MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
13 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
1118 (Bu ay: 20)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Giriş sorunu!!
Giriş yapmak için ardarda deneme yapmadan girmiyor.Giriş için miniden mobile veya masaüstü versiyona atıp yine giriş yapmadan giriş.dh’ye atıyor.Fazla deneyince de 401 error veriyor.

Giriş yaptık diyelim , cevaplar linkine tıklıyorum veya başka yere pm vs logout oluyor.
Mobilden miniden giriş yaptık diyelim , örnek minide yapamadığım iş için sürüm değiştirince yine logout oluyor.


geçen yıl
75/25 bonus Market Giyim Akaryakıt
geçen yıl
Üyelikten otomatik çıkış ve giriş sorunu
Mini sürüm kullanıyorum malum mobil sürüm hantal ve reklam popup yüzünden donup duruyor

Mini sürüm bazen kendiliğinden üyelikten çıkış yapıyor tekrar girmek için de 3-5dk bekliyorum.Son zamanlarda bu hata sık sık olmaya başladı
@Jeolog.
2 yıl
Mini sürüm ÇÖKÜYOR
Hata mesajı;

Opppss...


Beklenmedik bir hata oluştu.

Anasayfaya dön
https://mini.donanimhaber.com/pm

Index was outside the bounds of the array.

System.IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array. at System.Collections.Generic.List`1.Add(T item) at Dh.Framework.Cache.Redis.RedisCacheProvider.DeleteToMySetByScoreRange(String setKey, Double startScore, Double endScore) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\Dh.Framework\Cache\Redis\RedisCacheProvider.cs:line 890 at ForumBO.SessionManager.DeleteByScore(List`1 keys, Double maxScore) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\ForumBO\SessionManager.cs:line 263 at ForumBO.SessionManager.SetUserOnline(Member member, List`1 forumIds, Nullable`1 threadId, LookSection section) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\ForumBO\SessionManager.cs:line 157 at DhMini.Controllers.BaseController.OnActionExecuting(ActionExecutingContext filterContext) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\DhMini\Controllers\BaseController.cs:line 33 at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.AsyncInvocationWithFilters.InvokeActionMethodFilterAsynchronouslyRecursive(Int32 filterIndex) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.<>c__DisplayClass33.<BeginInvokeActionMethodWithFilters>b__31(AsyncCallback asyncCallback, Object asyncState) at System.Web.Mvc.Async.AsyncResultWrapper.WrappedAsyncResultBase`1.Begin(AsyncCallback callback, Object state, Int32 timeout) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.BeginInvokeActionMethodWithFilters(ControllerContext controllerContext, IList`1 filters, ActionDescriptor actionDescriptor, IDictionary`2 parameters, AsyncCallback callback, Object state) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.<>c__DisplayClass21.<BeginInvokeAction>b__19(AsyncCallback asyncCallback, Object asyncState)
2 yıl
Mobil sürümde mesaj atılmıyor
Mobilde mesaj atamıyorum hata veriyor.Hata mesajı;
Beklenmedik Bir Hata Oluştu! Lütfen Tekrar Deneyiniz.
Anasayfaya dönKonuyu miniden açabildim , tarayıcım safari + unity blocker
2 yıl
Son dakika Akpde ihraçlar A.Davutoğlu ve diğer isimler
Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere, ekibinden Selçuk Özdağ, Ayhan Sefer Üstün ve Abdullah Başçı AK Parti'den ihraç edildi..
2 yıl
CHP’li Öztrak: ‘Erken seçime gidiyoruz’ derlerse biz hazırız
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Biz erken seçim istemeyeceğiz; ama karşı taraf, 'Ben artık bu işi yürütemiyorum, ben bu işi bırakıyorum, erken seçime gidiyoruz' derse biz her zaman hazırız" ifadelerini kullandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bazı vakıfları ile olan protokollerini iptal ettiğini de hatırlatan Öztrak, "Bugüne kadar İstanbul'un bütçesinden bu vakıflara 357 milyon 453 bin 972 lira harcandığını öğrenmiş olduk" dedi.
CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı. Parti Sözcüsü Faik Öztrak, toplantı sırasında basın toplantısı düzenledi. Öztrak, 30 Ağustos Zafer Bayramı günü cuma hutbesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün adının geçmediğini söyleyerek, “Mısır Arap Cumhuriyeti’nin vefat eden eski cumhurbaşkanı için 81 ilde gıyabi cenaze namazı kıldıran Diyanet İşleri Başkanlığı, bu güzel ülkeyi emperyalist çizmelerinden kurtaran ve Cumhuriyeti kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Cuma Hutbesinde anmadı, anamadı” dedi.
Öztrak, 2019-2020 Adli Yıl Açılış töreninin Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenmesini eleştirerek, açılışın daha önce Yargıtay’da gerçekleştiğini hatırlattı. Öztrak, “AK Parti Genel Başkanının önünde ayağa kalkıp, cübbelerinin olmayan düğmelerini iliklemeye çalışıyorlar” diye konuştu.


