MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
22 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Android Oyun Önerisi
Pokemon tarzı deniyor sanırım adına, monslu evrimli geliştirmeli savaşlı oyun arıyorum. Summoners War oynuyordum sıkıldım bu tarz bişey var mı???
5 yıl
Popmundo Oynayanlar
Tanışalım, kaynaşalım, birbirimize yardım edelimmm

3281271, Başar Saraçoğlu, Ankara
6 yıl
HTC ONE SV Sorun
Merhaba. Telefonum HTC ONE SV. 2-3 senelik tam hatırlamıyorum. Dün akşam telefonu şarja taktım ama 5 dakika içinde telefon ateş gibi oldu. Bataryayı falan çıkarıp sabaha kadar beklettim. Sabah açtım şarja taktım gene ısındı ama makul bir ısıdaydı. Dolunca şarjdan çıkardım. Biraz kullandım bıraktığımda %90dı. 1 saat sonra telefonu elime aldım gene ateş gibi olmuştu ve şarj %60tı. Bir de telefonu açıp kapayınca %30-%40 şarj gidiyor. Sizce sebep nedir? Batarya mı ölmüş?
7 yıl
Spotify Listem
Belli bir türe sahip olmayan, oldukça karışık bir liste. Ama her zaman şarkılarım konusunda iddialı olmuşumdur Buyrun buradan.
7 yıl
Freezone her yöne sms
Her yöne sms pakedi var mı arkadaşlar ? Aradım fakat bulamadım. Varsa nasıl, kaç tlye yapabilirim? Teşekkürler.
7 yıl
Sevgilinizden hediye
Beyler kız arkadaşınız size doğum gününüzde ne alsa hoşunuza gider ? Benim favorilerim saat ve parfüm.
7 yıl
Kız bana açıldı!!
Beyler, sınıfın en güzel kızı geldi bugün. Kız felaket yalnız. Öğle arasındaydık, beraber bir şeyler içmek istediğini söyledi. Kabul ettim gittik oturduk bir masaya. Havadan sudan konuşurken mevzuya geldi sonunda. Benden çok hoşlandığını, ama bunun bir teklif olmadığını söyledi ve sadece içinde kalmaması için söylemesi gerektiğini düşünmüş. Baya bir konuştu. Ee ne diyorsun? dedi. Benim verdiğim cevap:

UZA

Çok coolum beyler
7 yıl
Lumia Önerisi
Merhaba arkadaşlar. Önümüzdeki ay yeni bir telefon almayı planlıyorum. Android'den oldukça sıkıldım. Wp8i bir süredir araştırıyorum ve Lumia'lar hoşuma gitti. Öncelikle, bütçem 800-1000 arası. Oyun delisi biri değilim ancak sıkıldığımda vakit geçirebileceğim birkaç oyun oynamak isterim. İnternette gezinme, müzik, fotoğraf gibi özellikleri daha çok arıyorum açıkçası. Ayrıca batarya süresi de oldukça önemli. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.
7 yıl
TM Whatsapp Grubu
Çözülemeyen sorulara yardımın yanı sıra sohbet de edilebilecek bir grup arıyorum. Fazla kalabalık olmaması tercihimdir. Var mı acaba böyle bir grup ?
8 yıl
Numaradan İsim Bulma
Bugün bana tanımadığım bir numara mesaj attı ben de kim olduğunu öğrenmek istiyorum bi site vardı ama orası hizmet vermiyormuş artık. Bildiğiniz ücretsiz, numaradan isim sorgulama sitesi varsa yazar mısınız beyler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.