MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
23 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
264 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Monitör Dahil 20.000 Sistem
Monitör dahil 20k lık sistem toplamak istiyorum.
Monitör 2k 144hz
Ryzen 5600x
3070
Düşündüğüm parçalar bunlar, ama markalarıyla beraber net bir sistem tavsiyesi verebilir misiniz?
3 ay
Bu Ne Demek ?

Alacağım bir araç için dün eskpertiz yaptırdım, herhangi bir sorunu çıkmadı. Yalnız plaka ile sorgulama yapınca plaka eski bir aracın üstünde çıkıyor. Şasi no ile sorgulayınca doğru çıkıyor. Adama sorduğumda sigorta yaptırmadığım için böyle şasi no ile sorgulayın dedi. Burda bir sıkıntı olabilir mi?

Bir de detay şasi no ile sorguladığımda

Mesaj: (1/2) ***0747 sasi nolu OPEL ASTRA HB 1.4 150 AT6 S&S DYNAMIC markali araca ait detay bilgileri: Trafige Cikis Tarihi: 01/01/2018, Son Sahip: Sahis, Son Sahiplik Suresi: 1 yil 8 ay Kasko: Var, Kaskolu Toplam Sure: 1 yil 8 ay, Kaskosuz Toplam Sure: 1 yil 2 ay, Arac Tur Degisimi: Yok, Plaka Il Degisimi: ISPARTA,IZMIR, Plaka Degisimi: Yok Sorulariniz icin

yazıyor. Şimdi burda hem plaka değişimi yok diyor, hem plaka il değişimi yazıyor. Naısl oluyor?

4 ay
250.000 Hatchback Tavsiyesi
2 yıldır 2013 corsa 1.4 twinport sürüyorum. 2 sene önce 47.5 a almıştık. Şimdi sahibinden, arabam vs sitelere baktığımda 120-125k civarı fiyata satılıyor. 120k ya bunu satıp 130 civarı da üzerne koyup almayı düşünüyorum.
Okul bitti, Allah izin verirse 2 ay içinde işe başlayacam tercih ve atanmayı bekliyorum. Bu arada işe başlarsam arabayı değiştiriyim diye düşündüm. Çünkü araba fiyatları her gün artıyor. Şimdi almasam biraz çalışıp para biriktiriyim desem zaten alacağım arabanın fiyatı artacak, neresinden yakalasam kardır diye düşünüyorum.
2017-2018 leon fr düşünüyorum, her türlü öneriye açığım, Golf istiyordum aslında ama malesef güç yetecek gibi değil, boş bir arabada almak istemiyorum. Hatchback alıcam. Aklımda şimdilik leon, golf, civic var. Tavsiye verirseniz çok sevinirim. Bu araçların artısı eksisi veya başka araç tavsiyelerinizi bekliyorum.
7 ay
Corsa Rölanti de Arıza Işığı
1.4 2013 corsa, düşük hızda veya rölantideyken motor arıza ışığı yanıyor ve vites atmıyor, düşül hızda gidiyor ama stop etmiyor. Anca arabayı stop edip tekrar çalıştırınca düzeliyor. Neden olabilir, her zaman olmuyor ama arada yapıyor.
geçen yıl
Bu Sefer Cidden Araba Arıyorum
Önceki konularda bugünleri bekleyerek hep araba sormuştum ama bu sefer gerçek, okulun bitmesine 3 ay kaldı. 2013 model corsa otomatik var. 2 yıl oldu. Bunu satıp daha iyi bir arabaya binmek istiyorum ama araba konusundaki bilgim çok değil. Sadece işte internetten baktığım kadarıyla.
Hatcback bir araba istiyorum.
Şimdiki kullandığım arabanın vites geçişleri çok yavaş, bu yüzden vites geçişleri hızlı olan mümkün olduğunca hissetirmeyen,
Yaptığım son hız önemli değil ama gaza bastığımda iyi bir tepki almak istiyorum, yani çok hızlı gitmek için değil atik olsun yeter,
Az yaksın vs diye bir isteğim yok,
Fiyat olarak 150-170 arası maksimum çıkabileceğim.
Golf, astra vs bakıyorum ama a3, a180 de bu fiyatalara iyi modeli var mıdır bilemiyorum, kısacası yardımınızı bekliyorum.
Bir de aracın kendisi çok lüks olacağına içi dolu olsa daha çok tercihim.
geçen yıl
400-450 bin liraya kadar Sıfır araç Tavsiyesi
Sıfır olucak, 2. El düşünmüyorum. Arabadan anlayan biri değilim çevremde de yok, öneri almak istiyorum. Yeni 3.20 veya A5 düşünüyorum ama fikir almak isterim. Sedan istiyorum, suv düşünmüyorum.
2 yıl
Corsaya Lpg Yaptırmalı mı?
Öğrenciyim günlük ortalama 25-30 km arası okula git gel yapıyorum. Akşamları gezme vs arada. Aylık ortalama 450 lira benzine para veriyorum. Lpg yaptırsak ne kadar fark eder? 1.4 twinport eğer motor önemliyse. Pek anlamıyorum bu işlerden bilgili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Bir de lpg nin dezavantajı olur mu?
3 yıl
Volvo Yaşlı Arabası Ön Yargısı
Arabalardan çok anlamasam da yıllardır hep hoşuma gider Volvo, sonunda parayı toparladım. S90 D5 R Desing Plus ile V90 Cross Country arasında kaldım. Net bir karar veremedim. Sağa sola fikir almak için soruyorum, BMW Audi Mercedes varken bu yaşta ne yapacaksın Volvo yu tepkisi alıyorum nerdeyse her seferinde. İçime büyük şüphe düşürdüler. 2 model arasından hengisini alırdınız, yoksa sizde mi Volvo almazdınız? 1 ay içinde almayı düşünüyorum.
3 yıl
Maksimum 55 Bin Liraya
55k yı geçmeyecek otomatik, 2. El, arkası uzun olmayan yani kasası olmasın, araba tavsiye eder misiniz?
3 yıl
İnternet Hızı Sürekli Değişiyor
İnternet 16mbit e kadar ama 2 haftadır sürekli internet hızı düşüyor yükseliyor. 0.5mbite indiği bile oluyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.