MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
12 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Windows SSD'ye Kurulmuyor
Hazırladığım Windows 10 kurulum flash belleği ile Boot edip normal bir şekilde SSD'yi seçiyorum, daha sonra normal bir şekilde reset atıyor fakat Windows Boot ekranı gelmesi gerekirken tekrardan kurulum menüsü geliyor. HDD'ye kurduğumda (ki zaten görüyorum SSD'nin alanı azalmış) reset atıp direkt Windows açılıyor yani şu kurulum vb yaptığı yer daha sonra da zaten normal bir şekilde bilgisayar açılıyor. SSD'ye kurup reset atınca flashı çekersem veya SSD ile Boot etmeyi seçersem sanki hiçbir şey kurulmamış gibi bir ekran çıkıyor. Şu anda da HDD'ye kurup açtım bilgisayarı ve SSD'nin içerisinde program dosyaları, kullanıcılar, Windows gibi klasörler bulunuyor yani zaten kurulmuş ama nedendir açılmıyor.(SSD yeni ve 0)
2 yıl
Wifi alıcı tavsiyesi
Merhabalar yeni binaya taşındığımdan ve muhtemelen alt yapının 28188182718181 yıla gelecek olmasından masaüstü bilgisayarıma wifi anteni almaya karar verdim 1km ötemde halamlar var ve onların internetini çekebilecek alıcı lazım kullanan veya kullanmayan tavsiye edebilecek var mı? Tahminimce oyun oynatmaz ama en azından sp oyunlar yükler oynarım. 200TL civarına kadar verebilirim. Tabi daha yüksekse de kullanıp memnun kaldığınız ürünleri önerebilirsiniz.
2 yıl
Türk Telekom Altyapı Başvurusu
Merhabalar ben yeni bir binaya taşındım(6aylık) ve binaya internet gelmemişti. Bina şehrin ortasında. Bu sebeple kullandığım Türk Net'i iptal ettirdim çünkü adamlar sadece biz o adrese taşıyamıyoruz diyorlar bağlamak için adam bile göndermiyorlar. Neyse cuma günü Türk Telekom şubesine giderek bina için altyapı başvurusunda bulundum adres telefon falan verdim de şimdi ben kaç gün civarı bekleyeceğim ve komşulara haber vermemi söyledi ben vermedim sıkıntı çıkabilir mi? Bir de bu süreci sorgulayabileceğim bir yer var mı sadece bekleyecek miyim boş boş?(Altyapı geldikten sonra tekrardan Türk Net'e başvuracağım)

-Güncelleme-

2 kez twitter hesaplarına konuyla ilgili bilgi almak için yazdım sağ olsunlar yazdığım gün içerisinde bana ulaştılar telefondan süreci hızlandırmak için ekiplere haber verildiğini söyledi 2. yazışımda(aradan zaman geçti tabi) tekrardan aradıklarında önceki görüşmeden bahsetti ve yapacak pek bir şey olmadığı tarzında şeyler söyledi birkaç yan binada altyapı var görünüyor zaten şehrin ortası yer yan binalardan/trafolardan falan çekilme ihtimali yok mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.