MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
14 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Merhaba,
Ben bu bölümü düşünüyorum sizce nasıldır ? Mef elektrik elektronik,özyeğin elektrik elektronik ve bilgi endüstri arasında kaldım.
Endüstri mühendisliği hakkında neler düşünüyorsunuz ?
6 yıl
600 TL BÜTÇELİ SİSTEM TAVSİYESİ
Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle Mac kullandığım için windows tarafını ve haliyle kasa toplamayı pek bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Arkadaşım,kardeşi için bilgisayar toplayacak 600 TL'ye.Kardeşi genellikle oyun oynayacak ve güncel oyunları çalıştırabilecek bir bilgisayar toplamak istiyoruz.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Not: Monitör elimizde mevcut.
6 yıl
Evde Kütüphane Kayıt Sistemi
Merhaba,

Yavaş yavaş geniş bir kütüphane sahibi olmaya başladım ve bunları kayıt altına almak istiyorum.Excel'de bir ara yapmıştım ama prk hoş durduğu söylenemez.Böyle bir program var mı ? Mesela ISBN numarasını girince otomatik bulacak veya manuel olarak girdi yapacağım.Site bazında Vikikitap,Goodreads gibi sitelerin olduğunu biliyorum ama ben offline bir şey istiyorum.Bilginiz var ve bunu paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.
6 yıl
Tek istediğim 8 Mbps
Merhaba arkadaşlar,
Bundan 1 hafta önce internetimin hızı çok düşük olduğu için arıza kaydı oluşturdum.Destek ekibi geldiğinde hattımın çok kötü olduğunu ve bu haliyle imkansız olduğunu belirttiler.Bende cat6 kablo ile değiştirdim bina içi kablolamayı ancak değiştirdikten sonra bile 8 mbps'e geçiş yapamayacağımı söylediler.İnternetten baktığımda binanın 10 mbps desteklediği gözüküyor.Ne yapabilirim ? Şu anki paketim 1 Mbps Sınırsız. [simage][/simage]
7 yıl
Whatsapp bildirim ekranı isim sorunu
Merhaba arkadaşlar,whatsapp'ta bir arkadaşımdan mesaj geldiğinde bildirim ekranında profil ismi gözüküyor ama o kişi bende ekli ve rehberimde öyle kayıtlı değil.Ben rehberimdeki gibi görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?
7 yıl
Eski iPad 2 Apple Store
Merhaba, eski iPad'leri Apple Store alıyor mu ? Üst modele geçmek istersek ya da eski bilgisayarları ?

Edit: Bugün gittim Apple Store'a konuştum. Şu an için sadece iPod'ları aldıklarını söylediler bende ısrar ettim internet sayfalarına bakmaları için sonra genius arkadaş müdürüyle falan konuştu hatta yurt dışı Apple Store'u aradıklarını ama şu an için iPod dışında üründe bu programın geçerli olmadığını ileriki günlerde gelebileceğini söylediler.
iPod'lar içinse %10 indirim yapıyorlar cihazın durumu ne olursa olsun.
7 yıl
İstanbul-Bağcılar 8 Mbps
6 yıldır 8 mbps gelsin diye bekliyorum binaya ama aldığım cevap altyapı çalışması devam ediyor.Neyin çalışması bu üst sokakta 8Mbps iken bizim sokağa neden gelmiyor anlamış değilim.4 ay önce de fibere geçilecek 2 hafta içinde dendi.Halen ne gelen var ne giden.
Ne yapabilirim durumla alakalı ? Tavsiyeniz var mı ?
7 yıl
Apple Store 5S sipariş-Ödeme yetkilendirmesi başarısız
Merhaba bu sabah,Apple Online Store'dan 64 gb iPhone 5S ve kılıf siparişi vermek istedim ancak ödeme sayfasına geldiğimde world'un sanal kartını kullanmak istedim limiti ayarladım ve sipariş vere bastım.Ödeme yetkilendirmesi başarısız dedi her denediğimde acaba sanal kart kabul etmiyorlar mı ? Bilginiz varmı? Teşekkür ederim.
7 yıl
Kitapyurdu.com Sipariş İptali
İyi günler,ben 17 kasım pazar günü kitapyurdu.com'dan 50 tl'lik kitap sipariş ettim.Ödemeyi paypal üzerinden yaptım.Bugün siparişi iptal etmek istedim ve iptal etmek istiyorum butonuna bastım para ne zaman hesabıma geçer ? Daha önce hiç sipariş iptal etmemiştim.
7 yıl
iOS 7 iTunes Store Hatası
Merhaba arkadaşlar,
Cihazımı iOS 7 ye yükselttim ancak cihazdan iTunes a girmek istediğimde yükleniyor yazısında kalıyor ve açılmıyor.Bunun için bir çözüm var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.