Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Teğmen
01 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
internet açıldı hızım 2mb !!!
abonelik başlatalı 4-5 gün oldu. internet açıldı modemde hız 4mb görünüyor. aldığımız hız 2mb geçmiyor. telefonda canlı biriyle abone olduktan sonra görüşme imkanınız yok. kayıt açtık 1 gün sonra dönüldü hızı düzeltti. birkaç saat sonra tekrar düştü. 2 günden beridir de geri dönüş yapan yok. iptal başvurusu yaptım onun içinde geri dönüş yapan yok. rezillik diz boyu. biranönce iptal edinde başımızın çaresine bakalım !!!!!
C
5 yıl
vınn wifiyi networke bağlamak
merhaba, şirketimizde adsl kullanıyoruz. modem den router a ordanda işyerindeki bilgisayara kablo ile dağılıyor. elimizde vınn wifi var. adsl koptuğunda yedek olarak vını netrworke bağlamak istiyorum. routera vınn bağlanıyor ama hızı düşük. vınn wifi 4.5g ile bağlanıyor. routerın modeli Tplink 3420. ne yapmam lazım bilgi rica ederim. teşekkürler.
C
16 yıl
ADSL de acilmayan sayfalar ??
2 günlük adsl kullanıcısıyım. Modemimi bilgisayarıma ben kurdum (pikatel usb adsl modem) Kurulum gayet basitti. yanlız bazı sayfalara bağlanmaya çalışıyor ama bir türlü açılmıyor örneğin hotmail.com sadece hotmail değil birçok sitede bunu yapıyor ama bazı sitelerde gayet hızlı açılıyor. acaba biyerlerden bir ayarmı yapmam gerekiyor. Bilgisayarım eski model win98 kullanıyorum konunun bunla ilgisi yoktur sanırım. Saygılar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.