MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
225 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 gün
Silinsin

Silinsin

4 ay
Göğüs Ağrısı

Merhaba arkadaşlar,


Perşembe günü iş yerimizde başka bir departmanda bir arkadaşta virüs çıkınca tüm şirket test yaptırdık. Test ağız ve burundan yapıldı sadece. Negatif çıktı. Fakat ara sıra göğüs ağrısı oluyor. Bu beni korkutuyor. Bunu devlet hastanesine gitsem akciğerlerime bakarlar mı? Ağrı tam sağ akciğer tarafında göğüs yerinde.

7 ay
Overclock HK.
Merhaba arkadaşlar,

Biri 8 diğeri 16 olan 2 farklı markanın 2133 MHZ ramlerini 2666 mhz'e çektim. Voltaj 1.20 gözüküyor ve Bios otomatik ayarlıyor. Değerleri daha aşağı çekmem gerekir mi? Tavsiyeniz nelerdir?Teşekkürler.
10 ay
Müzik Arıyorum
Merhaba arkadaşlar, bir müzik arıyorum yardımcı olabilecek olan varsa çok makbule geçer.
https://vocaroo.com/coRJ9LsZbpw

Müziğin şarkı sözlerini yazsanız da olur. Ben tam çıkaramadım ya.

Not: Konu dışına giren üye sayısı fazla olduğu için konu buraya açılmıştır.
geçen yıl
Kredi Kartı Yıllık Aidat HK.
Merhaba arkadaşlar,

5 aydır kullanmış olduğum Maximum kartını iptal ettirmek istiyorum. İptal ettirirsem aidat isterler mi? Bilgisi olan yazabilir mi? Teşekkürler.
geçen yıl
Bakım Sonrası Ses Geliyor
Merhaba arkadaşlar,

2.el satın aldığım VW Polo aracımı sanayide 60k bakımı yaptırdım. Tüm filtreleri değiştirdik. Fakat bakımdan sonra arabanın altından ses gelmeye başladı. Daha öncesinde böyle bir ses yoktu. Ses aynı bir fan sesi gibi ince bir ses. Sonrasında tekrar sanayiye ustaya götürdüm sesin yakıt deposundan geldiğini söyledi. Şöylediği şey şu abim bu modellerde kronik arıza varmış zaten. Değişmemiz lazım 700 TL sadece parça, ayrıca gelmesi için bekleyeceğiz dedi. İlk aracım olduğu için size danışmak istedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
2 yıl
Anakart ve İşlemci Değişimi
Merhaba arkadaşlar uzun süredir aklımda anakart ve işlemciyi değiştirme fikri var.

Şu an G4560 kullanıyorum ve işlemci oyunlarda artık %100 olmasından bazı kasmalar yaşıyorum ve bu beni rahatsız etmeye başladı.

Şu an Ryzen 5 2600 düşünüyorum fakat yeni nesil işlemcilerde kafamı kurcalıyor. Sizce yeni nesil beklenmeli mi yoksa fark olmaz diyip 2600 alıp geçmeli miyim?

Tavsiyeniz ne olur?

Teşekkürler.

Edit : R5 2600 alındı.
2 yıl
Beşiktaşta Gidilebilecek Dönerciler
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktaki gibi, iftar için beşiktaş civarında gidebileceğim bir mekan arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
2 yıl
Gurur mu anlamıyorum?
Merhaba arkadaşlar,

Size bir şey danışmak istiyorum. Uzun zamandır şu hayattayım. Bazen başımıza bazı olaylar gelebiliyor. Örnek veriyorum sizden şöyle 4-5 yaşından küçük çocukların size sataşması gibi, veya birinin sizinle sırf kız için tartışma çıkarması gibi.

Bu gibi durumlarda ben uzatmak istemiyorum. Oradan normal bir şekilde umrumda değilmiş gibi uzaklaşıyorum. Fakat bir süre sonra, niye bir tane yüzüne sallamadın diyesim geliyor. Sanki gururuma yediremiyor muşum gibi geliyor. Kavgayı falan sevmem, daha önce kavgaya da girmedim. İşi yüzyüze konuşarak halletme taraftarıyım. Fakat bazen karşı tarafında kaşındığı oluyor. Bu kız meselelerinde, tartışmayı karşı taraf çıkardığı için, haksız duruma düşüyor herkesin gözünde, fakat dediğim gibi. Bazen niye sallamadın kafayı diyorum. Herkes iyi ki olay falan çıkarmadın falan diyor.. Kendimi küçük göstermiş gibi hissediyorum.

Bu duygu nedir? Bir türlü açıklayamıyorum kendime. Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
3 yıl
Şampuan Tavsiyesi
Gençler merhaba,

Yağlı saçlarım için şampuan arıyorum. Dove şampuanları çok sert yapıyor. Yumuşak yapan şampuan tavsiyeniz nedir?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.