MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
Z

Çavuş
21 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
3 yıl
FİNANSBANK KREDİ KARTI KAPATMA BLÖFÜNE PARAPUAN
6 ayda bir kapatma blöfü yapıp 50 TL değerinde harcama puanı veriyorlardı. 3 ay önce limit düşürme blöfü yapmıştım yememişlerdi. Limiti 500 TL ye kadar düşürdük. Artık vermezler parapuan diye düşünüyordum ama dün yine verdiler. Kartı olan bi blöf çeksin. Bi hayır duanızı alırım. Hoş hiçbirimiz Finansbank tan zengin değiliz.
Z
7 yıl
axcess ps3/ps2/pc wireless oyun kolu yardım
Beyler bi sorum var. Ben bu üründen iki tane aldım. Şimdi iki kolu tek bir alıcıya nasıl bağlayabilirim. Şu üzerinde ışıklar olan aparat varya ondan sadece bi tane takıp iki kolu birden ona nasıl bağlayabilirim.
Bu arada kol gayet şık ve ağır duruyor, almak isteyenlere tavsiyemdir. Ben kargo bedava iki taneyi bimeksin tek kol fiyatına aldım media markt'tan.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/AXCESS-PS3--PS2--PC-Kablosuz-Oyun-Kumandas%C4%B1,103452,465890,868634.html?langId=-14&reviewForm=true
Z
9 yıl
skytech 12010 youtube sorunu
Skytech 12010 uydu alıcısı internet radyoya ve internet üzerinden hava durumuna bağlanmasına rağmen ve youtube ta da arama yapıp videoları bulmasına rağmen oynatmaya geldiğinde "desteklenmeyen dosya" diye bir ibare karşımıza çıkmaktadır. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırşa şimdiden çok teşekkür ederim.
Z
9 yıl
SONY KDL 40BX420'mi? LG 42LK450 FHD'mi?
Z
10 yıl
gigablue 800hd'mi dreambox 800hd se clone'mu?
[quote][color=#3300FF][size=3][font="Courier New"]Bu iki ürün arasında kaldım artıları eksileri ile sizce hangisi tercih edilmeli? 
En uygun fiyatlar nerde?[/font][/size][/color][/quote]
Z
10 yıl
SONY KDL 40bx420 İÇİN max/250 TL HD UYDU ALICISI
SONY KDL 40bx420 FULL HD LCD için max/250 TL kanal geçişleri hızlı, hdmı girişli, ethernet özellikli, smartcard girişli, USB destekli (jpeg, mp3, wmp oynatabilen), şifreli kanal problemi yaratmayan bir uydu alıcısı tavsiye edebilir misiniz?
Forumdaki hemen hemen tüm başlıkları gece yarılarına kadar okudum, ama birine iyi diyen kişiye diğeri hayır iyi değil diyor. Kimileri aynı ürüne bir başlıkta iyi derken diğer başlıkta kötü demiş.
Şuan kafama en çok yatan skytech ve amstrad modelleri var. Birine kanal geçişleri yavaş diyorlar diğerine troşki :)
Lütfen yardım eder misiniz? Köyde yaşıyorum, öğretmenim ve soğuk kış geceleri evde sinema, haber ve özellikle futbol keyfi yapmak istiyorum.
Z
10 yıl
SONY KDL-40BX420 40" Lcd Tv
Bu ürün hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.