MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Çavuş
23 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
3 yıl
Hyundai Sonata Mazot Kapağı Açılmıyor
Arkadaşlar merhaba. Konu başlığında da yazdığım üzere 2009 Hyundai Sonata Mazot Kapağı iç taraftan Mazot Kapağı açma düğmesiyle açılmıyor. Sadece bagajdan ip ile açılıyor. Sorunun sigortadan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum fakat sigortada ki yazılardan bir şey anlamadım. Fotografa bakarak hangisinin Mazot Kapağı ile alakalı olduğunu söyler misiniz veya bu sorunu neden yaşadığım çözümünün ne olduğunu bileniniz var mı?
F
4 yıl
Sizce Gomis Pivot Santrafor Mu ?
Ev arkadaşımla bu konuyu sürekli tartışıyoruz ancak bir sonuca varamıyoruz. Arkadaşım Gomisin tam bir pivot santrafor olduğunu iddia ediyor ancak ben kesinlikle öyle olmadığını düşünüyorum. Bence Gomis yıkıcı-dağıtıcı forvet. Baktığımız zaman Eren Derdiyok bir pivot santrafor ancak gomisle tek ortak yanları ikisininde forvet olmaları. Siz ne düşünüyorsunuz ?
F
4 yıl
Diesel saat alınır mı?
Arkadaşlar merhaba öncelikle ilanda bulunan saat nasıl. Satıcıya sorduğumda saatin orjinal olduğunu ama ithalatçı garantili olduğunu söyledi. Sizce orjinal olmama olasılığı var mı ve ithalatçı garanti başıma dert açabilir mi ?http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/diesel-dz4343-kol-saati-P190534733Ayrıca forumda diesel'e para mı verilir fason firma tarzında yorumlar okudum. Siz ne düşünüyorsunuz ?
F
4 yıl
Diesel saat alınır mı?
Arkadaşlar merhaba öncelikle ilanda bulunan saat nasıl. Satıcıya sorduğumda saatin orjinal olduğunu ama ithalatçı garantili olduğunu söyledi. Sizce orjinal olmama olasılığı var mı ve ithalatçı garanti başıma dert açabilir mi ?http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/diesel-dz4343-kol-saati-P190534733

Ayrıca forumda diesel'e para mı verilir fason firma tarzında yorumlar okudum. Siz ne düşünüyorsunuz ?
F
4 yıl
Saat sahte olabilir mi ?
Arkadaşlar bu saatin Türkiye dağıtıcısı olan saat ve saat sitesinde 1.272 lira gibi bir fiyatı var(https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/diesel/DZ4343/PD/)
Trendyol sitesinde ise şöyle bir fiyat mevcut : (https://www.trendyol.com/Erkek-Kol-Saati/UrunDetay/166015/32545039?gclid=EAIaIQobChMIx8q_n7G01QIVxhwbCh2OMwiXEAQYASABEgIc6_D_BwE)

Trendyol sitesindeki saat replika olabilir mi sizce ?
F
4 yıl
Saat sahte olabilir mi ?
Arkadaşlar bu saatin Türkiye dağıtıcısı olan saat ve saat sitesinde 1.272 lira gibi bir fiyatı var(https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/diesel/DZ4343/PD/)
Trendyol da ise aynı saat 699 lira (https://www.trendyol.com/Erkek-Kol-Saati/UrunDetay/166015/32545039?gclid=EAIaIQobChMIx8q_n7G01QIVxhwbCh2OMwiXEAQYASABEgIc6_D_BwE)
Sizce bu saatin replika olma olasılığı var mıdır ?
F
5 yıl
Topluluk Proje Fikir Alışverişi
Merhaba arkadaşlar üniversitemizde kurmuş olduğumuz öğrenci kulübü Bilinçli Nesil Topluluğu aktif olarak faaliyete geçti.Birkaç konferans tarzı ufak etkinlik yaptık ancak biz daha güzel daha özgün projeler yapmak istiyoruz.Üniversitemde keşke yapılsa dediğiniz veya aklınıza gelen bir projeniz varsa sizi dinlemeyi çok isterim kardeşlerim :)
F
5 yıl
Üniversite Öğrenci Topluluk İsim Önerisi
Arkadaşlar merhaba İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim.Arkadaşlarımla beraber bir öğrenci topluluğu kurmaya karar verdik ancak isim konusuna çok kafamız takıldı.Topluluğun amacı bölüm öğrencilerinde yada başka bölümlerdeki üniversite öğrencilerinde siyasal bilinç oluşturabilmek.Bu amaca uygun bir isim arıyoruz sizinde yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm için buraya yazma gereğinde bulundum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.İsim için birkaç düşüncemiz oldu ancak etkileyici bulmadığımız için tekrar düşünmeye karar verdik örnek teşkil etmesi bakımından yazıyorum :
-----Sosyal Düşünce ve Politik Aydınlanma Topluluğu---
-----Politik İnovasyon Topluluğu----
----Demokratik Katılım Topluluğu---
İşte arkadaşlar isimler bunlardı ve pek etkileyici gelmedi sizden de öneri bekliyoruz vesselam.
F
5 yıl
Volkswagen Passat mı Hyundai Sonata mı ?
Arkadaşlar merhaba,başlığın detayını vereyim şimdi:
-Öncelikle arkadaşlar bütçem 50.000 TL çok zorlarsam 55.000 TL'na kadar çıkabilirim.
-Hyundai-Sonata 2.0 CRDİ 2010-11 ler 45-50 bin bandında genellikle.Bundan birkaç yıl önce bizde 2.4 motor olanı vardı ve ben o araca aşıktım.Ancak 2. eli ölü bir araç olduğu için satarken çok düşük bir fiyata satmıştım.Ancak bu sefer arabayı satmak için değil binmek için alacağız.
-Passat alırsam 1.8 TSİ 2010-12 55 bin çok rahat bulunuyor.Ancak 1.8 motor olması biraz beni çekindiriyor malum Passat 2.el piyasası sağlam olan bir araba bu aracı satmam gerekirse eğer zarar etmek istemiyorum açıkçası Sonata'dan zarar etsem koymaz ancak bu araçtan zarar edersem üzülürüm.
Şimdi arkadaşlar siz hangi aracı tavsiye edersiniz alacak olsanız hangisini alırdınız vesselam
F
5 yıl
Sabiha Gökçenden Okmeydanı Şark Kahvesine Nasıl Gidilir ?
Arkadaşlar soru belli Sabiha Gökçen den Okmeydanı Şark Kahvesine gitmem gerek ama İstanbulu hiç bilmiyorum bilenler bi yardımcı olabilir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.