MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Teğmen
05 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
9 ay
Ses sistemi kablosu
Merhaba

Evde eski 5.1 ses sistemi var. Led tv mın arkasında optik ses kablo girişi var ancak resimde görülen kablo giriş ucu mevcut ses ses sitemimin girişi ancak diğer ucu optik degi. Bi ucu resimdeki gibi uci olan diğer ucu optik olan kablo varmıdır

Tesekkürler
urler
R
10 ay
120.000 tl araç tavsiyesi
Merhaba

Bayan için 120.000 tl civarı benzinli otomatik araç tavsiyesi ne verebilirsiniz arkadaşlar.

Tesekkurler
R
2 yıl
lynda ücretsiz üyelik
Merhaba,

Konu yeri olarak umarım uygun yerdedir. Sıcak fırsatlar konusunda bir arkadaş lynda ücretsiz üyelik vardı ancak konu kaldırılmış. Tekrar koyma şansı varmı ? Neden kaldırıldı bilmiyorum illegal diye mi acaba?
R
2 yıl
excelde iki ayrı dosyada veri bağlantısı oluşturma
Merhaba,

A ve B dosyaları adında 2 ayrı excel dosyam var. Bu dosyalardan A olanı bir arkadaş kullanıyor. B olanını ıse ben kullanıyorum. Arkadaşım A dosyasında işlerin aciliyetine göre satırları 10ncu sıradaki işi 1'nci sıraya, 5nci sıradaki işi 15nci sıraya atabiliyor. Bazen de siparişi iptal edebiliyor. Bende B dosyasını açtığımda öyle bir şey istiyorum ki bu arkdaşın yaptıkları benim dosyada aynı şekilde değişsin. Tabiki diyebilirsiniz A dosyasını size göndersin ordan gör diye. veya ortak kullanıma açsın ordan bakdiye ama malesef o arkdaştaki sütunlar veri açısından çok kısıtlı. ondan sadece sipariş tarihi, ürün kodu, ürün adı ve miktar varken bende bu ürünlerin hangi makinelerde çalıştığına dair veriler var. Arkadaşımda bu benim dosyaya verileri girmek istemiyor alışmışlıktan dolayı. Nasıl bir yol izlemek gerekir. Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
R
2 yıl
Banyo Duşakabin, Batarya
Evi yeniden tadilattan geçiriyorum. bu akşam 11.11'den faydalanabileceğim tavsiye edebileceğiniz banyo duşakabin sistemi ve batarya vramı arkdaşlar.

Marka olarak grohe,artema, eca olabilir. 3'er adet lazım.

teşekkürler
R
2 yıl
Seramik seçimi
Merhaba evimin birçok yerini seramik yaptıracağım. Uygun ama kaliteli markaları alabileceğim yer var mı. Istanbul avrupa takasındayım. Marka olarak seranit çanakkale düşünüyorum.
R
2 yıl
Evdeki modemini başka bir modeme baglama
Merhaba

Evde ttnetin verdiği modemi resimdeki modeme bağlamam mümkün mü. Baglamak derken bazi yerlerde cekmedigi icin cekim alanini genisletmek istiyorum.Yardımlar için teşekkürler
R
2 yıl
ethernet kablo dönüştürücü
merhaba arkadaşlar

macbook air'imde ethernet girişi yok. wifi olmaksızın bir ucu ethernet bir ucu usb tipi kablo varmı internete bağlanabilmem için.

teşekkürler
R
3 yıl
Pinner test
Merhaba

Bu testi yaptırmak istiyorum. Yaptıran arkadaşlar var ise nerden yaptirabilecegim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler
R
3 yıl
Macbook air 1465
Merhaba arkadaşlar,

Macbook air 1465'e sahibim. Hem hard diski bölemiyorum hem de windows sistmeindeyken şarj kablosunu çektiğimde bazen ekrar kararıyor. Sıfırdan bir kurulum için 2 işletim sistemi olacak şekilde nasıl bir kurulum yapmalıyım. Birde bilgileri korumam açısından 2 sürücü'ye bölmem gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.