Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Onbaşı
09 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
HTC 8X ŞARJ ÇABUK BİTİYOR
Telefonu 22 temmuzda aldım ve çok memnunum herşeyinden fakat şarjı çok çabuk bitiyor örneğin şarjı 16:45 de çıkardım şuan şarjı 91 ki hiçbir şey yapmadım yaklaştır gönder kapalı, konum kapalı,tema siyah fakat noluyor bilmiyorum napmalıyım tek bendemi böyle yoksa tüm htc lerdemi alırken çok araştırdım 1 günü rahat bulur yazıyordu ama 4 saat gitmiyor bile napmalıyım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
C
10 yıl
NBA 2k12 yardım
Merhaba arkadaş ben dün NBA 2k12 yi aldım ve multiplayer bölümünde virgin tourtnament bölümü var oraya giremiyorum nedenini bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım edebilrimi ?
C
10 yıl
BF3 lütfen yardım edin..
Merhaba arkadaşlar ben bugün orjinal ps3 üme Battlefield 3 aldım store kısmından receem koda Online şifremi yazdım.. Fakat multiplayera giremiyorum herhangi bir servera girdiğimde error information çıkıyor. tam olarak şöyle yazıyor : 'The server is now running content that you dont have,look in the store for additional available content or make sure that all your conten is installed.' ne yapmalıyım lütfen yardım edin sağ taraftada 'ACCOUNT NOT ACTIVATED' yazıyor.Yardımınıza çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..
C
10 yıl
Mortal Kombat YARDIM
arkadaşlar tutorial bolumde johnny cage ile kombo yapmamız isteniyor.. komboda ++ istiyor fakat ne kadar basarsam basıyım bi türlü kombo olmuyor lütfen yardım edin.. şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.