MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
21 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
26k Sıralamayla 20klık Yere Girebilirim Nedenini Açıklıyorum
Sıralamam 26k

Tercihlerim:

Hacettepe pc 20k


Ted müh fakültesi %100 29k

Tahminimce Hacettepe gelicek nedenini merak edenlere mantığımı açıklayayım Puanlar birleştiği için şimdi mf3ten alan tıp kontenjanları mf4 sırasını kaydıracak ilk 14kdaki tıpların kontenjan toplamı 9k ediyor bunların tamamının dolduğunu düşünürsek ve %60'ının da mf3 sırasının mf4 sırasından geçen seneye göre yukarıda olacağını düşünürsek bunlar mf1-2-4 sıralarını bu sene geriye itecek demek olur tek puan türü olduğu için. Mantığımda yanlış olması muhtemel ya da birkaç şeyi fazla abartılı falan yazmış olabilirim o yüzden bunu kendi tercihleriniz için bir kılavuz olarak görmeyin. Bunlar sadece benim tahminlerim. Hepinizi öptüm inş istediğiniz yerler gelir.
3 yıl
6000 tl sistem tavsiyesi
Oyun oynamak için monitör vs dahil olmayacak şekilde kasa istiyorum. Ekran kartı olarak 1060 veya 150ti arasında kaldım işlemci i5 düşünüyorum. Bütçe 6000tl.
3 yıl
TED Üniversitesi Mühendislik Ne Durumda?
Ankara dışı yazmak istemiyorum 26k sıram var 1.hacettepe pc(20k) 2.TEDU mühendislik(29k) yazmayı düşünüyorum eğer hacettepe gelmezse tede gittiğime pişmal olmayacağımdan ein olmak istiyorum ted hakkında bilgisi olanlar yazabilirse sevinirim.
3 yıl
TEDU Mühendislik ne durumda?
Ankara dışı yazmak istemiyorum 26k sıram var 1.hacettepe pc(20k) 2.TEDU mühendislik(29k) yazmayı düşünüyorum eğer hacettepe gelmezse tede gittiğime pişman olmayacağımdan emin olmak istiyorum ted hakkında bilgisi olanlar yazabilirse sevinirim. tercihlerim sadece bilgisayar mühendisliği olacak.
3 yıl
bırakın bunları gartic io gelin
3 yıl
gartic io katılın
3 yıl
98 tyt 52 ayt 90 obp mf siralama?
Tyt 97.75
Ayt 52.75
Obp 90.30
Internetteki siteler ya asiri iyimser ya asiri kotumser geldigi icin buraya yazayim dedim bu netlerle kac k olur mf?
5 yıl
Az Önce Başıma Gelen Olay
Az önce hayatımda tanık olmadığım bir olayın içerisinde yer aldım. Oyundayım mid zed oynuyorum dereceli. 2-2 giderken telefon çaldı kız arkadaşım arıyor. Amcası trafik kazası geçirmiş vefat etmiş. Oyuna dedim ki telefonla konuşuyorum kız arkadaşımın amcası vefat etmiş çok etkin oynamayacağım.
Adamlar 10 dakika sonunda bana, sevgilime, amcasına her türlü küfürler etmeye başladılar. Biri diyor sanane onun amcası diğeri diyor seninde sevgilininde amcasınında... Gerçekten sadece bir oyun için insanların bu şekilde kalpsizleşebileceğini düşününce... Bu insanların sevdiğim ülkemde olduklarını düşününce.. Üzüldüm. Gerçekten üzüldüm. Lütfen bunu okuduysanız bu insanlar gibi olmayın lütfen birbirinizi, birbimizi bu şekilde üzmeyelim.
5 yıl
Steam'den Global key almak?
Arkadaşım bu sene için İtalya ya gitti orada pcsi henüz yok ona bir oyun almamı istedi. Aldığımda sadece Türkiye'de kullanılabilir diyordu. Bunu İtalya'da da kullanılabilecek halde nasıl alabilirim?
Not: Steam dışında bir yerden almayacağım. g2a falan önermeyin lütfen.
5 yıl
Bateriye başlamak için elektronik bateri?
Sizce bateriye elektronik olarak başlamak iyi midir 2000 liralık bir tanesiyle? Yoksa daha sonradan akustüğe geçişim zor mu olur?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.