MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
02 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
160 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
DVR tavsiyesi
Botech prolife cihaz arızalandı. Günde 8 10 sefer reset atıyor. Garantisi de yeni bitti.Sistemde 6 adet 3 mp ahd kamera mevcut.Bir çok cihaz inceledim 8 kanal 1080p kayıt yapabilen ahd kameralar ile uyumlu tavsiye edilen dvr cihaz var mı?Yalan bir format var 1080 n ve 1080l diye aslında 720p olan cihaz yerine en azından ahd olarak 1080p kayıt yapabilen dvr cihazı olmalı. Tavsiye edebileceğiniz bir DVR Mevcut mu?
11 ay
2 bin altı kamerası iyi tel.
Öncelik kaliteli kamera ve fotoğraf ve video çekim sorunsuz olsun. Hangi cihaz tavsiye edilir. Diğer özellikler ikinci planda. Tasarım problem değil.
geçen yıl
Kafası karışık kişiye yardım. 140 civarı ne alınır. Combo Duster 0 olacak.
Bir bebek bir 5 yaş çocuk ile. Duster mi Opel combo mu? Yada alternatif öneri. Fluence den geçiş yapacağım.Combo ultimate alınıyor. Yada Duster lpg li.
geçen yıl
Hileli ürünler açıklandı
Ünlü markalarda mevcut. Diyar Carrefour Diyar Gurme vs.Sıcak çünkü bu markalar haksız kazanç sağlamak için ucuz gibi gösterip hileli ürünü yükseğe satıyor.

12.10.219
https://gidadedektifi.com/wp-content/uploads/2019/10/Kamuoyu_Duyuru_Listesi.pdf

12.04.2019
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.tarimorman.gov.tr/Lists/Duyuru/Attachments/1008/Kamuoyu_Duyurusu_2019_04_12.pdf&ved=2ahUKEwjIgcavvZblAhXNfFAKHT0jCy0QFjACegQIBRAB&usg=AOvVaw3GOgc1JIriGJ-jjXCLGEXAGurme iki listede de mevcut
2 yıl
A101 Xbox one s 1699 tl
2 yıl
Sahte parça
Renault Fluence dci aracım var. Aracıma triger seti ve yağ bakım seti değiştireceğim. Orjinal diye satılan ürünlerin yarısından çoğu çakma ve sahte.N11 den servis orjinali diye satılan yağ ve filtre seti aldım yakıt filtresi çakma geldi iade edip tekrar değişim talep ettim oda çakma. V kayışı ve gergi kütüğü aldım gergi kütüğü çakma.Ustaya sordum internet ve aksaray da satılan parçaların %90 ı çakma dedi.Dışarıda ucuz diye bakım yaptıranlar dikkatli olun. Ürün ucuz diye hemen atlamamak gerek.
2 yıl
TT Net kullanılmayan internet için icra takibi açacak
Bir yakınım 2 sene önce kiracı olduğu dükkanını kapatttı. Kapattığı dükkan için telefon da iptal ettirmiş. Fakat internet aboneliğini iptal ettirdiğini hatırlamıyor. Cuma günü telefonla ulaşıp 1400 tl 2 gün içinde ödenmezse haciz işlemi yapacaklarını söylemişler.Hiç kullanmadığı internet için 1400 küsür tl ödeme isteniyor. Yapabileceğimiz herhangi bir durum var mı?
2 yıl
LG G6 arama sesi dışarı veriyor.
Arama gelince direkt hoparlörden ses geliyor. Hoparlörü açıp kapatıyorum. Sorun nerede olabilir. Android 7.0 var.
3 yıl
Fluence ön cama buhar gelmesi
2013 1.5 DCI Fluence araçta klima açıkken ön cama dıştan buhar geliyor. Klima kapalı olunca da içten buhar oluyor. Kuru havada sürekli cama su verip silecek ile silmek zorunda kalıyorum.
3 yıl
LG LA640S kanal hafıza problemi
5 yıllık LG 47LA640S Tv bu gün açıldığında uydu ayarını hafızasında tutmuyor. Stand by bile yapsak (Kumandadan kapatma) açıldığında uydu kanallarının hiç birisi yok uydu kanallarını tekrar tarıyoruz kapatıp açılınca tekrar gidiyor.Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.