzenle. Kurda artış olunca fiyat yükseltmeyi biliyorlar ama. Bir de müşterilere ehemmiyet gösteriyorlarmış gibi sanki. Bu sözlerim sadece Opel'e değil. Hepsine söylüyorum. Wolksvagen amerikada dsgli arabalarını satmıyor onun yerine sorunsuz aisin şanzımanlı arabalarını satıyor; Türkiye'de saatli bomba dsgli arabalar hala satılıyor. İyi niyet garantiniz yoksa yandınız bir de! Şu kur düşüşüne rağmen fiyatlarda direten araba sahipleri de galericiler de bayiler de artık midemi bulandırmaya başladı.

Söylenecek çok şey var ama ama işte...

3 ay
Konya'da dizel ustası arıyorum.

Arkadaşlar Konya'dan bir araba bulduk. Dizel 300 bin km civarında arabanın sahibi tanıdık, yağsız binince motoru yemiş anlattı bize. 8 bin civarında masraf tutmuş motoru yaptırmış. Araba Hyundai Accent 2002 model. Bu arabayı iyi bir dizel ustasına göstermemiz gerekiyor. Yapılan işçilik iyi mi bu motor bizi uzun süre idare eder mi bunu sormamız gerek. Kimleri tavsiye edersiniz? Başka şehirdeyiz. Eğer bir usta bulabilirsek gitmeden kontrol ettirmeye çalışacağız.

4 ay
Youtube telif hakları hakkında

Ben arabada seyahat esnasında müzik açıp videoya kaydedip Youtube'a atsam bir problem olur mu arkadaşlar? Para kazanmak gibi bir amacım yok kesinlikle. Bunu yapmam mümkün müdür?

6 ay
Wolksvagen Manisa'da fabrika açma ihtimalleri kuvvetleniyor.

Yt'De dolaşırken Mesutabi'den görmüştüm. Hayırlısı olsun diyelim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e2/14/4f/e2144f343ffb9ec22d2272d2d4bab3f0.png&t=0&width=480&text=1
6 ay
Daewoo hakkında neler biliyor, düşünüyorsunuz?

Geçenlerde gördüm. Fiyatları nispeten uygun, donanımları iyi. Motorları beğendim. 0.8 de var 2.0 da. Bilhassa Espero'yu çok beğendim. Piyasasının az olmasını pek umursamıyorum. Uzun vadeli kullanacağım. Yedek parça sıkıntısı ve kronik arıza vb pek yok gibi. Sizler ne dersiniz şu hususta zorluk çekersiniz dediğiniz şeyler var mıdır? Hangi modelini daha çok tavsiye edersiniz?

6 ay
Dökülmeyi önlemek ve saçları kuvvetlendirmek için şampuan tavsiyesi

Başlıktada görüldüğü gibi dökülmeyi önleyecek ve bir yandan saçlarımı kuvvetlendirecek ve uzamasını sağlayacak bir şampuan ya da şampuanlar tavsiyesi istiyorum. Bir şampuan bu iki hususiyeti karşılayamazsa birden fazla şampuan da olur.

6 ay
97 model 149binde doğan slx

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bu arabanın ikinci sahibi ve bir ihtiyaçtan dolayı satıyorlar. 35 istiyorlar pazarlıkla 32-33 yapılır diye düşünüyorum. Bence arabanın temizliğine bakılırsa bu piyasa için iyi. Sizce fiyatı nasıl?

6 ay
Airpods pro mu Galaxy Buds+ mu?

Bluetooth kulaklıktan beklentim şu şekilde:

  • Sesin net kaliteli olması. (Bas tiz az vs çok mühim değil.)
  • Kulaklıklarla hep aram kötüdür kulağıma tam oturmazlar. :D Bu yüzden kulağımda iyi oturan ve rahatsız etmeyen bir kulaklık olmalı.
  • Uzun yıllar beni idare etmesi, saçma sapan arıza vs çıkarmaması.
  • Sesi az vs olması benim için mühim değil. Sesin kaliteli net saf bir şekilde çıkması kafi. Ayrıca bu ikisi arasından hangisi daha az dışarı ses veriyor o bir miktar mühim.
  • Gürültü engelleme hakkında emin değilim. Pek de ihtiyacım olmayacakmış gibi ve birisi aktif ettiğinde baş ağrısı yaptığını söylemişti. Bu doğruysa Airpods 2 veyahut Buds'a yönelebilirim.
7 ay
Üç Silahşörler'in devam kitapları okunur mu?
Üç Silahşörlerin Yirni yıl sonra ve on yıl sonra adında iki devam kitabı var. Bunları okumağa gerek var mı sizce sadece ilk kitabı okusam olur mu ?
8 ay
480 direksiyonu rölantide kasılıyor
Türk. fiat 480 traktörümüz rölantide iken hidrolik direksiyon rahat dönmüyor kasılıyor çevirdikçe iyice güçleşiyor. Ancak giderken veyahutta gaza bastığımızda hemen yumuşuyor. Yağdandır dedik yağ koyduk ama fayda etmedi. Bakan kişi kidrolik direksiyonun kablosunun bağlı olduğu kutu gibi bir şeyi gösterdi devirdaimi yapamıyor hava almış olabilir ustaya gösterin dedi. Belki bilen veyahutta başından geçen vardır. Çünkü Akşehir'e gideceğiz ve 25 km mesafe var yapılabilir bir şeyse burada yapalım diyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.