MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
Instagram++ tweaked apps yardım
Ios 13.3.1 kurulu olan iphone 7 cihazımda bir süredir instagram uygulamasında giriş yapamıyorum. Buna çözüm olarak tweakbox, inginition, appvalley instagram duplicate uygulamaları kullandım fakat şu an onlarda da sorun var. Bunu aşmak için alternatif ne önerirsiniz? (Instagram sorunu kesinlikle çözülmüyor, alternatif lazım)
geçen yıl
Turkcell yalancılığı ve insanları aptal yerine koyması
Malum deprem sonrası TT problemlerinden dolayı Cuma günü Turkcell life paketlerinden sms+dakika+6 gb 39 tl olanına (bir de 8 gb 49 tl vardı) numara taşıma kapsamında başvurdum hatta dün hattımı kuryeden aldım. Az önce yani salı günü ise turkcell müşteri hizmetleri aradı ben sandım ki hattımı aktifleştirecekler önceden haber veriyorlar. Telefondaki temsilci benimle dalga geçer gerizekalı yerine koyar gibi hattımın sinyallerinde sorun olduğunu tekrar başvurmam gerektiğini filan söyledi. Ben sinirlendim ne saçmalıyorsunuz madem sorun oldu yenisini yollayın ya da düzeltin dedim ama baktım anlamıyor hala saçmalıyor al birini vur ötekine diyip telefonu yüzüne kapattım. Daha sonra turkcell internet sitesine girdiğimde başvurmuş olduğum paketin kalktığını ve paketlerin 5 gb 78-- 7 gb 88 tl olarak değiştirildiğini gördüm. Turkcell işte bu kadar samimiyetsiz yalancı ve şark kurnazı bir firmasın. Yayabildiğim kadar yayacağımm
3 yıl
Sigorta Tahkim Komisyonu başvurumda bilirkişi raporu çıktı
İyi günler şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Başvurum sonucunda şimdilik bilirkişi raporu çıktı. Eksper raporu tutturdum ve 810 tllik değer kaybı hesapladık bunu talep ettik. Bugün bana gelen yukarıdaki mailde bilirkişi raporunun sonuç kısmı yer almaktadır. Sonuç kısmında göreceğiniz gibi hem 810 liralık değer kaybı hem de 1000 tllik (+-%20) değer kaybı yazılmış. Yani ben değer kaybı isteğimi 1000 lira olarak değiştirebiliyor muyum, hangisi baz alınacak, hakem karar verirken neye göre karar verecek ?
4 yıl
2017'de yurtdışından telefon getireceklere ek ücret
Dün Resmi Gazete'de yayınlanan 2016/9594 sayılı karara göre artık 2017 yılında yurtdışından getirilen elektronik cihazlardan bir defaya mahsus olmak üzere bandrol ücreti alınacak. Bizi ilgilendiren kısmına gelecek olursak Cep Telefonlarından 20 Avro luk bandrol ücreti alınacak.http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/12/20161223-4.pdf
5 yıl
Whatsap 50+ edebiyat tm grubu (max 40k sıralama-20 kisiyle sınırlı)
Arkadaslar oncelikle:1-Ygs siralaminizin ss ini

2-Telefon numaranızıyazarak isteğinizi iletebilirsiniz.
6 yıl
Park etmek için zorlayınca gelen koku ve foto
bugün park etmek için kaldırım gibi 15cm lik filan bi dik kaldırıma zorladığımda arabayı koku geldi siyah duman çıktı kaputu açtığımda ise dumanın yayıldığı yerin ıslanmış gibi oldugunu gördüm, sizce bi şey olur mu, neden oldu ?

9 yıl
Kyk bursu bu durumda kesilir mi ?
Arkadaşlar bu sene bazı sebeplerden dolayı okulu dondurmayı düşünüyorum fakat şu an almakta olduğum bursumdan da vazgeçmek istemiyorum açıkçası. Bunun için de acaba harcımı yatırıp öğrenci görünsem fakat hiç ders seçmeden bu seneyi tamamlasam bir sıkıntı olur mu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.