Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
27 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Masaüstü Uygulamalarında Görüntüde Bozukluk - Yardım pls
Oyunlarda görüntüde hiçbir sıkıntı olmamasıyla birlikte sadece masaüstü uygulamalarında aşağıdaki şekilde görüntüde bozukluklar oluyor ya fareyi hareket ettiricne ya da görüntüde ufak bir değişklik olunca (yeni bir pencere açılması vs.) hemen gidiyor. Google chrome açarken ya da chrome da başka bir sayfaya geçerken mesela saliselik bozulup düzeliyor ama dediğim gibi sadece masaüstü uygulamalarında. Oyunlarda vs ne kadar efekt patlarsa patlasın birşey olmuyor. Sorun sizce donanımsal mıdır yoksa yazılımsal mı? Çözüm format falan mıdır?
5 yıl
Ekran Kartı Tamiri Yapan Şirketler ?
r9 270 ekran kartım arızalandı ve garantisi yok/geçmiş durumda. Ekran kartımı gönderip kontrol ettirebileceğim bir servis var mıdır bildiğiniz ? Ve de sizce ne kadar tutar minimum ve maksimum ücreti ?
6 yıl
3 Oranlık Kasa Kuponu
Buz hokeyi için 3 oranlık kasa kuponu denedim bir arkadaşın yardımıyla. Aklına yatanlar oynayabilir.
Sabah bakalım tutmuş olacak mı :)

7 yıl
Sistemi topladım sizce parçalar uyumlu mu ?
Ben şöyle bir sistem topladım maksimum bütçe 3380 tl arkadaşlar.Değiştirilmesi gereken bir parça var mıdır sizce ?
7 yıl
Blitzcrank - Alistar | Double Jungle Oynanış
Eğlenme amaçlı çektiğim bir videodur, keyifli olduğunu düşünüyorum.Diğer videolarım için kanala göz atabilirsiniz.
Umarım izlerken keyif alırsınız iyi seyirler

7 yıl
Gtx 650 Ti Boost'a Alternatif ?
Asus GTX 650 Ti boost kullanıyordum bozuldu garantiyem gönderdi. Para iadesi yaptılar. Ekran kartımdan memnundum ama satılmıyor artık hiçbir yerde. Aynı fiyata başka ekran kartı onerir misiniz ? 500 TLyi geçmeyecek.
7 yıl
2000 TL Sistem Tavsiyesi
Bütçe 2000 TL.Monitörde dahil sistem tavsiyesi istiyorum sizden.Oyun oynama amaçlı bi sistem olacak.Eğer çok farkedecekse 2000 TL nin biraz üstüne çıkabilir.Ama yine de hem 2000 tl lik hemde biraz üstü bi sistem tavsiye ederseniz güzel olur.Örneğin "2000 tl yi aşıyor ama gtx 760 yerine şunu alabilirsin" gibi.
7 yıl
Asus Ekran Kartı Sorunu - Garanti Cevap Süresi ?
Dun akşam gayet güzel çalışan asus gtx 650 ti boost bu sabah görüntüyü kesmeye başladı. Bilgisayarcıya götürdüğümde ekran kartı ölmüş dedi. Aldım pc yi geldim bende. Sorun şöyle pc yi açıyorum 2 3 sn sonra görüntü gidiyor ekran bi beyazlıyor bi siyahlıyor sonra gelmiyor. Format falan da atamadım format atarkende gidiyor biosda falan bile gidiyor yani. Sizce de tamamen gitmiş mi ? Ve de bu ekran kartının içinde garanti belgesi falan çıkmadı bi tek vatandan aldığım fatura var. Garantiye nasıl gönderebilirim?
7 yıl
LoL Çizim Serisi - Yasuo Eklendi
Arkadaşım Çizen Çaylak adında kanal açtı.LoL ve çeşitli animelerden karakter çizimleri vs. yapacak.Olumlu olumsuz yorumlarınızı, eleştirilerinizi esirgemeyip, kanala abone olup yorum yaparak destek olursanız çok seviniriz.
Çizimlerin devamı gelecek.İyi seyirler.

Kanala Git

Jinx Çizimine Gitmek İçin Tıklayın

7 yıl
Bilgisayar Önerisi - 5000 TL
Mümkünse en az 970m ve SSD takılabilen 5000 TL lik laptop önerisinde bulunabilir misiniz ? MSI gibi malzeme kalitesi sağlam olan birşey istiyor arkadaş.Ben monster önerdim fiyat performans açısından en iyisi o gibi duruyor şu an ama malzeme kalitesinin kötü olduğuna dair yorumlar okumuş gacur gucur eder diye korkuyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle