Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Çavuş
25 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
Motor Seslerinin iyi olduğu bir yarış oyunu tavsiyesi ?
Bilmiyorum benim kadar hassas olan varmı acaba.. ben yarış oyunlarında ilk motor ve aracın efekt seslerine bakarım.. iyi değil yapmacık ise sıkılana kadar oynar bırakırım. Ama motor sesleri çok iyi olan oyunlar mutlaka köşede durur arada bir girer dozumu alır çıkarım .. hatta nfs undercover da gerçekci lastik kayması sesinden dolayı baya oynamıştım (ayarladan ses menüsüne gelip motor sesini kısıp efekt sesini açınca ne kadar iyi oldugunu anlayabilirsiniz)
Mesela çıktıgı günden beridir Shift 2 unleashed hala yüklüdür kontrollerindeki çok saçma olan geç algılama problemine ragmen çok iyi sesleri oynattırır beni .genellikle çoğu aracın sesi iyi sayılır fakat bazı araçların sesleri daha çok özenilmiş sanki özellikle Alpina b6 audi a8 ve maseratti grandtourismo seslerine bayılıyorum çok iyi yapılmış.. shift 2 gibi seslere özenilmiş bir oyun çok az. LFS de ses bakımından pek tatmin edici değildi fakat shift + a basıp çıkan motor sesi ayarını bulunca hoşuma gitmişti (her nekadar şu aralar baysada) LFS de hiç bir oyunda olmayan bir detay var keşfedenler olmuştur illa turbolu araçlarda gaza bastıktan sonra turbo basıncsız iken ve turbo basıncına bağlı değişen ses.. hoşuma gitti bu detay şu sıralar Grid autosport u deniyorum uzun zamandır dikkatimi çeken bu oyun oldu fakat bence birçok aracın sesi yine özensiz (en hoşuma gidenler s2000 ve honda civic onlar hariç diyebiliriz)..
gelelim işin tavsiye kısmına illaki denemediğim oyun vardır diye düşünüyorum nasıl birşey istediğimi az çok anlamışsınızdır varmı tavsiye ettğiniz böyle oyunlar ?
K
8 yıl
4 kişiye kadar destekli bir oyun vardı hatırlayamadım ...
Beyler . bi oyun vardı web üzerinden online oynanan 4 kişiye kadar destekli. Oyun bloklar halinde ilerliyodu herkez bir üst bloğa atlayış yapıyodu. ve atladıkları bloklardaki silahları alıp herkez ateş ediyordu kimine iyi silah denk geliyordu kimine kötü hatta oyunuda dh den görmüştüm baya sarmıştı. şimdi adını hatırlayamadım bir türlü
K
9 yıl
Modeme arayüzüne erişilmiyor. Reset atılmıyor yardım lütfen
Merhaba arkadaşlar . Pirelli DRG A125G isimli modemim var ve sanırım brick oldu.. alt komsudan(baska bir modemden) gelen kabloyu. kendi modemime takarak evimde hem wireless olarak hemde kablo ile pc de kullanmak istedim fakat wireless router yapınca kablo ile internet calısmıyor .. kablo ile router yapınca wireless calısmıyordu bende arayüzde ayarladan adsl mode kısmındaki seçeneklerden tüm tikleri kaldırdım bu seferde. modem açılmıyor power isigi kirmizidan yesile dönmüyor arayüzede erişilmiyor vede reset atılmıyor. (fakat modem kablo ile hub gibi kullanılabiliyor) büyük ihtimal modeme yeniden yazılım atılsa çözülecek fakat yazılımı nasıl atıcam bulamadım
modemin cpu : BROADCOM BCM5325EKQMG
K
9 yıl
Doblo dönerken gaz verince sarsılıyor..
Arkadaşlar merhaba 2008 Fiat Doblo 1.3 var. Normal yolda Direksiyonu 1 tur veya daha fazla döndürdükten sonra (sağ veya sol fark etmiyor) gaza basınca direksiyon çevirdigim yönün aksine ufaktan ters tepiyor. bu sırada araçta hafiften sarsılıyor.. düz giderken ve ufak dönüşlerde sorun yok..acaba sorun nedir. motor kulaklarında sorun olabilir diye düşünüyorum ama... kimisi şanzımandanda olabilir diyor.. salı günü ustaya götürcem birde sizin fikrinizi almak istedim ..
K
10 yıl
Clio RSİ 1.8 Almalımıyım ?
Mrb Arkadaslar Bir sorum olucaktır.
Askerden yeni geldim ..
ve Bir arkadas tavsiyesi üzerine Clio 1.8 RSİ 'yi Kullandım ..
arabanın gidişi. yol tutuşuna hayran kaldım .
Ve bende Bir RSİ almayı düşünüyorum ne Dersiniz ? Almalımıyım ?
bu Arada 10 bin TL param var. 8-9'a RSİ alsam kafama göre yapsam düşüncesindeyim !


Şimdiden tşkkrler.
K
10 yıl
Oyun oynarken bir müddet sonra siyah ekran çıkıp kitleniyor
Merhaba arkadaşlar . bilgisayarımda anlayamadıgım bir sorun var ve bu sorun ekran kartında Her hangibi bir güçlü oyun oynarken crysis gta4 gibi .... pc 1-2 saat sonra (bazen 3) siyah ekran çıkıyor oyunun sesleri cızırdayıp kitleniyor..
Ekran kartım ati HD 5770 GPU sıcaklıgı normal 40-45 arası fakat ekran kartının ramları çok sıcak el yakıyor acaba sorun bundanmı ( bi kere ekranda sıra sıra düz çizgiler çıkmıştı ) ?..
K
11 yıl
Herkeze sordugum soruyu Size de Sorim. ?
Hayattan Zevk alman azalmışsa veya bitmişşe hayatın basit bir şekilde iş- okul - ev ortamında geçiyorsa bir şeyleri değiştirmek için Ne yapardınız ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.