MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
MEDİPOL TIPÇILAR
Evet gençler tıpcilar wp grubu icin tel no biraksin sanirim kurulmamis kuralim bugun.
5 yıl
Diş Hekimliliği Yazacaklar
Siralamaniz nedir ve hangi fakülte dusunuyorsunuz bu başliktan tartisalim.
5 yıl
mezun whatsapp
evet arkadaslar oncelikle selamlar.
11 kisilik grubumuz aktif durumda sadece 4 alim yapip 15 te kapatacagiz aktif olma durumuna gore cikarilmalar olacaktir.
Grupta mat ve kimya hocalarimiz bulunmaktadir.1 2 arkadasimiz disinda min 30k mezun bulunmakta olup seviyesi yuksek tamami tip hedeflidir.Cozulmeyen soru kalmamaktadir.Gelmek isteyen ve aktif olabilecek arkadaslar Kesinlikle sonuc belgesini gondermek zorundadir suan ki siniri min 35k belirledik.ister forum uzerinden ister whatsapptan gonderebilirsiniz sonuc belgesini ve hedef belirtmekte sarttir.Iyi gunler.
Edit:Arkadaslar min 35k derken 35k ve daha iyi siralama yapan arkadaslari ariyoruz 100 150kdan mezun kalan arkadaslar atmasin lutfen.Son 3 kisi
6 yıl
Hedef tip whatsapp
Evet arkadaslar oncelikle selamlar..
Gecen sene ilk 40kda olup bu sene tip hedefleyen arkadaslari gruba bekliyoruz max 10 kisi olacak ve 3-4 kisi alinacaktir.Suanda aktif 5 6 arkadasimiz var ornek olusturmasi acisindan ben mf3 30k mezunum hedef ege tip.Dusunen aktif olabilecek arkadaslar ozelden numara bildirebilir.
Edit:Aktif olma sartinin altini ciziyorum arkadaslar numara atan arkadaslar gecen yil olan siralamasini,bu seneki hedefini yazarsa memnun oluruz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.