“ZAM YAĞMURU VAR”

Türkiye ekonomisinin bu yılın ikinci 3 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 1,5 daraldığını söyleyen Öztrak, “Yılın 6 ayındaki ekonomideki daralma geçen yıla göre yüzde 1,9 olmuş. 2018’de 789 milyar dolar olan milli gelir, bu yılın 2’nci 3 ayı itibarıyla 722 milyar dolara düşmüş. Yani tam 77 milyar dolar azalmış. 2008 yılında dolar cinsinden milli gelirimiz 777 milyar dolardı. Yani bugün 11 yıl öncesinin gerisine gitmişiz. İlk 6 ayda milli gelirde erime 67 milyar dolar olmuş. Orta Vadeli Program’da bu yıl için belirlenen yüzde 2,3 büyüme hedefinin tutması için yılın geri kalanında büyümenin yüzde 6,1 olması gerekiyor ki bu da tabii mümkün değil. Son 1 ayda doğalgaza yüzde 15 artı 15 zam yapıldı. İki zammın toplamı yüzde 32 ediyor. Çaya da üst üste yüzde 15 zam yapıldı. Yakın zamanlarda ise şekere yüzde 16, elektriğe yüzde 15 zam yapıldı. Benzinin litresi yeniden 7 liraya dayandı. Yani fiyatı iktidar tarafından belirlenen ürünlerde tam bir zam yağmuru var” dedi.

“VAKIFLARA 357 MİLYON HARCANDIĞINI ÖĞRENMİŞ OLDUK”

Öztrak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bazı vakıfları ile olan protokollerini iptal ettiğini hatırlatarak, “Bugüne kadar İstanbul’un bütçesinden bu vakıflara 357 milyon 453 bin 972 lira harcandığını öğrenmiş olduk. Vakıflar bizim kültürümüzde çok önemli müesseselerdir. Hayırseverler servetlerini ve zamanlarını hayır işleri için vakfederse o vakıflara herkes saygı duyar. Ama vakıflar kurucularının şahsi servetlerini ve hayırseverlerin maaşlarını değil de kamunun kaynaklarını harcıyorlarsa bunun hesabı sorulur” diye konuştu.

“HER ZAMAN HAZIRIZ”

