MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
15 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Dolandırıcı satıcıyı nasıl korkutabilirim
Selamlar dh halkı.
Geçen gün bir instagram butiğinden bir ayakkabı sipariş ettim. Ayakkabı bugün geldi. Ayakkabı gerçekten güzel fakat sipariş ettiğimden farklı numara ve renkte geldi. Satıcıya mesaj attım fakat cevap vermiyor. Ben bu satıcıyı nasıl korkutabilirim arkadaşlar? Ankarada tanıdıklarım var sen bittin tarzı birşey işe yarar mı? Başka ne denebilir ?
5 yıl
merkat etmek değil merak etmek
Arkadaşlar 1.5 aydır süren bir ilişkim vardı. fakat kızın benim arkamdan iş çevirdiğini fark edince ayrılmak için kıza whatsapptan yazdım. o ana kadar kuşkularım vardı fakat bir yerde iyicene koptum. Kız bir yerde bana merkat etme dedi. Bende dedim ki " merkat değil merak, düzgün kullan dilimizi." ve ilişkiyi hemen oracıkta bitirdim. dilimizi düzgün kullanmayanlara hadlerini bildirmek lazım
5 yıl
İş bankası kartı ekstreye nasıl bakılıyor?
Arkadaşlar iş bankasında hesabım var. Hesabın kartından alışveriş yapmak istiyorum fakat kartı bir türlü ödeme sitesine onaylatamadım. site ekstredeki kodu istiyor fakat banka kartında ekstreyi bulamadım. Var mı nasıl olduğunu bilen ?
5 yıl
Merchants share hakkında bilgisi olan var mı ?
Arkadaşlar bu yöntemi daha önce kullanan var mı? Adamlar dolandırıcı mı yoksa gerçek mi ? Yatırım yapmaya değer mi?
5 yıl
Modemi router olarak kullanma (zyxel p660n)
Arkadaslar iyi günler. Odama ethernet kablosu ile internet geliyor. Telefondan da baglanbilmek için bunu kablosuza çevirmek istiyorum. Elimde kullanmadıgım bir zyxel p 660n modem var. Modemde sadece lan ve DSL portu var. Elimdeki etherneti modemin ethernetine taktım fakat kablosuzdan sinyal alamadım. Bunun için arayüzden yapılacak bir ayar vs var mı ? Köprülemë bununla mi alakali ? Veya illa wan portu mu olmasi lazim ?
5 yıl
Hergün birşey için dua etmek mi yoksa onu çalıp af dilemek mi ?
Arkadaşlar mesela çok istediğiniz bir şey var. her gün ona sahip olmak için mi dua edersiniz yoksa onu çalıp her gün affedilmek için mi dua edersiniz ?
5 yıl
Kumardan gelen parayla eğitim görmek haram mıdır?
arkadaşlar ünide yaz okuluna kalmak istiyorum fakat yaz okulu olduğu için bunun bir ücreti var. ben bunu kumardan kazandığım parayla ödesem haram olur mu ? normalde kazandığım o parayı harcamıyorum duruyor öyle. ama sıkıştığım için acaba eğitimde kullansam günah olur mu ?
5 yıl
100 tl ye ayakkabı markası tavsiyesi
arkadaşlar şöyle 100 t civarına gündelik ayakkabı almak istiyorum. çakma gibi durmasın yeter. hangi magazalara bakıyım ?
5 yıl
dpi 1600 senstivitiy ayarım 5.2
evet arkadaşlar mouse dpi ayarım 1600 ve cs de 5.2 sensitivity oynuyorum. çok mu bu ? dpi ayarımı 2000 yapıp sensitivty 4 e çeksem sonuçta aynı sonuç çıkacak ama dpi arttığı için bu oynamamı ileri taşır mı ?
5 yıl
DHL kargo gelmiyor bir bakın yardım
arkadaşlar paket 10 gün önce verildi kargoya. kargo parasıda 20 euro idi az buz değil yani. daha önce dhl ile paket aldığımda 5 günde elime ulaşmıştı. fakat şimdi 10 gün olmasına ragmen hala ulaşmadı elime. üstelik paketi takip edemiyorum. takip kodunu dhlnin sitesine girince paketin türkiyeye geldiğini söylüyor. sonra aynı kodla ptt'den takip etmeye çalışınca sayfa açılıyor fakat paket hakkında hiç bir bilgi yok. bütün sayılar 0 ve herhangi adres bilgisi gözükmüyor. sıkıntı nedir sizce ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.