MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Yarbay
04 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
KZ ZSX(Terminator) Aldım.
Uzun araştırma sonucunda KZ ZSX almaya karar verdim. Dün akşam saat 18:00 civarı sipariş verdim. Bugün teslim edilecek. Daha önce Sennheiser ie6 (100$) modelini kullanıyordum. Kaza sonucu kasası zarar gördü. Onarım yaptıramadım. Onun yerine yine sennheiser ie80 modelini alacakken bu ürünü gördüm. Kağıt üstündeverilen değerler gerçekten iyi ama kullanımda nasıl olacak merak ediyorum. Yorumlar da güzel. Deneyimleyip göreceğim.29.02.2020

Kulaklığı ilk kullanımda daha önce dinlediğim müziklerde duymadığım sesleri duydum. Bu yönüyle güzel. Sennheiser ie6 da olan bass bunda yok. Hemen sennheiser ie80 siparişi vermeye niyetlendim. Sonra sennheiser i ilk aldığım zamanda da bas yetersiz geldiğini ve 50-60 saat müzik dinledikten sonra kulaklığın Burn-in olduğunu hatırladım. Bunu da uzun saatler kullanıp ona göre karar vereceğim.

Kulaklık kutudan çıkınca kaba gibi duruyor. Kulağa taktığında o hissiyat kayboluyor ve şık duruyor. Kulakta uzun süre dursa bile rahatsız etmiyor. Kablosu gerçekten sağlam. Biraz daha kaliteli olsa tam premium havası olurmuş.

Kulaklığı Mate20 Pro ile kullanıyorum. Dolbyatmos açınca ses daha da iyi gelmeye başladı. Müziklerin çoğunu Spotify da kalitesini en yüksek şeklinde seçerek dinliyorum.

B
3 yıl
Pubg için klavye mouse(iPad)
Pubg oynamak için iPad uyumlu klavye mouse var mı?
B
4 yıl
Bisiklet kilidi tavsiyesi
Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı. Alarmlı kilitlerden kullanıp memnun olan var mı
B
4 yıl
Dünyanın ilk akıllı prezervatifi i.con
Akıllı telefon televizyon saat.. Vs derken sonunda bunu da yaptılar. British Condoms bu akıllı dünyasına son noktayı koydu. iCon adını verdikleri akıllı prezervatif ile akıllı cihazlar dünyasında çığır açan firma, “Dünyanın İlk Akıllı Prezervatifi”ni duyurdu.

Klasik prezervatiflerden farklı olarak tek seferlik değil, defalarca kullanılabilen iCon, aynı zamanda akıllı olmasını içerisindeki nanoçipe borçlu. “Ne işe yarayacak?” diye düşünüyorsanız normal kondom gibi kullanılan iCon, bluetooth ile telefonunuza bağlanarak cinsel ilişki sırasında yaktığınız kalori, birleşme sırasındaki hızınız ve toplam süreniz gibi garip verileri tutarken, vücut ısınızı da loglayarak verilerinizi bulut ortamında saklıyor.Boyut olarak iddiasına göre tüm boyutlara uygun olan bu akıllı kondom, 60 Sterlin fiyatıyla Birleşik Krallık’ta satışa çıktı. Şu anda sadece iOS uyumluluğu olan iCon, Android desteği de kazanabileceği söyleniyor

Alıntıdır.

İnceleme gelirmi.... bilemiyorumB
4 yıl
Primo uygulaması
Android markette primo uygulaması var. Arama SMS tarzı bi program ama asıl amacı bu değil. Telefonunuza onay kodu geldikten ve maili onayladıktan sonra size herhangi bir ülkeye ait fake bir numara veriyor. Bunu 2.whatsapp (gbwhatsapp veya gbwhatsapp3) de kullanabiliyoruz. Primodan sahte bir numara aldım ama whatsapp tarafından bu numara engellenmiş. Yen'i bir sahte numara nasıl alabilirim.
B
5 yıl
İptal
İptal
B
5 yıl
Saç boyası tavsiyesi
Slm. Saç boyama için önereceğiniz bir marka var mı? Yanlarda epey beyazlama olmuş. Buraları siyahla kapatmak istiyorum. Boyalardan bazıları Doğal diye satılıyor. Bunlardan kullanıp memnun olan arkadaşlar var mı?
B
5 yıl
Samsung ju7500 serisi hk
Merhaba. Samsungun ju7500 (curved)sersinde 48" ile 55" arasında gidip geliyorum. Curved serisinde 55" altı alınmaz diye forumda birkaç yazı gördüm. Bu doğru mu?
Evde yaz ayı gelince salonda oturuyoruz. Dolaysıyla büyük ekran gider ama kış geldiğinde 25-30 metrekare odada 55" fazla kaba kaçmaz mı. Ayrıca odada en dipte de oturmayacağımıza göre ortalarda olacağız. Mesafe en fazla 4-5 metre olur. Büyüklüğü geçsek bile Yakından görüntü bozulması olmaz mı
Fıkra olan arkadaş var mı?
B
5 yıl
Elektriği az harcayan Lcd ve led varmi
2010 yılında philips 42pfl5624h/12 marka tv aldım. Evde fatura yüksek geliyor. 2000-2500TL ye yeni model tvlerden alsam faturaya katkısı olur mu.
B
6 yıl
M8 Root hk.
Arkadaşlar M8 5.0.1 lolipop yüklü. Root yapmak isterken ilk olarak ayarlar=>güç=>hızlı başlat(Fast boot) yapmak gerekiyor ama 5.0.1 yüklendikten sonra hızlı başlat seçeneği yok. Bilgisi olan arkadaş varmıdır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.