Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
11 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Rubenis rbta 10 Sarsıntı Sorunu // Teknikçiler İçeri
Merhaba;

Rubenis marka rbta 10 modeli bir tyavan pervanesi sipariş verdim. Ürün elime ulaşınca kurulumda sorun yaşadım. Heralde bu tür pervanelerin sallanma payı var ama benim ki bir anormal seyrediyor. Vkısa bir video çektim bu sarsıntı normal mi ? Kurulumda sap kısmının olduğu ve motorla sapın montede birleştiği yerde bir pim ve vida var, pimi takıyorum mototu taşıması için ama vida gevşek kalıyor ? Çözüm önerisi olan varsa bekliyorum. İyi forumlar...
5 yıl
Rubenis rbta 10 Sarsıntı Sorunu // Teknikçiler İçeri
Merhaba;

Rubenis marka rbta 10 modeli bir tyavan pervanesi sipariş verdim. Ürün elime ulaşınca kurulumda sorun yaşadım. Heralde bu tür pervanelerin sallanma payı var ama benim ki bir anormal seyrediyor. Vkısa bir video çektim bu sarsıntı normal mi ? Kurulumda sap kısmının olduğu ve motorla sapın montede birleştiği yerde bir pim ve vida var, pimi takıyorum mototu taşıması için ama vida gevşek kalıyor ? Çözüm önerisi olan varsa bekliyorum. İyi forumlar...

5 yıl
kuveyttürkten Skandal Hizmet, Skandal Tavırlar, Bıktırdı İllallah Ettirdi !
Arkadaşlar epeydir kuveyttürk te hesabım vardı fakat atm leri hiç ama hiç çalışmazdı. Beni kaç defa mağdur ettiler kaç defa işimi taktılar haddi hesabı yok. Defalarca m hizmetleriyle konuştum defalarca derdimi anlattım ama inanın ne atm'leri bir düzene girdi nede müşterilerinin temel bankacılık ihtiyaçlarını bile karşılayabildiler. Bir sorun yıllarca devam eder mi ? Defalarca müşteriler mağdur edilir mi ? Birde başka şubesine gidiyorum ordaki atm'ler bile patlamış, defalarca m temsilcilerine durumu anlattım şikayetvar'a etiket açtım ama sonuç aynı. En sonunda beni ösym'kpss'den mahrum bırakıcaklardı ki geceyarsına doğru başka şubelere giderek işimi halledebildim. Hiçbirinin umrunda değil inanın sözde reklamını yaptıkları altın kart'ın bile ne olduğunu bilmiyorlar kendileri. Ben hep tatlı dille şifalı dille yardımcı olmaya çalıştım ama karşılığını alamadım. Sizlerde eğer hesap açıp işlem yapmayı düşünüyorsanız geleceğinizi ciddi şekilde sekteye uğratmayın derim. Planlarınızda aşırı şekilde trajikomik çukurlarla karşılaşmak istemiyorsanız size tavsiyelerimi öneme almanızı rica ederim. Daha neler var neler, ben bu bankayı terk etmeye karar erdim. Sizlerde mağdur olmayın diye bildirmek istedim.

İşte şikayetvardaki bildirimlerim:

5 yıl
Outlook Odaklanmış Değer Hatası / Donması
Selamınaleyküm Arkadaşlar;

Geçen outlook hesabıma baktım sayfa pasif / donuk halde bir tanıtım vardı outlook'un yeni özelliğini bildiren. Sol üst köşede mavi yanıp sönen butonun içinde Odaklanmış Değer diye bir şey var herhalde yeni özelliklerden bir tanesi...

Sorun şu ki ekran o şekilde kaldı, mavi botun yanıp sönüyor ama diğer bağlantıları yada sayfayı kullanamıyorum ne yaptıysam tanıtımı geçemedim, gelen kutusuna fln giremiyorum, tıklayamıyorum ??

Firefox 53. Güncel sürümü kullanıyorum outlook hesabım şu an pasif haldene yapmalıyım ?

