MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Yüzbaşı
14 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 ay
Vatan Bilgisayar 11 bin tl ye bozuk laptop sattı

Vatan Bilgisayar Söğütözü mağazasından 11 bin tl ye Lenovo Yoga c740 laptop satın aldım. Mağazada kurulum personeli bilgisayarı kurduktan sonra webcami merak edip açtım ve görüntü bariz bir şekilde kusurluydu. 5 dk önce aldığım ve daha elimi bile sürmediğim laptopun webcami bozuk çıktı ve kimse kabul etmedi ürünü geri almadı. Hem mağaza müdürüyle konuştum hem genel müdürlüğü aradım geri dönüş yapan kimse yok. Böyle bir durumda geri değiştirmeleri gerekmez mi konuya hakim olan biri aydınlatırsa sevinirim. Ürünü elden çıkardıktan sonra kimse yüzümüze bile bakmadı.

A
3 yıl
EA sıralama kayması
EA da yaptığı sıralama, istediği okulun geçen seneki taban sıralamasını sağladığı halde tutmayan var mı? Sıralamalar yukarı (daha üst sıralama) doğru çekilmiş sanırım çok şaşırdım.
A
3 yıl
Korumalı elektronik sigara
Elektronik sigaraların patlama sorunundan tırstığım için e sigaranın 18650 bataryasını söküp bir pil yuvasına takmayı düşünüyorum. Pil yuvasının kablolarını da e sigaranın + ve - kutbuna lehimleyerek e sigarayı içerken pilin 2m falan uzakta durmasını sağlayacağım. Böylece olası bi patlamada yüzüm ve elim hasar görmeyecek. Sizce lehimleme işlemi daha mı tehlikeli olur. Aleti nargile gibi sadece masa başında kullanıcam
A
3 yıl
.
.
A
4 yıl
...
...
A
5 yıl
.
.
A
5 yıl
Follow ups nedir
Her internete bağlandığımda şifrenizi tamamlayın diye bi bildirim geliyor ve ayarlarda follow ups diye bi seçenek çıktı. Tıkladığımda boş beyaz ekranla karşılaşıyorum. Nedir bunun olayı ve nasıl iptal ederim
A
6 yıl
I Tunes a bağlanılamıyor
Apple storedan bir uygulama indirmeye çalıştım. Hiçbi uyarı vermeden iptal ediyordu. Belki bir bug olmuştur diye ayarlardan itunes ve appstore a girdim. Çıkış yaptım ancak geri giremiyorum. I tunes a bağlanılamıyor diyor. Ne olabilir sorun?
A
6 yıl
Tr ne dandik server böyle
Daha demin giriyim dedim oyun bulununca kabul et butonuna basılmıyor. Kimse basamıyor sanırım kimse kabul etmedi. Westte oynadım hiçbir sıkıntı yok. Sizde de aynı sıkıntı var mı?
A
6 yıl
İrelia hakkında
rankedda oynamaya başlayacağım soloq da silver1 de gayet iyi gider diye düşünüyorum. Ancak birkaç sorum var.

1- ilk w sonra e fullüyorum. Bazıları ilk e fullüyor hangi duruma göre ne önerirsiniz?

2- ulti+aa+ulti+aa... Kombosunu hızlı yapınca pırıltının pasifi çalışmıyor. İlkinde çalışıyor 2 de çalışmıyor. Arada bekleme süresi doluyor. O yüzden komboyu nasıl yapmalıyız?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.