Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme (?)
272 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
4 hafta
Pkk bulaşıkları yıkamadan kaçmış..

İlk kez bu kadar gerçekci bir mağara keşfi görüyorum. adamlar resmen donlarını toplamadan kaçmışlar..


2 ay
sıfır demirdöküm kombi patlak çıktı!

Bizzat içinde Kiracım olan evimde yaşadığım rezillik arkadaşlar

İnternet üzerinden kombi satın aldım, kombi yetkili servis tarafından takılmıyor, taktırın bizi arayın garanti başlatıp açalım diyorlar, tesisatçıya taktırdık evraklar tamam yetkili servisi çağırdık. Sürpriz! Ne oldu beğenirsiniz? Sıfır DemirDöküm kombinin içinde ki parçadan su sızıyor, "bu parça 1500 TL aldığınız yer ile görüşün iade edin" deniliyor, bu cihaz garantili sıfır değil mi? Eve gelen işgüzar servis tarafından verilen yanıt şu "internetten kombi almamanız gerekiyor" gelen kargo tertemiz gelmiş, hangi devirdeyiz? Yani demek istedikleri şu, en az bin tl fazla ver kazık ye bayiiden al ilgilenelim parça değişelim veya kombiyi değişelim deniyor. Şimdi kutusunu attığımız kombiyi iadeye gönderiyoruz adamlar iade almaz ise ne olacak. Takma sökme bedeli 300+300 TL ödedik. DemirDöküm kombiden uzak durun bayi harici sattıkları malın arkasında değiller net olarak. İlgili servis ise İstanbul/avcılar işgüzar servisi.


kombiyi trendyoldan aldım, trendyol bu gibi iade durumlarında hiç sorun yapmıyor, direk servis tutanağı ile iade edin denildi.

3 ay
Bu Afyon NE iş?

Evet arkadaşlar yeni bir haber daha bu sefer iyice suyu çıkmış durumda.. bu Afyon ne iş?


Afyon

Samsun


Özelllikle buranın insanları ne yiyor ne içiyor? yani bu tipleri özellikle..4 ay
Bu sokak ropörtajcıları yasaklanıcak demedi demeyin..

valla bu işin cacığı çıktı, bu roplörtajcı tayfanın başına paylıyacak bu olaylar.. demedi demeyin..mikrofon tunusol kağıdı gibi dayıların rengini belli ediyor, miilletin zeka seviyesini ortaya seriyor ve insanları birbirine düşürüyor.


4 ay
Youtube reklam engeleme artık?

Chrome için olan eklentiler yani bu adblock tarzı youtube reklam engelleme yamaları artık çalışmıyor mu? mutlaka video içinde olmasa bile video başında reklam ile başlıyor.

5 ay
silinebilir..

silinebilir..

7 ay
basit bir soru amd fx oc ile ilgili

İmzamda ki sistemi 200fsp mikarını 220 çıkartıyorum. normalde hiç bir sorun yaşamıyorum voltaj vs vermiyorum. fakat steam pupg oyunu kısa süre sonra prosses crash oluyor. 200 yaparsam olmuyor, sizce ne yapmalıyım? sıcaklıklar da oldukça makul?

8 ay
Ekşi yazarı olan biri bakabilir mi?

Arkadaşlar sizden bir ricam var, malum ekşi yazarı değilseniz yazarlara email atamıyorsunuz. bir sağlık konusunda bir tecrübe ile ilgili yazışma açısından bir yazar ile iletişime geçmem lazım. bana özelden ulaşabilir misiniz?

9 ay
ssd hızım düşük mü?
İmzamda ki sistemde bağlı ssd hızım düşük mü?


9 ay
lenovo ada15 ryzen 3500u serisi kullanıcılar.
LAN girişi yok cihazda

yavaş yavaş donanımlar uçuyor cihazlardan..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.