MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
30 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
668 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Rötuş için Metalik Siyah Boya

Bazı noktalara rötuş yapmam gerek resimde görünene yakın sonuç alabileceğim bir sprey boya nereden bulabilirim marka tavsiye eder misiniz ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f4/fd/9d/f4fd9d66fc012ac5d8274cea022b9e2a.jpeg&t=0&width=480&text=1
2 ay
DSMART Çakallığı (Kepazelik içerir)

Bu sağlayıcının uzun süredir müşterisiyim 1 sene daha taahhütüm mevcut dsmart modül ve kartını kullanıyorum ve 33tl ödüyorum!


Efendim neymiş sistem altyapılarını değiştirmişler ve 15 şubattan sonra modülümü değiştirmezsem yayınlarını izleyemeyecek mişim!


Önce mh ni aradım size ücretsiz receiver vereceğiz dediler tamam dedim sonra burada okuduklarımdan işkillendim ve tekrar mh ni tekrar aradım modül ve kart mülkiyetinin bende olduğunu bir sorun olup olmayacağını sordum bu defa işin rengi değişti 20tl aylık ücret daha ödersem yayınlarını izleyebilecek mişim bak bak bak 53tl ödeyeceğim tam kepazelik !!!


Bu adamlar benim hangi sistemi kullandığımı gayet iyi biliyor ve buna istinaden hizmet sunuyor bende taahhüt veriyorum! Peki dedim bu parayı öderim ancak ödediğim cihaz bedeli sonunda receiver benim mülkiyetimde olacak mı diye soruyorum onada yok diyorlar mülkiyeti kendilerinde olacak mışşş oldu başka?


Yani resmen gözleri dönmüş vaziyette siz siz olun bunlardan kesinlikle uzak durun !!!!!!!!!!!!Şimdi genel merkezlerine iadeli taahhütlü ihtarname çekeceğim TK 6502 52. madde ve madde 6-3 e göre sözleşmeye aykırı hareket ettikleri(ayıplı hizmet) ve sunulan bir hizmet başka bir hizmete bağlanamayacağı için cayma bedeli ödemeksizin sözleşmeden dönme hakkımı kullanacağım.


Kendileri kaybetti dsmart benim için bitmiştir.

4 ay
Mart Ayından Beri Hapşıran ve Öksürenler (Korona Bağlantısı)?

 "Tamda zurnanın zırt dediği yerdeyiz! Bundan 6 ay önce chemtrail ile ilgili bir yazı yazmış ve maske takmanın önemini belirtmiştim. Bu salgınıda üst akıl veya ilaç kartellerinin tezgahladığını düşünüyorum çeşitli ülke ve bölgelerde havadan bu tarz bir biyolojik saldırı yapıldığına artık zerre şüphem kalmadı. Peki siz ne düşünüyorsunuz?"


[link=https://forum.donanimhaber.com/sagliginizi-umursamayan-ilac-kartellerine-para-kaptirmayin-ozellikle-grip--140246686#140246686]Konu Burada[/link]


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ff/8d/05/ff8d05cc7199cd42202240910fc4d519.jpeg&t=0&width=480&text=1


Arkadaşlar daha önce chamtrails ve salgın tahminim tuttu başlıklı konularımı belki okumuşsunuzdur. Şimdi ise başka bir tahminim var buda hapşıran ve öksürenlerle ilgili etrafımda tanıdığım ve uzak mesafede yazıştığım tüm insanlar günde en az bir defa hapşırır ve öksürük refleksi tetiklenir oldu. Ben ki çok nadir hapşıran bir insandım şubat ayından beri hergün ve günde 1-2 defa hapşırmaya başladım bunun da korono yada salgınlarla bir şekilde ilişkili olduğunu düşünüyorum süreci tam çözemesemde ilaç kartelleri, dünya sağlık örgütü ve tepe yöneticilerle ilişkisi olduğuna adım gibi eminim


Sizlerde durum nedir şubat yada mart ayından beri benim gibi hapşıran ve hafif öksürme refleksi oluşanlar var mı?

5 ay
Snopy Rampage SG-RPS4 PRO Kullanan Var mı?

Arkadaşlar bu kolu özellikle PC ile kullanan var mı titreşim benim için çok önemli oyunlarda aktif mi yazarsanız sevinirim

6 ay
Asıl Önemli Olan Nizami Maske İşte Kanıtı O Ülke!

G.Kore nüfusu 52 milyon yüzölçümü 100.210km2

Türkiye nüfusu 82 milyon yüzölçümü 783.562km2


Nüfus yoğunlukları çok daha fazla ancak günlük vaka sayısı 150 civarı, günlük vefat sayısı 3

Bizde vaka sayısı 10 binlerle ifade ediliyor, vefat sayısı 74

Bizde maske kullanım oranı %40 içersinde nizami burun üstü maske kullanımı ise %20. Korede nizami maske kullanımı %95!! Tabloda görüleceği üzere aslolan NİZAMİ MASKE KULLANIMI bunu idrak edemeyen bireyler inşallah gerekli dersi çıkartır!!!!!

Sıkılmadan izleyin !!!

6 ay
Faturalı Telefon Imei "kayıt bulunamadı" Ne Almala Geliyor?

Turkcell den satın alınmış distribütör garantili ve faturalı v30+ telefonum şuan imei kontrolünde durumu "kayıt bulunamadı" olarak görünüyor bu nedendir bilen var mı?

8 ay
Silinebilir
.
9 ay
Desire 830 Zil Sesi Sorunu
Beyler eşimin telefonu son zaman zil sesi kısık çalıp sonradan yükseltmeye başlıyor bunun sebebini yada hangi ayardan düzeleceğini bilen var mı baktım bunla ilgili bir ayar göremedim?
10 ay
501B 8P Entegre Hakkında Yardım?
Süpürgeye ait bu entegre tam olarak ne işe yarar arızası varsa nasıl ölçüm yapılır? Yenisini nereden temin edebilirim karaköy elektronikte var görünüyor ancak yurt dışı tedarik olarak geçiyor
10 ay
İstanbulda Gerçek İstanbullu Kaldı mı?

Arkadaşlar baba ve dededen istanbullu olan kaldı mı? Yoksa türümüzün son örnekleri miyiz?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.