Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
20 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Millenicom 14 gündür bağlanmayan internet rezaleti!
22 haziran tarihinde internet üzerinden başvurdum. O günden beri aranacaksınız denildi ancak ne millenicom tarafından ne de türk telekom tarafından tarafıma arama yapılmadı randevu alınmadı.

Türk telekoma şikayet oluşturuyorum saha ekiplerine herhangi bir talep gitmemiş
Millenicom a talep oluşturuyorum saha ekiplerine iletilmiş diyorlar.
Hem cimerden hem btkdan şikayetimi oluşturdum ancak kimsenin umrunda değil böyle bir rezalet ne gördüm ne duydum. Bi aralar forumda millenicom yetkilisi vardı hala buralarda mı yoksa o da şikayetlerden bunalıp kaçtı mı?
5 yıl
20 bin TL ye kadar araç önerisi
Evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum, şubat ayında arabamızı çaldırdık maalesef ki bulunamadı biz de yeni araç arayışına girdik. Aracı babam kullanacak Manuel LPGli aile aracı arıyoruz. Önceki aracımız Corollaydı
6 yıl
WORLD OF WARCRAFT'TA İŞCEP 2 Kişilik sinema bileti hediye
16 Mayıs – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında World of Warcraft (WOW) oyunu içinde yer alacak İşCep karakterlerine, İşCep uygulamasından alacağı referans kodunu ulaştıran T. İş Bankası bireysel müşterilerine Cinemaximum bileti hediye edilecektir.


Katılım Koşulları

• WOW oyununda yer alan İşCep karakterlerinden birine ulaştırılacak kampanya referans kodunu 16 Mayıs 2016 – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında İşCep’ten alabilirsiniz.
• İşCep karakterleri kampanyamız tarihlerinde WOW oyunu içinde Stormshield ve Warspear şehirlerinde aktif olacaktır.
Yeni güncelleme gelmiş kurallara 18:00 24:00 saatleri arasında Alliance için Outland sunucusunda Horde için Twisting Nether sunucusunda işcep npcsi yer alacaktır diyor
• Kampanyamız kapsamında Cinemaximum’larda geçerli çift kişilik sinema bileti hediye edilecektir. Hediye biletler stoklarla sınırlıdır.
• Kazananların hediye bilet PNR’ları T. İş Bankası’nda kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.
• Kazananlar 30 Mayıs 2016 haftasındawww.isbank.com.tr adresinde “Kampanyalar” sayfasında açıklanacaktır.
• İşCep karakterlerinden birine ulaştırmanız gereken referans kodunuzu almak için; İşCep’e müşteri numarası / TCKN ve müşteri şifrenizle giriş yaptıktan sonra ana ekranda göreceğiniz “hediye paketi” simgesine ardından kampanya görseline ve “Referans Kodu Al” butonuna basmanız yeterlidir.
• İşCep’te “hediye paketi” simgesine IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlardan ulaşılabilmektedir.
• Referans kodu tek kullanımlık olup 29 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.
• Referans kodunu İşCep karakterine ulaştıran T. İş Bankası bireysel müşterilerine Cinemaximum bileti hediye edilecektir. Hediye biletler stoklarla sınırlıdır. Hediye biletlerin geçerlilik süresi 3 aydır. Hediye biletler 3 ay boyunca tüm Cinemaximum’larda vizyonda olan herhangi bir film için kullanılabilecektir.
• Kampanyamız referans kodu WOW oyununda geçerlidir.
• Referans kodunuzu WOW oyunundaki İşCep karakterinden birine ulaştırarak kampanyamıza katılım sağlamış olursunuz.
• İşCep ticari müşterileri kampanyamızdan yararlanamaz.
• Kampanyamız diğer kampanyalarla birleştirilemez.
• T. İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanyaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. mensupları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyamıza katılım ücretsizdir.
6 yıl
ARACIMIZ ÇALINDI LÜTFEN YARDIM (ANKARA - KEÇİÖREN)
Bugün sabaha karşı evimizin önünden Mavi renk 1991 Toyota Corolla aracımız çalınmıştır. Plaka 06 EDK 11 Plakası. Ön kaputta güneş yanıkları var. Mevki Ankara Keçiören Tepebaşı mevki
İkinci resim temsili tam fotoğrafını bulamadım sabah sabah,ancak araç diğeriyle aynı. Karakola bildirmeye gidiyoruz başka ne yapmamız gerekiyor, yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden allah razı olsun

Ulaşım için 5426859096
7 yıl
40 bin civarına alınacak en iyi araba
Bi abimizin elinde 40 bin lirası var ve Sedan, manuel ve benzin yada lpgli araç bakıyor. Baktığı araçlar arasında Corolla, Mazda ve Honda var. 2010 üstü modellerden düşünüyor ve aşırı fazla km yapmamış olması iyi olur.
Japon otomobillerine sıcak bakıyor aklı biraz karışmış durumda ben de foruma sorayım dedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar
7 yıl
KPSS Sınav merkezi karmaşası
Arkadaşlar iyi günler kpssye de gireyim diyorum gittim parayı yatırdım başvururken sınav merkezi konusunda kararsız kaldım. Şuan Ankara'da yaşıyorum. Ama büyük ihtimalle İzmir'e gidecceğim üniversite için. Şimi sorum şu KPSS 28 Eylül'de o zamana kadar eğer ki tutarsa ben İzmir'de olacağım şimdi sınav merkezi yerine Ankara mı yazmalıyım İzmir mi arkadaşar? Daha sonradan değiştirme imkanı falan olur mu acaba?
7 yıl
LYS VE KPSS SINAV MERKEZİ KARMAŞASI
Arkadaşlar iyi günler kpssye de gireyim diyorum gittim parayı yatırdım başvururken sınav merkezi konusunda kararsız kaldım. Şuan Ankara'da yaşıyorum. Ama büyük ihtimalle İzmir'e gidecceğim üniversite için. Şimi sorum şu KPSS 28 Eylül'de o zamana kadar eğer ki tutarsa ben İzmir'de olacağım şimdi sınav merkezi yerine Ankara mı yazmalıyım İzmir mi arkadaşar? Daha sonradan değiştirme imkanı falan olur mu acaba?
7 yıl
Tercihlerime bakar mısınız [SSLİ]
En çok egeyi istediğimden en başa onu yazdım gelir mi dersiniz? Sıralamam 20698
7 yıl
Bilerek ölü tercih yapsam ne olur?
Arkadaşlar TS 1 de sıralamam 20k da ben Ege Üniversitesini istiyorum istediğim bölümde 20k dan alıyor. Ailem sıkıntı yapmasın diye de yaşadığım şehri de yazacağım. O yüzden şöyle bir tercih listesi yapsam nasıl olur?

1-20k
2-15k
3-16k
4-20k
5-23k

Gibisinden bir şey yapsam sıkıntı yaşar mıyım?
7 yıl
Tercih anketim 20 saniyenizi almaz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.