Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
08 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
12'li pilot imza kalemi 17.25 tl
4 yıl
Clash royale LVL12 hesap ( isim değiştirme hakkı var)
Arkadaşlar hesabımı satmak istiyorum fakat mail bende kalacak iş için kullandığım bir mail olduğu için veremiyorum. Sizlerden de bir fikir almak istedim ne kadar eder? Satılır mı? satılmaz mı ? maili değiştirme şansım var mı ? Alacak çıkarsa da eğer güven sıkıntısı yaşamasın daha önce bir kaç al sat işim oldu kimse ile sıkıntı yaşamadım.

5 yıl
Xbox kinect sensor yada digital kamera ile olcum yapma
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardim edebilirmi? xbox kinect yada digital kamera ile çekilen görüntüde herhangi bir yere ölçü referansı vererek çekilen bütün noktaların ölçüsünü otomatik olarak alma şansımız varmı ? var ise nasıl yapabiliriz şimdiden teşekkürler
7 yıl
N11.com ps4 Sony tr garantili 1294 tl maximum karta 111 lira indirim
Arkadaslar syd bilgisayar firması n11 de playstation 4 Sony tr garantili cihazı 1294 liraya satıyor maximum karta 1-14 Ağustos tarihleri arasında 1000 lira ve üzeri alışverişlerde kampanyaya katılım koşulu ile 111 lira maxipuan hediye ediyor. Benim sormak istediğim daha önce bu sekilde alışveriş yapan varmı Sony tr garantisi dedikleri gibi geçerli herhangi bir sıkıntı yaşarmiyim ? Syd bilgisayar nasıl bir firmadir?
7 yıl
mac id ile ilgilisoru
mesajı silmeyi bulamadım nasıl silineceğini söylerseniz sevinirim
8 yıl
msi ge60
9 yıl
chrome yardım
Arkadaşlar google chrome un yeni versiyonunda bu şekildemidir bilmiyorum ama chrome simgesine tıkladığımda (win7 kullanıyorum) yeni sayfada ayrı bir simge olarak açıyor, diğer simge altta kalıyor. eğer bunun düzeltilmesi veya değiştirilme seçeneği varsa bilenler yardım edebilirmi?
10 yıl
opera sorunu
arkadaşlar operada yeni sekme açıldığında neden direk o sekmeye gider bunun çözümü varmıdır bilen varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.