MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
25 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
TYT Fen Denemesi
Dostlar selamlar, TYT için fen denemesi önerebilecek var mıdır? Bekliyorum önerilerinizi, şimdiden teşekkürler.
2 yıl
Sayısal Kitap Önerileri
Herkese selamlar,üniversiteye 3 yıl önce girmiş olmama rağmen aklımda kalan bir bölüm için bu yıl tekrar sınava gireceğim.Aranızda görece daha zor soruların olduğu kitaplar önerebilecek var mıdır? Malum, müfredat ve soru mantığı değiştiği için çok kapsamlı bilgiye sahip değilim.Öneri beklediğim dersler, sayısal dersleri ve matematik.Şimdiden teşekkürler,herkese iyi çalışmalar!
3 yıl
Bir Mühendis için Laptop Önerisi
Arkadaşlar merhaba!

Mühendislik programlarını kaldırabilecek ve arada da oyunlar oynatabilecek,maksimum 5.500-6.000 lira arasına bütçesi çıkabilecek laptop almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir
3 yıl
Bir Mühendis için Laptop Önerisi
Arkadaşlar merhaba!
Mühendislik programlarını kaldırabilecek ve arada da oyunlar oynatabilecek,maksimum 5.500-6.000 lira arasına bütçesi çıkabilecek laptop almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkürler,iyi forumlar!
4 yıl
Manga Önerisi
Selamlar arkadaşlar,manga okumaya başlamayı düşünüyorum.Şu an aklımda belli bir konu yok,manga önerisi olan varsa yorumlarsa sevinirim.
4 yıl
Anime/Manga kısmı neden öldü?
Arkadaşlar eskiden baya sohbetler dönerdi,ben daha foruma üye dahi değildim sonra sırf o sohbetlerde yer edinmek için foruma üye oldum.Bence şu an bu forumda 5-6 kişi aktif olarak içerik üretmeye çalışsak tekrar eski aktifliğine bir nebze olsun dönebilir.Sizlerin düşünceleri nedir merak ettim?Açıkçası Anime/Manga forumunu canlı tutmak gerektiğini düşünüyorum.Herkese iyi forumlar!
5 yıl
Anime İnceleme Sitesi
Selamlar dostlar,baya bir reklama girecek bir post atıyorum ama beni Anime/Manga forumunda isim olarak tanıyanınız veya 3-5 yorumuma denk geleniniz vardır.Anime incelemeleri yapmak üzere bir blog açtım ve hatta ilk yazıyı paylaştım bile.Merak edenler açıp bakabilir.Destek için sağolun.Reklamı yaladım yuttum https://uldyssian.wordpress.com
5 yıl
a
a
5 yıl
Ne Yapmalıyım?
Dostlar,MF4-50k geldi çok fazla arada kaldım mezun mu yoksa bir yerlere gitmek mi?İtü-Çevre Mühendisliği oluyor mesela adı İTÜ diye okumak istiyorum ama sizce ne yapmalıyım?
5 yıl
İTÜ-Çevre Mühendisliği
Dostlar,selam.Soru başlıkta belli,okuyan varsa iyi midir,iş imkanları nasıldır?Tavsiye eder misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.