Teşekkürler Hayırlı forumlar.
6 yıl
Windows 10 Başlat / Arama Çubuğuna Yazı Yazamıyorum ? PC'de Arama Yapamıyorum
Selamınaleyküm cümleten;

Orjinal windows 10 a sahibim. Başlat a tıkladığımda herhangi bir metin yazdığımda aradığım program veya nesneye ulaşamıyorum + herhangi bir eylemde gerçekleştirmiyor. Başlat simgesinin yanında bulunan ara simgesine tıkladığımdada klavyeden gönderdiğim komutu almıyor, hiçbirşey yazmıyor ? Fatkat pc yeniden başlattığımda 1 yada 2 kez arama yapabiliyorum, bazende yazdığım sözcükler yarım kalıyor.

Desteklerinizi bekliyorum; takipteyim...

Selametle; Hayırlı forumlar...
6 yıl
Crysis Windows 10 64 Bit Çalıştıramıyorum
Windwos 10 orjinal ve günceldir. Oyunuda Origin üzerinden orjinal satın aldım fakat çalışmayı durdur du uyarısı alıyorum, oyun özelliklerinden uyumluluk modlarınıda denedim değişen bişey olmadı sorunu nasıl aşacağım ? Teşekkürler, hayırlı forumlar.
6 yıl
Sipariş verdiğim Ram'lerin Orjinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım ?
Arkadaşlar kolay gelsin, 2 adet ram sipraişi verdim fakat bunların orjinal olup olmadığını nasıl anlarım, uzakdoğu ülkelerinde birebir çakmalarınıda üretmiş olabilirler, bir ürünün orjinalliğini nasıl saptarım ? Yada oem ürünlerimizin orjinallliğini nasıl teyit edebiliriz ?
6 yıl
Windows 10 Pro 55 TL Orjinal Lisanslı Diyor ? Alayımmı ?
Arkadaşlar hayırlı günler herkese hayırlı forumlar.

Orjinal windows 10 almak üzereyim (key olarak veriyorlar) aşağıdaki bağlantıda 55 TL Windows 10 Pro sattıklarını iddia eden bir kurumsal satıcı var, bağlantıyı inceleyip yorum yaparsanız sevinirim bunda bi yamukluk yada bir demo luk falan yoktur umarım ?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/windows-10-pro-32-64bit-oem-fqc-08977-196867789

Birde Windows 10 Pro şu var:

http://urun.n11.com/isletim-sistemi/windows-10-pro-3264bit-oem-P73921465
7 yıl
Canon kartuş dolum sorunu
Arkadaşlar Canon MX375 modeli yazıcım var kartuşları çok çabuk tükeniyor, kartuş dolumu yaptığımda ( evde kendim yapıyorum veya pc ciye yaptırdığımda da) sistemde kartuş dolu gözükmüyor ve yazıcı yazdırdıklarımı çıkartmıyor, yazıcı eylemi gerçekleştiriyor fakat A4 neredeyse boş denecek kadar az baskılı çıkıyor, hatta bazı renkleri hiç vermiyor. Kartuşlarım orjinal ve fazla uçlarıyla oynadığım söylenemez temizlik dışında, yazıcının kendi temizleme programlarını kullanıyorum fakat değişen birşey olmuyor, mürekkebi yeteri kadar verdiğimden eminim ama nedense bir türlü çıakamadım için içinden bi çare lütfen teşekkürler iyi forumlar.
9 yıl
SoundMax Ses Driver ını Bulamyorum/İndiremiyorum
Cümleten merabalar,

eski kasa bilgisayarıma forma attım ve win7 yükledim fakat anakart cd mi kaybettim. Dolaytısıylada ses driver ını yüklemediğim için ses aygıtı/windows ses düzeni devre dışı ve driver istiyor, ne asus un sitesinden nede soundmax in sitesinden sürücümü bulamadım.

Anakart modelim Asus P5SD2-X Bu mopdel anakartın ses süücüsüde SoundMax fakat biri bana tam aradığım şeyin bağlantısını atabilirmi? Ses sürücüsününasıl hallederim ??
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle