MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
14 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
111 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 ay
PAPARA SANAL KART BİLGİLERİNİN ÇALINMASI HK.

arkadaşlar bu sabah 1 gün önce oluşturduğum papara sanal kartımdan 8:50de exxen de harcama yapılmış. bir kaç dk sonra farklı bir sitede daha harcama yapılmaya çalışılmış fakat yeterli bakiye olmadığından başarısız olunmuştur. sorun şu ki, sanal kartı bir gün önce deneme için oluşturdum, hiçbir yere kart bilgilerimi kaydetmedim, hiçbir yerde harcama yapmadım, yani kartı kullanmadım. bundan dolayı kart bilgilerimi çaldırma ihtimalim yok. paparayı arayıp durumu bildirdim harcama yapılan yerlerle görüşün bizle alakası yok deyip salladılar bende sinirlenip telefonu kapattım. lütfen kartlarınızın online harcama durumları sürekli açık olmasın benim başıma gelen size de gelmesin. ÖZELLİKLE PAPARA KARTINIZA DİKKAT EDİN. BEN BİLGİLERİ KENDİLERİNİN ÇALDIRDIĞINI BİLE DÜŞÜNÜYORUM.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/66/7c/a8/667ca8724bd9281543687683844452d0.png&t=0&width=480&text=1
5 ay
GittiGidiyor’da tek seferde 500 - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan!
 • Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılan ve World Üye İşyeri olan GittiGidiyor’da yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel banka kartları, Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500 TL - 999 TL arasındaki alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 50 TL, SMS ile katılınması durumunda 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 75 TL, SMS ile katılınması durumunda 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • SMS ile kampanya katılımı olan kart hamilleri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 13 Ocak 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Ocak 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Ocak 2021’de geri alınacaktır.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden veya SMS (kısa mesaj) ile katılım yapılabilecektir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Hemen Katıl" butonuna tıklanması yeterlidir.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki "Külçe, Ziynet Altın" alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki "araç satışlarında" geçerli değildir.
 • Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Vakıfbank ve Albaraka Worldcard'lar World Mobil uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir.
 • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.


alacağı ürünü gittigidiyordan alacaklar için iyi bir fırsat.

5 ay
[ARŞİV] Trendyol 300/100 cüzdan kuponu yüklemiş

Bu konudan devam:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146431099/sonsayfa
5 Tane daha önce alışveriş yapılmış hesabımın 4 tanesine gelmiş. Daha önce alışveriş yapılmamış hesaplarıma gelmemiş.


Bonus: Daha önce hızlı market kullandığım hesabıma 50/25 hızlı market kuponu yüklenmiş.


İhtiyacı olan hesaplarını kontrol etsin.

5 ay
Li ion sarj devresi yardım

merhaba arkadaşlar, powerbank a bir tane pili yanlışlıkla ters takmamdan dolayı resimdeki parça yandı. XB7608A parçanın adı. dahashet i internette mevcut. kart çalışıyor. sadece pil e enerji vermiyor. ve pildeki enerjiyi 5v çıkışından geri vermiyor. yanan parça anladığım kadarıyla koruma çipi. bunu bypass ekip kartı çalıştırmamın bir yolu var mıdır ? dahashet ini bakıp yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba? elektronikçi degilim. amatör bir meraklıyım. tarif edilmesi durumunda kartı tamir etmek istiyorum. muadili veya aynısı yok türkiyede. zamanında aliexpress den almıştım.
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6e/6f/28/6e6f2895d85d34bb320a6b1bff0de3cd.jpeg&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f6/a2/d7/f6a2d7d53f1abd3f612c75b64975b693.jpeg&t=0&width=480&text=1
11 ay
ücret ile solidworks çizimi yapanlar
Forumdaşlar,

Ücreti karşılığı Solidworks çizimi yapan PROFESYONEL arkadaşlarımız ile solidworks çizimim hakkında görüşmek istiyorum. Projem için çizim yapılacaktır. Bu işi profesyonel olarak yapan arkadaşlarımın özelden yazmasını rica ediyorum. Bilgiler DM ile gönderilecek ücret teklifi alınacaktır.
5 yıl
Miui8 Toplu mesaj engeli
Toplu mesaj sınırını kaldırmayı bilen var mı acaba ? mesela 200 kişiye mesaj atıcam her kişiye mesaj atmasında telefon izin istiyor bir bu uygulama bir çok mesaj atmak istiyor izin veriyormusunuz gibisinden. Miui 8de böyle bi engel var. CM13 de ayarlar kısmında bu sınırı 200e kadar yükselttim ama yetmedi gene bu hatayı almaya başladım. bu sınırı kaldırmanın yada yükseltmenin bi yöntemi var mı ?


Uyarinin gorseli bu. Bunu kaldirmanin bi yolu var mi

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.