MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
15 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
112 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Amr montaj tabanı
Aliexpress üzerinden snowman CPU soğutucu aldım.ancak soğutucuyu oturacağım Amr uyumlu alt aparat yok.intel uyumlu çember var sadece.urun açıklamasında Am4 uyumlu yazıyor.Bu montaj aparatını nereden bulabilirim.
2 yıl
Pubg için Ryzen 2600 mü İntel i5 8400 mü?
G4560 yerine yeni işlemci alacam. Ekran kartım Rx580. Genellikle pubg oynuyorum. 1080p çözünürlükte en iyi verimi hangi işlemci ile alırım.
2 yıl
Asus RX580 4GB Dual Isı ve ses sorunu
Bu kartı HB den 1136 liraya aldım iyi hoş ancak çift fanlı olmasına ve kasada 5fan olmasına rağmen 75 derece civarı hep. Birde fan hızı kendiliğinden 75 seviyelerine çıkıyor. sıcaklık 65 derece bile olsa.
2 yıl
RX 570 Memory hızı neden düşük?
HB den Rx 570 Pulse itx ekran kartı aldım. Memory hızı üretici sitesinde 1750 yazıyor ancak bana gelen kart 1500mhz.
İşin içinden bir türlü çıkamadım ?
2 yıl
Hangi RX modeli?
Beyler 1200 liraya Rx580 4GB sipariş verdikten sonra iptal ettim. Bir türlü karar veremedim. Acaba 8gb mı beklesem. Bir yandan da çok fark yok gibi. Pubg 1080p için kullanılacak.
2 yıl
FSP mi Raidmax mi?
2 yıl
Amazon Sistem Tavsiyesi
Beyler nasipse şöyle bir sistem toplayayım diyorum. Daha önce amazon üzerinden alışverişim olmadı. TR ile kıyaslayınca daha ucuza geliyor. Garanti ve sistem konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.
2 yıl
LG 27mp59g-p problem
Bu monitörü gittigidiyor üzerinden teknosa'dan 940 liraya aldım. Kullanım amacım arada oyun onun dışında film ve web. Ama koyu görüntülerde ekranda baya leke var. Açık renkli sahnelerde çok iyi. İade edebilirim değil mi. Alalı 2 gün oldu. Çıplak gözle fotoğraftaki kadar belli olmuyor.

2 yıl
Zyxel 3312B10 Acil Yardım Lazım
Arkadaşlar yeni netspeed vdsl bağlatıp ikinci el zyxel 3312B10b modemi aldım. Ancak bağlantıyı yapınca sadece power ve wlan ışıkları yanıyor. Dsl ışığı dakika 1 yanıp sönüyor. Acaba modem arızalı mı? Dsl ışığı normalde boştayken yanıyor mu?
2 yıl
Okullarımızın ve idarecilerin içler acısı hali
Bu yıl doğuda bir okula yeni atandım. Dyk adında haftasonu kursları açılıyor. Bu kurslarda dersleri öğrencilerin seçmesi gerekirken öğretmenler onların yerine seçiyor. Matematik dersini kaldırıp yerine beden, görsel sanatlar gibi dersleri koyuyorlar. İdareciler full kendilerine dersleri veriyorlar zaten. Daha göreve yeni başlamışken gerçekten tiksindim. İnsanda biraz vicdan olur acaba kendi çocuklarına böyle yapılsa ne düşünürler?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.