MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
D

Yüzbaşı
13 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
2 yıl
Sigorta durumu Acil
Merhaba, şuana dek sigorta girişim olmadı. Emeklilik için sayılması gereken en az 10 gün sigortalı olman gibi durum söylediler. Boyle birşey var mi sigortanın emeklilikte sayılması için en az 10 gün şartı diye ?
D
2 yıl
2018 Yerleşenler ve Askerlik Tecili
EDİT: Beyler en yakin askerlik şubesine gidip tecil ettirin. Yök , msb ye öğrenci belgelerini göndermemiş gbt kontrolünde hemen çıkıyor yoklama kaçağı diye tutanak tutuyorlar 15 gün içerisinde tecil ettirmek zorundasın.2018 de yerleşen 99 doğumlular e devlet üzerinden Askerlik durum sorgulayınca şubat 1 mi gösteriyor yoksa üniversite tecili mi gözüküyor . Bende şubat 1 gösteriyor. Üniversiteyle konuştum bu sene MSB belge istememiş YÖK ten alıcaz demiş. Fakat bizim otogarda devamlı kimlik kontrolü oluyor herhangi bir sıkıntı çıkar mi ? Üniversitesi tecil etmiş olan var mi aranizda? (99 Doğumlular )
D
2 yıl
Üniversite ve Askerlik
Merhaba, 1 sene mezuna kaldıktan sonra bu sene üniversiteye yerleştim. Bildiğim kadarıyla üniversitenin askerliği tecil ettirmesi gerekiyor. E devletten sorgulayınca şubat 2019 gözüküyor askerlik. Bu sene üniversiteye girenler e devletten sorgulayabilir mi onlarda da ayni sorun mu var. Ne yapman gerek üniversite otomatik tecil ettirmiyor mu ?
D
3 yıl
Sözel-- Hangisi Gelir ?
Merhaba arkadaşlar tercihlerimi ilahiyat üzerine yapacağım. Sakarya iö ve trakyanın arasında kaldım sizce hangisi öne almalıyım. Başarı sıram 84,327. HANGİSİ GELİR ? Öneriniz var mı ?

sakarya iö: 76,272
trakya: 89,502
D
3 yıl
Eds veya Mobese nasıl koydurabilirim ? ÖNEMLİ !
Merhaba, iyi forumlar. Arkadaşlar oturduğumuz yerin caddesinde mobese ve eds olmadığı için hicbir araç özellikle taksi ve minibüsler asla durmadan devam ediyorlar. Trafik ışığı mevcut fakat hicbir rolü yok. Kırmızı ışık yanıyor rahat 1 2 dk araçların durmasını bekliyoruz. Bunu nereye bildirmem gerek? Nasıl çözüm yolu bulabiliriz ?Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi (Esenyurt/İstanbul)
D
3 yıl
Sozelde 30 Bin İçin
Sozelde 30000 için kaç net yapmak gerekiyor ortalama sizce şuan durum bu
Tr 30 mat 15 sos 14 fen 2 civarında ikinci oturumda kaç yaparsam 30000 gelme ihtimali var ilk oturumda da oynama yapabilirsiniz.
D
3 yıl
Sözelde ilk 12k ?
Selamun aleykum sözel de ilk 12k için tut ve ayt den kaç net yapılmalı ders ders yazarsanız çok iyi olur
D
3 yıl
Mezun Program Yapmak (Beyler Yardim)
Selamun aleykum mf çıkışlıyım fakat bu sene tm (ts) den hazırlanacağım. Ama bir turlu program yapamiyorum . Bu yüzden günler boş geçiyor. Zaten ders çalıştığımda anlasam da tekrar etmeyince uçup gidiyor. Mat orta düzeydeyim yani çalışınca yapıyorum temel sıkıntım yok . Tr de dil bilgisi problemim vardı hallediyorum ama tekrar problemimden dolayı anladigimida unutuyorum . Sözün kısası nasıl program yapicam nasıl yapicam bilmiyorum. Artik bir düzene oturtmam gerek yardim edebilir misiniz bu konuda. Şimdiden Allah razi olsun
D
3 yıl
40 seansta Geometri
Geometri temeli olmayan için bu kitabi önerir misiniz veya başka önereceğiniz kitap vs varsa yazabilir misiniz. Tavsiye görüş öneri yorumlarda belirtebilirsiniz.
D
4 yıl
İlahiyat Sıralaması
Selamun aleykum ilahiyat bu sene ilk defa ts-1 den alacak. Geçen seneye kadar 338.000 le kapattı (başarı sıralaması). TS-1 sıralaması da az çok böyle olur mu yoksa farklı mı olur ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.