Öztrak, bir gazetecinin erken seçim beklentilerine parti olarak nasıl baktıklarını sorması üzerine, “Biz baştan itibaren söylüyoruz. Milletten yetki istediler, ‘ülkeyi uçuracağız, çok daha hızlı karar alacağız’ dediler ve bugün içinde bulunduğumuz bu rejimi kurdular. Ondan sonra da bu işin başına geçtiler. Dolayısıyla söz verdiklerini yerine getirsinler. Biz erken seçim istemeyeceğiz; ama karşı taraf ‘ben artık bu işi yürütemiyorum, ben bu işi bırakıyorum, erken seçime gidiyoruz’ derse biz her zaman hazırız” yanıtını verdi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/chpli-oztrak-erken-secime-gidiyoruz-derlerse-biz-haziriz-5313424/
2 yıl
Ölmek bile parayla! Mezar ücretine zam
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Komisyon Toplantısı’nda alınan karar doğrultusunda mezar yerlerine zam yapılması teklifi oy birliği ile kabul edilerek meclise havale edildi.
Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Komisyon Toplantısı'nda meclisten havale edilen toplam 28 madde, ilgili komisyonlarda görüşüldü. Komisyonda Asri Mezarlığı'nda bulunan 151 mezar yeri için mezar yeri fiyatının 7 bin TL'den 10 bin TL'ye çıkartılması ve Kıranköy Mezarlığı'nda bulunan 105 adet mezar yerinin adet fiyatının da 4 bin TL'den 10 bin TL'ye çıkartılması teklifi komisyonlardan oy birliği ile geçerek meclise havale edildi. Komisyonlarda ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyesi yeni teşkilat şeması hakkında da bilgi verildi. Yeni şemaya göre 8 daire başkanlığı ve 40 şube müdürlüğü kapatıldı veya başka birimle birleştirildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/mezar-yerlerine-zam-komisyondan-gecti-5291489/
2 yıl
HB 200/25 TürkTelekom
TT uygulamasında bana özel>size özel fırsatlar bölümünden alabilirsiniz
2 yıl
Taşınmazlar Satılıyor
Bütçe açığına çare bulamayan hükümet santralları, değerli Hazine arazilerini satışa çıkardı. Satışa çıkarılan yerler arasında Bodrum’un en güzel yerlerinden Bitez’deki araziler ile Kuşadası’ndaki taşınmazlar da var.


Özelleştirmeye ilişkin Cumhurbaşkanı kararları yayımlandı. Sivas Divriği’de bulunan Ahiköy 1 ve Ahiköy 2 hidroelektrik santralları ile bu santrallar tarafından kullanılan taşınmazlar özelleştirme kapsamına alındı. Santrallar “işletme hakkının verilmesi” yöntemiyle özelleştirilecek. Santrallar tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirilmesi ise “işletme hakkının verilmesi” ya da “kullanım izni devri” yöntemiyle gerçekleştirilecek. Özelleştirme işlemleri 2021 sonuna kadar tamamlanacak.

Büyükçekmece’den Kuşadası’na...
Mülkiyeti, Elektrik Üretim AŞ’ye (EÜAŞ) ait olan İzmir Aliağa’daki 39 bin 862 metrekare yüzölçümü bulunan arsa da özelleştirme kapsamına alındı. Arsa satılacak. Satış işlemi 2021 sonuna kadar tamamlanacak. Bunların dışında Hazine’ye ait taşınmazlar da özelleştirme kapsamına alındı. Özelleştirme işlemleri 29 Ekim 2023 tarihine kadar tamamlanacak olan yerler arasında Bodrum’un en değerli kıyı şeridi içerisinde bulunan Bitez’deki araziler de var. Toplam 29 taşınmazın biri Adıyaman Besni’de, 2’si Aydın Kuşadası’nda, 2’si İstanbul Büyükçekmece’de bulunuyor. Bunun dışında İzmir Karşıyaka Şemikler ile Menderes Gümüldür’de de araziler özelleştirme kapsamına alındı. Mersin Anamur’da 7, Erdemli’de 3 taşınmaz özelleştirilecek. Muğla’da ise özelleştirme kapsamına alınan 12 taşınmaz var. Bunlardan 6 tanesi Bodrum Gökçebel’de. Diğer 6’sı ise Bodrum Bitez’de bulunuyor. Özelleştirme kapsamına alınan taşınmazların büyüklükleri ise 873 metrekare ile 45 bin 961 metrekare arasında değişiyor. Bitez dahil birçok yerde aynı ada üzerindeki farklı parsellerin özelleştirmesi gerçekleştirilecek.

ÖNCEKİ SATIŞLARA ONAY
Öte yandan daha önce ihalesi gerçekleştirilen satışlar da onaylandı. Cumhurbaşkanı kararlarına göre Bodrum Bitez’deki 40 bin 530 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz 17.2 milyon liraya, Bodrum Yahşi’deki 64 bin 134 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz 34.5 milyon liraya, Fethiye Göcek’teki 7 bin 217 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz 42 milyon liraya, Bodrum Ortakent’teki 1456 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz 6.3 milyon liraya, Niğde merkezdeki 1313 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz da 6.7 milyon liraya satıldı. Satış kararları onaylanarak kesinlik kazandı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/ekonomi/1536509/Satmaya_doyamadilar.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.