MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Onbaşı
25 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 ay
Doktora için not ortalaması ?
Arkadaşlar kolay gelsin. Tıp fakültesinden mezunum fakat TUS a girmek yerine doktora yapmak istiyorum. Normalde yüksek lisans yapmış olarak sayılıyoruz fakat diploma notum 2.23. Öncesinde yüksek lisans yapacak olsam ve not ortalamam 3.0 ın üzerinde olursa "en az 3.0" şartını sağlıyor muyum? Yoksa genel not ortalaması için hem lisans hem de yüksek lisans not ortalamaları birlikte mi değerlendiriliyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.
T
geçen yıl
F/P kablosuz klavye tavsiyesi (max 100₺)
normal günlük kullanım için olacak, gecikme süresi minimum ve kaba olmayan bir model arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
T
geçen yıl
CORSA C 2005 CD30 TEYP İÇİN USB&AUX
Herkese kolay gelsin, CD30 teypte aux mono olarak veriyormuş, stereo yapınca da ses ayarı devre dışı kalıyormuş. Audio System RE-06 modeli teyin orjinaliğini bozmadan aux ve usb ekliyormuş fakat onun da satışını hiçbir yerde bulamadım. Öneriniz varsa duymak isterim, şimdiden teşekkürler.
T
geçen yıl
Tek Parça Soundbar Tavsiyesi
Arkadaşlar elimde 7 yıllık Samsung UE40D6000 TV var. Bu TV'yi konsol oyun TV'si yapmak istiyorum. Yer konusunda sıkıntı olduğundan tek parça 2.0 ya da 2.1 soundbar tavsiyenize ihtiyacım var. Bütçem max 800₺, ikinci el de olabilir. Yaklaşık 15-20 m2 odada kullanacağım, derdim yüksek ses değil net ve temiz baslı ses.

Sony HT-SF150
Sony HT-SF200
Samsung HW-N400

bulduğum ürünler, fakat LG SJ3 de iki parçalı olmasına ve eni TV'den 5 cm uzun olmasına rağmen f/p ürünü olarak değerlendirildiği için onu da listeme aldım. Eğer performans olarak çok fazla üstünlük sağlıyorsa SJ3 ü de tercih edebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
T
geçen yıl
Samsung Q60R mi NU8000 mi?
Arkadaşlar 11.11 indirimleri öncesi 6000-8000 bandında 55inç tv bakıyorum, uzun süreli araştırmam da bu iki model öne çıktı. Eğer kulllanıyorsanız tavsiyeleriniz nelerdir, ya da başka önerileriniz olur mu?

Çoğunlukla uydu ve netflix odaklı bakıyorum. Özellikle siyahlar bir tık daha önemli.

Şimdiden teşekkür ederim
T
2 yıl
Gümrük yasası sonrası Amazon.de den sipariş durumu
Arkadaşlar, forumu gezdim ama amazon.de ile ilgili çok fazla bir veri bulamadım

Amazon.de'den şu kulaklığı sipariş vermek istiyorum https://www.amazon.de/gp/product/B07T2FGG2Z/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Checkout'un sonuna geldiğimde çıkan tutar şu:

Yasa değişmeden önce gümrük konusunda bir sıkıntı yaşanmıyordu ama yasa değiştikten sonra amazon.de den sipariş veren oldu mu? Herhangi bir sıkıntı yaşadı mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
T
2 yıl
Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavisyesi
Arkadaşlar, yaklaşık 3 yıldır Xiaominin Sport Kancalı modelini kullanıyordum -->link

Fakat geçtiğimiz hafta kulaklığın bir tarafı ses vermeyi durdurdu. Bu kulaklıktan çok memnundum; hem şarkı geçişi yapabiliyordum hem de sesin yükseklik ve alçaklığını ayarlayabiliyordum. ayrıca kancalı oluşu da kulağımdan düşmesine engel oluyordu. Hem şarkı geçişi yapabileceğim, hem sesin alçaklık yüksekliğini kulaklıktan ayarlayabileceğim hem de kolay kolay spor esnasında kulaktan düşmeyen, ses düzeni de V-Shape(Baslar ve tizler belirgin)e uygun bir kulaklık önerebilirseniz çok sevinirim. Bütçem 250 TL'ye kadar.

Yardımlarınız için teşekkürler.
T
2 yıl
4000 TL bandında ultrabook önerisi
Arkadaşlar 4000 tl bandında hem hafif, hem de taşınması kolay, şarjı iyi giden, hdd si 500 gb ya da daha fazla, işlemci ve ekran kartı çok önemli değil, ofis amaçlı kullanılacak, ultrabook önerisi verebilirseniz sevinirim
T
2 yıl
Telefon Gimbal tavsiyesi
Arkadaşlar Mayıs ayında 8 günlük yurtdışı tatiline çıkacağım, vlog tatında videolar çekmek ve kaydetmek istiyorum. Fiyatlar beklediğimden birazcık pahalı, muhtemelen sadece bu 8 gün için kullanacağım. 300 liradan aşağı varsa satın almak yoksa da kiralamak gibi bir seçenek düşünüyorum. İkinci El ya da sıfır önerebileceğiniz ya da tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı?
T
2 yıl
Eski Smart TV için Netflix
2012 model Samsung smart TVim var fakat kendi uygulama marketinde Netflix yok. En son 3. Nesil Apple TV mi alsam diye niyetlendim ama uygulama güncellenmesi açısından kendi store u olmadığı için acaba ilerleyen günlerde sıkıntı çıkartır mı diye düşündüm. Aynı durumda kalıp da çözüm bulan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Bütçem max 300 ₺
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.