MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Beyler acil yardım. max 75.000 için
byler elimizde 75bin kadar var. kadjar-tiguan-qasqahi-x1 yani bu clasmanda araç alınmayı planlanıor. kullanan arkadaşlar varsa neden hangisini alim bir yardım edin . ikisini falan kullananlar varsa + ve - lerini bi anlatarak yardım edin işte. anladınız siz. Yorumları bekliyorum acilinden beyler.
7 yıl
Daewoo
byler Daewoo 98 model leganza aracım var. fakat en az 200 kmde bir su doldurmam gerekiyor. araba tüplü. bu sefer su bitince hararet oluyor. tüpe geçmiyoyor. bunun asıl sebebi ne olabilir ?
8 yıl
youtube de video
arkadaşlar youtube da adama muhaber bir soru soruyor. adam anlatmaya bi başlıyor saçmalıyor. hatta bi ara silah flan cıkartıyor. o video yu bulablcek veya hatırlayan var mı ?
10 yıl
ASUS N53SV-SX182V aldım ama ...
ASUS N53SV-SX182V aldım ama ufak bir problemim var. 1 haftalık pc ve ben performansından şuan için memnunum. ama şöyle bir durum söz konusu; hiçbir drverıyla oynamamama rağmen 'fn' tuşu işlevini yetiriyor. ses açıp kapatmak istyrm fakat fn kabul etmıyor. ekrar ışığını ayarlarken kabul ediyor. iş ses ve bağlantıya geldiğinde kabul etmiyor. ? 2 kere format attım.formatı yiyince düzeldi fakat sonra kendiliğinden gitti. Bunun sebebi ne olabilir. ? ve şuda var . msconfig den giriyorum. ilk aldığımda başlatma ayarında tümü seçiliydi. fakat 1 kere kapatıp açıyorum tak 2-3 tanesi çıkıyor. ve etkinleştir diyip rest çekiyorum genede etkinleşmiyor. bunun fn le alakası olabilir mi ? (Cyberlink MediaLibray Service ve Realtek HD Audio Yönetici seçenekleri etkinleşmemekte )


Intel Core i7 2630QM
2,0 GHz (Turbo up to 2,9)
4 GB BELLEK DDR3
640 GB SABİT DİSK
1 GB NVIDIA GT540M
15,6" EKRAN BOYUTU
OPTİK Blu-Ray DVD Combo (Read Only)
Windows 7 Home Premium
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.